18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porządny oklep ..

~McSadol • 2020-04-18, 20:16
nie ma zlituj ...


Pankracy_Młot

2020-04-19, 22:02
panar3 napisał/a:

No i wreszcie się doczekałem a nie pie**olenie głupot. Złodziejka pie**olona oklep zebrała i finito i słusznie. Może matka z trójką dzieci musi teraz pół pensji zwracać bo jakaś k***a okradła sklep a właściciel (tam jest dziki kapitalizm) ma wyj***ne?! O tym żaden pie**olony rycerzyk już nie pomyślał? Tylko oczy wam, p*zdą zarośnięte, łzawią z żalu żeście nie por*chali... Teraz takie czasy nastały że baby to 1000 razy gorsze ścierwo niż faceci, bez honoru, bez współczucia i bez litości. I prawidłowo, niech c**y oklep zbierają i ch*j im w dupy. Kobiety... ja pie**olę, durne suki raczej.



Za określenie "dziki kapitalizm, połamałbym ci gnaty czerwona k***o. Śmierć socjalistom! A co do złodziejstwa, to kazdy złodziej jest socjalistą czy jest tego świadomy czy nie.

Hrabia Drapula

2020-04-19, 22:34
po butach widać że to dżentelmeni

Ralf--pl

2020-04-20, 19:01
Czy Was pogięło ? Jak Wam żal tej laski, to nie wchodźcie na harda, oklep że aż miło.

Adae

2020-04-22, 01:20
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Lecz się chwaście.....



Czy zostales kiedys skrzywdzony i impotencja twojej reakcji meczy cie do dzisiaj? Moze nastepna bedzie inna?


Ralf--pl

2020-04-25, 00:27
Adae Ty cioto, jakie głodne kawałki, myślisz że mnie taka gadka rusza?hahahahaha, dzieciaku hard nie dla Ciebie.

to...........10

2022-05-08, 17:09
Przemocowy bydlak. Powinno się jego potraktować x10.