18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porządny oklep ..

~McSadol • 2020-04-18, 20:16
nie ma zlituj ...


waka91ajmw

2020-04-18, 22:30
k***a, poprostu łapie za serce :-(

Mom and Death

2020-04-18, 22:34
Cytat:

Wpie**ol na zlecenie. Sinooka mówi na końcu że, przeprasza i że nigdy więcej nie oszuka żadnego sklepu. Wychodzi na to że, kacap właściciel wynajął kacapów siepaczy do spuszczenia wpie**olu , prawdopodobnie za kradzież ze sklepowej kasy.



Dokładnie, typ mówi wych*jała jakiś sklep.

Kiblodrzemek88

2020-04-18, 22:39
TranzystorWyklęty napisał/a:

Odpowiedział na poziomie prawdziwy Polak, patriota, katolik z banderą w profilu.



To jest na pewno cichy wyznawca pisu

panar3

2020-04-18, 22:42
Mom and Death napisał/a:

Dokładnie, typ mówi wych*jała jakiś sklep.



No i wreszcie się doczekałem a nie pie**olenie głupot. Złodziejka pie**olona oklep zebrała i finito i słusznie. Może matka z trójką dzieci musi teraz pół pensji zwracać bo jakaś k***a okradła sklep a właściciel (tam jest dziki kapitalizm) ma wyj***ne?! O tym żaden pie**olony rycerzyk już nie pomyślał? Tylko oczy wam, p*zdą zarośnięte, łzawią z żalu żeście nie por*chali... Teraz takie czasy nastały że baby to 1000 razy gorsze ścierwo niż faceci, bez honoru, bez współczucia i bez litości. I prawidłowo, niech c**y oklep zbierają i ch*j im w dupy. Kobiety... ja pie**olę, durne suki raczej. :-/

ElektrycznyMordulec

2020-04-18, 22:43
Maciak Plock napisał/a:

Dobrze, napie**alać k***iszona i tylko patrzeć czy równo puchnie, popieram w stu procentach.



Ja pie**ole bohaterze... Babę bije się co najwyżej z liścia. Widzę że większość starych napie**alało wam matki w domach i stamtąd to wynieśliście.

:-x

dudidudi

2020-04-18, 22:45
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Genialna odpowiedź... każdy świr, który uważa taki oklep za coś normalnego powinien zostać zutylizowany. Ty jako pierwszy pojebańcu...



gdzie ty k***a jesteś? na wirtualnej polsce? :lol:

mianas

2020-04-18, 22:54
lakeroll napisał/a:

Nie wyskakuj przed szereg nie wiadomo za co oklep zebrała, może słusznie.



i co ? bicie w życie

qwerq221

2020-04-18, 22:57
Kurde26 napisał/a:

Nie ważne za co dostała. Jak facet bije kobietę jest nikim, śmieciem, ludzkim odpadem..



No nie zgodze się co innego takie bestialstwo jak tutaj a co innego zaj***ć liścia dla jakiejś podskakującej szmaty więc nie ma co wrzucać wszstkich facetów, którzy kiedykolwiek uderzyli kobietę do jednego worka z takimi zwrodnialcami. Ja tylko za czasów dzieciństwa pamiętam pare razy zaj***łem jakiejś dziewczynce w moim wieku cos pewnie koło 10 lat :D Nie pamiętam żebym później miał jakąś sytuacje gdzie ten rodzaj argumentu musiałbym zastosować hehe w sumie szkoda ciekawe jak to jest zaj***ć liścia jakiejś szmacie :D Całe życie omijałem patusów szerokim łukiem nigdy z żadnymi nie miałem nic do czynienia a szkoda gdybym się choć trochę zblirzył możliwe, że już bym wiedział jak to jest zaj***ć jakiejś ulicznicy z beckchenda ;D

unjust999

2020-04-18, 23:07
W ostatnich sekundach chyba poleciał jakiś kwas na twarz?

MatiLodz

2020-04-18, 23:40
co on jej wylał na policzek w ostatniej chwili?

invisible_as_a_rock

2020-04-19, 01:10
Zazdrośnicy Wpie**ol od agresywnych stulejarzy, pewnie da im po dobroci bo ją obili. przydałby się na planecie ziemia człowiek sprawiedliwy wpie**ol, rozważny nie patologiczny umysł, nie tylko zimna głowa, ktoś ja król salomon :) P.S jakie prawo mają takie mają ale i tam nawet ZRSS sie wzruszy, typ dokonujący samo sądu bez ich wiedzy, jest albo przydzielany, albo łamany

Dżizas_kurde

2020-04-19, 01:22
Cytat:


Taki oklep słusznie???
Powiedz bohaterze, za co taki oklep jest uzasadniony??




Z autopsji:


Może się k***iła od roku czy dwóch... kiedy brat autora wpie**olu wychowyał, łożył i utrzymywał ją i "ich" domniemane dziecko..
może ta k***a złapała frajera na dziecko.. mówiąc że to jego.. może ta k***a przyjmowała w domu innych facetów zarabiając kasę której jej dotychczasowy mąż tyrający na dwie zmiany nie był w stanie jej dostarczyć ?


A może zupa była za słona.

nie oceniaj. Nie znając faktów.

Cytat:


Pewnie dostała oklep nieadekwatny do tego co zrobiła.




też tak uważam, mógł jej wj***ć bardziej... albo mniej...

marcin1988r8

2020-04-19, 01:24
Szkoda amunicji na takie j***ne scierwo ... flinte nabic gownem i zastrzelic pajaca...

PieronJasnySzlag

2020-04-19, 01:24
Pisałem to już wiele razy: kacapy to nigdy nie będzie świat zachodu. Kacapskie ścierwa należą do innej cywilizacji - turańskiej.
Pisał o tym wybitny Polak Feliks Koneczny. Kacapy to plemiona stepowe, nie wyrobili w sobie człowieczeństwa w rozumieniu ludzi zachodu.

expansi0n

2020-04-19, 01:26
Z gazu dostała na finał. Taki oklep to przesada. Takich złodziejaszków to się inaczej załatwia. Dopisuje się jedno lub dwa zera do tego co ukradł. I po sprawie. Kozak bo z gazem pieprzowym w kieszeni, jak ja gardzę takimi ciotami.