18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poprawność Polityczna z Niemiec cz.2

Vof • 2013-06-21, 08:55
Po zakończonej emisji miniserialu "Unsere mütter unsere väter" czas na kolejną porcję perypetii niemieckich żołnierzy na wojnie.










rockface123

2013-06-21, 08:59
Tak czy siak serial jest zajebisty :hitler:

Galian

2013-06-21, 09:06
Powiedz mi że to taki nieśmieszny żart lub jakaś kpina czy inny trolling! To nie może się dziać naprawdę... Jednak niemcy nie przegrali tej wojny

Jaco4a

2013-06-21, 09:07
Ja pie**ole... Tusk!!

pa...........ny

2013-06-21, 09:09
ch*ja, ten film został doiwnestowany w kwocie 15 mln euro ze strony państwowej telewizji niemieckiej i co najważniejsze to mówi samo za siebie, dlaczego armia krajowa jest przedstawiona w świetle negatywnym. W części trzeciej jak ak napadło na pociąg z bronią i żydami przewożonymi do obozu koncentracyjnego to dlaczego zamiast otworzyć drzwi i sprawdzić czy są tam Polacy to od razu stwierdzili, że są tam sami żydzi ?, takich niedopatrzeń jest wiele tylko my nie znamy naszej historii i będziemy bazować na tym filmie nasze wypowiedzi, bo co k***a, film jest kolorowy i niby prawdziwy?, poucz się jeden z drugi matole, a nie oglądasz poczynania 5 ludzi w dodatku niemców i żyda, gdzie film nagrywany był w Polsce, a o Polsce jest tam tyle prawdy co i nic. Tak samo jak ruscy wyzwoleńcy, niby najechali na Polskę by wyzwolić Polskę z pod okupacji niemców, a nagle w filmie również części trzeciej jest scena gdzie rosjanin próbuje zgwałcić niemiecką pielęgniarkę i nagle przerywa mu jakaś wyższą rangą kobieta, która daje mu jasno do zrozumienia, że oni wyzwalają, a nie gwałcą i mordują, a prawda jest taka, że rosjanie gwałcili tak samo jak niemcy, w tym "serialu" mydlą nam oczy, ot moja wypowiedź. Pozdrawiam.

stankry

2013-06-21, 09:17
Moje wnuki będą się uczyły o agresji nazistowskiej Polski na liberalne Państwo Niemieckie, będące schronieniem dla europejskich mniejszości w tym również seksualnych.

bisfhcrew

2013-06-21, 09:47
Muslimy się już nimi zajmą...

In...........eo

2013-06-21, 11:34
Nie wierze sk***ysynom! Oni się dziwią dlaczego Polacy ich tak nienawidzą, pie**olona rasa nazistowskich matkojebców!

Dopek

2013-06-21, 11:53
Dobrze, że ten serial został wyemitowany. Niech Polacy wiedzą jak postrzegają nas Niemcy i niestety tej nazistowskiej propagandzie zachód coraz bardziej ulega. Mamy za słabych polityków i politykę zagraniczną, aby nie dać się wmieszać zbrodnie hitlerowskie. Niemcy szukają współwinnych swoich zbrodni. Stwierdzenia " polskie obozy koncentracyjne" to nie pomyłka, co wskazuje na to choć by wiele przykładów m.in. ten serial. Lepiej się kłócić o j***ną brzozę w Smoleńsku niż bronić historii i honoru Polaka!

zonk

2013-06-21, 11:54
Może i faktycznie przesadzili z tym serialem, ale ziarno prawdy też jest tam zawarte. Sam słyszałem opowieści człowieka, który pamiętał AK, i często można było spotkać bandę sk***ysynów ,którzy napadali na polskie wioski i grabili w imię polski. Więc oni też nie byli tacy super.

Zaraz debil jakiś się odezwie że jestem trollem. Nie, po prostu mówię co kiedyś słyszałem od człowieka.

Dopek

2013-06-21, 11:57
@SQT, a czy ten człowiek nie szedł czasem razem z Armią Czerwoną?

stanson

2013-06-21, 12:03
Tyle, że na tym portalu antysemityzm (i rasizm) aż się wylewa z monitora, więc nie rozumiem skąd oburzenie?
Aaaa.... to tylko tak zwana hipokryzja (gimbusy niech zerkną w słownik).

zonk

2013-06-21, 12:05
@Up, AK wyraźnie napisałem.

Dopek

2013-06-21, 12:13
@stanson to nie jest kwestia hipokryzji gimbusie, a kwestia przekłamywania historii. Dzięki takim jak Ty, Niemcy bezkarnie robią nas współodpowiedzialnymi za holokaust, a nawet nie będę się bał stwierdzenia, że starają się pokazać zachodowi, że to my, Polacy, zorganizowaliśmy pogrom Żydów, a obozy były nasze!

clf111

2013-06-21, 12:14
I już się polaczki rzucają... chamstwo smród i ubóstwo, ale historia najwazniejsza ha haaaaaaaaaaaaa