18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porządny oklep ..

~McSadol • 2020-04-18, 20:16
nie ma zlituj ...


Hentai666

2020-04-19, 01:29
Ja to mam tak ze swoją kobietą, że jak jej pierwsze nie wpie**ole, to nie ma frajdy z tego.

Ale to jest poj***ne...

tomus79

2020-04-19, 03:10
dobry oklep nie jest zly :D jak sie baby nie bije to watroba gnije :D

Eryk88896

2020-04-19, 03:26
tarcer123 napisał/a:

Ja pie**ole dzieciaki. Nic nie tlumaczy takiego oklepu. Dla mnie ten gosc to cienias ktory potrafi okladac bezbronna laskę. Nawet jak go zdradziła to facet z klasa tak sie nie zachowa. No chyba ze mu matke zabila albo doprowadzila celowo do kalectwa.



A jak byla pedofilka? Cos czesto slysze ze pedofilow to sie zabija i wtedy kazdy pisze ze nalezalo mu sie. Pewnie chodzi o plec ze jakby to byl mezczyzna na ziemi to mniej cie to by ruszalo, ale jak kobieta jest bita lub dziecko to juz wlaczaja sie wam jakies emoccje wspolczucia itd, ale jak facet to oczywiscie niech zdycha bo takie spoleczenstwo.

ManiacGregor

2020-04-19, 06:17
lakeroll napisał/a:

Nie wyskakuj przed szereg nie wiadomo za co oklep zebrała, może słusznie.



Zasłużenie to mogła lepa dostać. Łatwo jest się znęcać nad słabszym, w dodatku na kobiecie. Takich jak on, gazować, torturowac, i na końcu jeszcze nasrac mu w ryj. Nikt nie ma prawa katować bezbronnej osoby. k***a, aż mi się parasol w dupie otwiera.

:evil:

Justynka99

2020-04-19, 07:03
panar3 napisał/a:

No i wreszcie się doczekałem a nie pie**olenie głupot. Złodziejka pie**olona oklep zebrała i finito i słusznie. Może matka z trójką dzieci musi teraz pół pensji zwracać bo jakaś k***a okradła sklep a właściciel (tam jest dziki kapitalizm) ma wyj***ne?! O tym żaden pie**olony rycerzyk już nie pomyślał? Tylko oczy wam, p*zdą zarośnięte, łzawią z żalu żeście nie por*chali... Teraz takie czasy nastały że baby to 1000 razy gorsze ścierwo niż faceci, bez honoru, bez współczucia i bez litości. I prawidłowo, niech c**y oklep zbierają i ch*j im w dupy. Kobiety... ja pie**olę, durne suki raczej.



A więc tak wygląda ten sławny incel :D

Vrog

2020-04-19, 09:12
KoniecZartow napisał/a:

Za brak aborcji na Tobie chociażby



Typowy zacofany Polaczek który mieszka w jakieś piwnicy. Bekę mam z takich jak ty co noszą te barwy z dumą. j***ny głąb którego w dupę r*chają całe życie i Dobrze ci z tym. Jesteś frajerem jak chuuuuuj.

jawolenerwysol

2020-04-19, 09:45
j***ne zwierzta ... tekiego smiecia bym sam chentie odj***l

zajac1190

2020-04-19, 11:06
Jak suka narozrabiała to i kara ja spotkała proste jak drut

ti7ti7

2020-04-19, 11:20
Słusznie, niesłusznie. Wiadomo,że jak ktoś pastwi się nad słabszym to stary w domu pił a w nocy mu w dupe siusiaka wkladal. Wiem bo kolega mi mówił. :-D

szinigami

2020-04-19, 12:34
Za pedofilię albo skrzywdzenie dziecka byłabym w stanie zrozumieć.

Wiewór

2020-04-19, 18:38
Ruscy mają we krwi uwielbienie do pastwienia się nad bezbronnymi.

mikimeow

2020-04-19, 18:48
Jak się okazało - akcja dotyczy dilerki. W/w kobieta postanowiła się naćpać towarem gościa na którego pracowała - on i zamówił taką interwencję. Więc, sadole, nie mam do tego zdania lepiej zapomnieć :D
P.S. info znalazło się na stronce wskazanej na tym wideo

Seksiaczek

2020-04-19, 20:13
A gdyby ta p*zda na przykład biła dzieciaki tak jak na ostatnich filmikach tutaj,to też byłby oklep nieusprawiedliwiony?Sadolowe p*zdeczki i ich dwójmyślenie.

Karlito90s

2020-04-19, 21:23
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Taki oklep słusznie???
Powiedz bohaterze, za co taki oklep jest uzasadniony??



proste, za k***ienie się, zdradę itp

aaaaaaaaaaaaaa

2020-04-19, 21:55
Karlito90s napisał/a:

proste, za k***ienie się, zdradę itp



Lecz się chwaście....