18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wpadki w TV

Centurion • 2007-10-06, 17:13
169
Boskie pomyłki w TV, część pierwszacz. II
- wpadki prezenterów- lotto

27
Cytat:

Para uzbrojonych po zęby amerykańskich 60-latków przez kilka miesięcy barykadowała się w domu, by uniknąć więzienia za niepłacenie podatków. Pod koniec tego tygodnia bojowe małżeństwo zostało jednak aresztowane - podały amerykańskie władze.

Elaine i Ed Brown z New Hampshire są winni fiskusowi ok. 2 milionów dolarów z lat 1996-2003, pochodzących głównie z działalności zawodowej pani Brown, która jest wziętą dentystką.

Małżonkowie zostali uznani za winnych w styczniu tego roku. Wtedy postanowili zamknąć się w swoim domu na wsi, gromadząc broń i materiały wybuchowe. W kwietniu zostali zaocznie skazani na pięć lat więzienia. Pan Brown ostrzegł wówczas, że próba wtargnięcia funkcjonariuszy do ich domu skończy się "rozlewem krwi".

W czwartek wieczorem twierdza państwa Brown została jednak zdobyta - udało się to dwóm agentom federalnym, którzy podszyli się za zwolenników małżonków, dostarczających im żywność i broń.

Jak poinformowano, w samym domu i na podwórku odkryto pokaźny skład ładunków wybuchowych. Policja skonfiskowała także broń i amunicję. (ak)Żródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,wid,9271353,wiadomosc.html?ticaid=14975&_ticrsn=3

Humor z sutanną w tle

Centurion • 2007-10-05, 23:51
147
Pewnemu księdzu uciekł kanarek z klatki, więc na mszy podczas kazania zapytał się:
- Kto ma ptaszka?? - Chór męszczyzn podniósł ręce.
- Nie o to mi chodzi!! Kto widział ptaszka!! - pyta ksiądz, a na to chór kobiet podniósł ręcę.
- Nie, nie nie!!! Kto widział mojego ptaszka?? - Chór ministrantów podniósł ręce...

Pewnego razu autobus z zakonnicami spadł w przepaść i oczywiście wszystkie zginęły. Stoją więc w kolejce do nieba i czekają, aż św. Piotr skończy zadawać im pytania:- Siostro Karen, czy miała siostra kiedyś kontakt z penisem?- Tak, raz dotknęłam główki koniuszkiem palca.- Dobrze - włóż palec do wody święconej i możesz wejść. - Siostro Elżbieto, czy miała siostra kontakt z penisem?- Tak, raz przyczyniłam się do wytrysku i miałam całą rękę w spermie.- Włóż zatem dłoń do wody święconej i możesz wejść.W tym momencie w kolejce zrobiło się wielkie poruszenie i jakaś zakonnica zaczęła się przepychajac do przodu.- Siostro, siostro - czemu siostra tak pędzi?- Jeżeli mam się napić tej wody, to wolę to zrobić zanim siostra Joanna włoży tam tyłek.

Pewien misjonarz został wysłany z misją do buszu. W buszu byli sami murzyni, czarni oczywiście. Więc przez rok misjonarz nauczał ich, opowiadał im o Bogu i nawracał. Ludzie ufali mu i traktowali jak swojego. Jednak pewnego razu wydarzyło się coś niesamowitego. Jedna z tamtejszych kobiet urodziła dziecko. Dziecko było białe jak śnieg. No cóż, śliska sprawa. Starosta został oddelegowany aby porozmawiać z misjonarzem. Poszedł więc do niego i mówi:
- Słuchaj, jesteś jak jeden z nas, traktujemy cię jak brata, ale spójrz, my wszyscy jesteśmy czarni, a tutaj w wiosce urodziło nam się białe niemowlę. Tylko ty mogłeś to zrobić. A przecież uczyłeś nas że zdrada to grzech śmiertelny. Ty hipoktyto!
Misonarz odrzekł:
- Ależ ja jestem niewinny, nie mam z tym nic wspólnego! W przyrodzie zdarzają się takie wybryki. To genetyczny wybryk natury - czarne+czarne=białe. Ot, spójrz chociaż na te owce (tu robi gest w kierunku pasących się na łące owiec). Widzisz wszystkie są białe z wyjątkiem jednej, która jest czarna. Ta czarna owca, podobnie jak wasze białe dziecko jest wybrykiem natury i tyle.
Starosta spojrzał na tę czarną owcę, coś sobie jakby przypominając. Zaczerwienił się i wypalił:
- Dobra stary, zawrzyjmy umowę: ja zapomnę o sprawie z białym dzieckiem, ty nie powiesz nikomu o owcy.

Buty ucieczki

Centurion • 2007-10-05, 21:15
363
Do czego może prowadzić nadmiar RPG-ów :D

Harcerze sataniści w lesie

Centurion • 2007-10-05, 21:11
36
Co robią harcerze w lesie? Ano zdobywają sprawność szatanisty i kręcą teledysk w nawiedzonym lesie :) Poniżej teledysk Hecate Enthroned - An ode to a haunted wood (uwaga, może być głośno!)a poniżej jego krótka parodiaradze oglądać w tej kolejności :D
X