18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Masturbacja

Centurion • 2007-10-08, 11:47
135
Psina sobie radzi

19
To już drugi post z tej serii, małolatów w USA widocznie kręci zabieranie samochodów i uciekanie przed policją. Czyżby za dużo GTA? :D

Cytat:

10-latek z amerykańskiego stanu Arkansas zmusił policję do pościgu za autobusem szkolnym, który uprowadził i prowadził przez niemal 80 km drogą biegnącą przez treny wiejskie - podała miejscowa policja.

W piątek wieczorem pracownicy szkoły w miejscowości Dumas ujrzeli światła na parkingu autobusów szkolnych. Zgłosili policji kradzież jednego z autobusów.

W pościgu za pojazdem uczestniczyli funkcjonariusze z trzech obwodów i czterech miejscowości stanu Arkansas. Agencja Associated Press pisze, że próba zatrzymania autobusu przy pomocy kolczatki (blokada drogowa w postaci ostrych kolców) nie dała rezultatu.

W końcu autobus zwolnił i zatrzymał się. Wówczas policjanci zobaczyli, że kierowcą jest dziecko. Założyli mu kajdanki i zaprowadzili do aresztu, skąd przekazali go rodzicom. Nie wiadomo, czy 10-latkowi zostaną postawione formalne zarzuty. (ak)Źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,wid,9273195,wiadomosc.html?ticaid=14996

TECHNOVIKING!!!

Ja...........na • 2007-10-07, 21:52
174
Może humor nie do końca czarny, ale na pewno przaśny :D

Otóż, panie i panowie, nadchodzi TECHNOVIKING!!! (nie jakiś tam technoviking, czy TechnoViking, ale TECHNOVIKING!!! - jedyna słuszna pisownia)
Dla mnie boski :D

Zaleca się wytrzymać do 40 sekundy, kiedy to pojawia się nasz idol:

11-letni pirat drogowy

Centurion • 2007-10-07, 11:40
17
Ach ta hameryka :)

Cytat:

Policjanci w amerykańskim stanie Luizjana mieli kłopot z dogonieniem kierowcy, który zamiast zatrzymać się na wezwanie, przyspieszył do ponad 160 km/h. Jak się okazało, piratem drogowym był 11-letni chłopiec - relacjonuje w niedzielę BBC.

Rodzice młodego kierowcy usłyszeli zarzuty nieodpowiedniej opieki nad dzieckiem. Policjanci ustalili, że chłopiec już od pół roku był ich szoferem i woził przede wszystkim niepełnosprawnego ojca.

W piątek policjanci dostrzegli na międzystanowej autostradzie na przedmieściach Nowego Orleanu samochód, którego kierowca jechał z prędkością 80 mil/h (129 km/h) na odcinku, gdzie obowiązywało ograniczenie do 60 mil/h (96 km/h). Ruszył policyjny pościg, ale chłopiec tylko przyspieszył, zmuszając inne samochody do zjazdu na pobocze.

W końcu dojechał do baru Burger King, gdzie jak się okazało pracowała jego matka. Chłopiec wracał właśnie ze szpitala, w którym jego ojciec miał umówioną wizytę.

Opieka nad młodym rajdowcem została powierzona ciotce. Chłopiec usłyszał zarzuty ucieczki przed policjantem, brawurowej jazdy, nadmiernej prędkości, zmuszania innych kierowców do zjazdu na pobocze, nieodpowiedniego korzystania z pasów ruchu i prowadzenia samochodu bez zezwolenia.Źródło: http://fakty.interia.pl/swiat/ameryka/news/policja-scigala-11-letniego-pirata-drogowego,989607

Żulów świat

Centurion • 2007-10-07, 10:13
130
Na początek kilka gorących slajdów ze strajku rosyjskich górników


a teraz żulowy mortal kombat


a na koniec wierni fani i mosh pod sceną :D

Zamiast pracować uzupełniali Wikipedię

Centurion • 2007-10-07, 09:21
26
Cytat:

Sześciu japońskich urzędników Ministerstwa Rolnictwa zostało ukaranych naganą ponieważ zamiast zajmować się pracą, poświęcali czas na uzupełnianie stron redagowanej przez internautów encyklopedii - podano w Tokio.
Ustalono, że grupa ta w sumie napisała do Wikipedii aż 408 artykułów. Jeden z nich, zajmujący się głównie kwestią zabawek- robotów i robotów z popularnej japońskiej kreskówki, uzupełniał strony tej internetowej encyklopedii aż 260 razy.

Śledztwo w resorcie rolnictwa zostało wszczęte gdy tokijska prasa przedstawiła badania socjologiczne, które wykazały, iż coraz większa liczba japońskich urzędników uczestniczy w tworzeniu Wikipedii.
Szóstce urzędników udzielono słownej nagany. O wiele dotkliwszą karą zapewne okaże się dla nich decyzja resortu o zamknięciu dostępu do Wikipedii na terenie ministerstwa w godzinach pracy.Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1618330,69,1,0,120,686,item.html
X