18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poradnik blacharza amatora

ascarissuis • 2015-02-09, 22:58
Witajcie

Jakiś czas temu poruszenie zrobił filmik kolesia"naprawiającego" opla corsę.
Wiadomo nie każdego stać na salonówkę i trzeba sobie radzić.
Postanowiłem nagrać wam filmik instruktażowy jak zrobić blacharkę w miarę sensownie.
Jeżeli Wam się spodoba mogę nagrać kolejne, bo naprawa samochodów to temat rzeka.



Nashi

2015-02-10, 17:59
Vladimir napisał/a:

@skmazin
Mama jest na pewno z Ciebie dumna. Człowiek kilka razy powtarzał że nie jest profesjonalnym blacharzem, i myślę że osoby które odstawiają do niego auta do roboty wiedzą na co się zgadzają i im to pasuje.


Nie moja broszka kto mu oddaje auto do roboty i co im pasuje, ale skoro gość robi poradnik, to jakiekolwiek podstawy musi znać. Niestety spawanie na zakładkę w blacharce samochodowej jest niedopuszczalne i z takimi poradami ludzie narobią sobie jeszcze większych szkód.

Do autora: doceniam zapał i piwko wędruje za chęci, ale jeszcze sporo nauki przed Tobą, zanim będziesz mógł się określić dobrym amatorskim garażowym blacharzem. Powodzenia

tranzystor

2015-02-10, 18:52
No i znośnie zrobione, wspawane reperaturki. A nie rzeźba ze szpachli.

Maupae39

2015-02-10, 19:08
Tu sie przytknie, tam sie domknie, gdzies sie jeszcze upie**oli boschkiem a to sie maźaczkiem zaznaczy i jest gitara;)

ascarissuis

2015-02-10, 19:29
Nashi napisał/a:


Nie moja broszka kto mu oddaje auto do roboty i co im pasuje, ale skoro gość robi poradnik, to jakiekolwiek podstawy musi znać. Niestety spawanie na zakładkę w blacharce samochodowej jest niedopuszczalne i z takimi poradami ludzie narobią sobie jeszcze większych szkód.

Do autora: doceniam zapał i piwko wędruje za chęci, ale jeszcze sporo nauki przed Tobą, zanim będziesz mógł się określić dobrym amatorskim garażowym blacharzem. Powodzenia



Szanowny Panie przecież widać na filmiku ewidentnie,że spawam do czoła na styk, chyba z 5 minut o tym mówię ;)

Perel

2015-02-10, 21:10
Pozytywny filmik i pozytywny człowiek ;) krata dla Ciebie że przyznajesz że nie nie ma co się nad tym spuszczać tylko masz to zrobić po taniości ale też nie robisz na odpie**ol. Gadka spoko nawet momentami ryj się cieszy no i czegoś się nauczyłem a o to w tym chodzi. Nagrywaj więcej. Mika (jak dobrze pamiętam) to też jakieś urozmaicenie filmu :D pozdrawiam.

rogero

2015-02-11, 14:17
Filmik zajebisty ! :)
Piwo za:
- psa
- cycek 16 latki
- fachurę i zajebistość podejscia do tematu

Oby wiecej takich ludzi, którzy pomagają a nie swoim cebulactwem wychodzą zalożenia, że ktoś im pracę może zabrać.
Jestem spawaczem z wykształcenia, ale latam jako kierowca zawodowy i dobrze jest wrócić do domu i obejrzeć faceta, który na luzie klepie blachę. Pozdro !