18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poprawność Polityczna z Niemiec cz.2

Vof • 2013-06-21, 08:55
Po zakończonej emisji miniserialu "Unsere mütter unsere väter" czas na kolejną porcję perypetii niemieckich żołnierzy na wojnie.










!Timon

2013-06-21, 12:15
Psu wolno szczekać - nie wolno gryźć. Opowiadanie dowcipów o Żydach/murzynach czy śmianie się z nich za ich plecami to jednak nie to samo co wymordowanie kilku milionów z nich.
pie**oleni łowcy hipokryzji.

kupsobiegrzejnik

2013-06-21, 12:22
clf111 napisał/a:

I już się polaczki rzucają... chamstwo smród i ubóstwo, ale historia najwazniejsza ha haaaaaaaaaaaaa



Powinieneś w ryja dostać plebie umysłowy za 'polaczków'

quang-dat

2013-06-21, 12:24
Niemcy tuż po II WŚ wynajęli agencję PR-u w celu ratowania wizerunku tego sk***ionego kraju. Niemcy = Unia Europejska. UE = Żydzi, Żydzi= nienawiść do gojów, a zwłaszcza Polaków.

Co dobrego bracie ci uczyniłem że mnie tak nienawidzisz?

Tylko w Polsce karano śmiercią całą rodzinę za ukrywanie Żyda. Tylko w Polsce AK za wydanie Żyda karała śmiercią.
Karą za ukrywanie Żyda było często spalenie całej rodziny żywcem.
Polacy mają najwięcej drzewek w Yad Vashem.
AK dostarczyło broń dla bojowników z powstania w getcie.

Ale w końcu jesteśmy tylko głupimi gojami.

Ptoon

2013-06-21, 12:25
panpowazny,
Ze wszystkim się zgadzam oprócz tego, że rosjanie gwałcili tak samo jak niemcy. Niemcy jak robili rozpie**ol to musieli mieć, albo wolne albo bardzo niskie morale w oddziale. Rosjanie natomiast szli i rozpie**alali wszystko i wszystkich. W 44 i 45 roku armii czerwonej coraz więcej było mongołów i ciapatych z wschodu i południa. Zawszona dzicz szła i w imię komunistycznych ideałów paliła budynki użyteczności publicznej i gwałciła wszystko co nie sp***oliło.

slec21

2013-06-21, 12:30
Panowie SQT i stanson, radzę bardzo dobrze przeszlifować od deski do deski historię początku XX w. skupiając się na terenach Polskich, wtedy zrozumiecie dlaczego w 39 roku antysemityzm praktycznie NIE istniał. Następnie radzę douczyć się o kampani wrześniowej w 39 roku na wschodnich kresach Polski (chodzi mi o moment wejścia rosjan (17 września) skupiając się na żydach, a raczej na tym co robili, i od opdowiedź skąd w Polsce tak silny antysemityzm) dziękuję do widzenia.

AEdin

2013-06-21, 12:38
@slec21

W pełni się z tobą zgadzam, jednak nie wszyscy wiedzą, że żydzi wydawali Polaków. Odpowiedzią na takie zachowanie było Jedwabne z czego jestem dumny. Należało się, ale w TV mówią, że to Polacy pierwsi zaczeli albo tak bez powodu ich mordowali.

Els

2013-06-21, 12:40
Zarówno na gnoja jak i dobrego człowieka można trafić w każdej grupie, na pewno w AK byli ludzie o nieczystych zamiarach, jak i wśród nazistów mogli być dobrzy ludzie. Jednak ogół, to ogół. Jak się robi film czy serial o wyjątkach od reguły to potem to ludzie łykają bezrefleksyjnie i wierzą, że tylko tak było.

In...........eo

2013-06-21, 12:41
stanson napisał/a:

Tyle, że na tym portalu antysemityzm (i rasizm) aż się wylewa z monitora, więc nie rozumiem skąd oburzenie?
Aaaa.... to tylko tak zwana hipokryzja (gimbusy niech zerkną w słownik).

Bo niemcy. Nienawisć do niemców Polacy czują juz od kołyski i odwrotnie. Doj***li nam swoje winy, nie wspominając o tym, że w czasie II wojny światowej zginęło w obozach prawie tyle samo Polaków co żydów. Tak samo było z "Polskimi obozami śmierci". Jak będziemy bierni i ch*j będzie nas to obchodzić to w końcu niemcy przywrócą "Polskie obozy śmierci" tyle, że nie dla żydków tylko dla nas.


*niemcy małą literą bo zaj***li mi prababcie.

Samudaripen

2013-06-21, 12:52
Jak oglądałem ten serial to tylko się zastanawiałem co musiał czuć taki dziadek, który walczył za Polskę, a teraz takie gówno musi oglądać, nic tylko siąść i płakać...

mika93

2013-06-21, 13:04
panpowazny napisał/a:

ch*ja, ten film został doiwnestowany w kwocie 15 mln euro ze strony państwowej telewizji niemieckiej i co najważniejsze to mówi samo za siebie, dlaczego armia krajowa jest przedstawiona w świetle negatywnym. W części trzeciej jak ak napadło na pociąg z bronią i żydami przewożonymi do obozu koncentracyjnego to dlaczego zamiast otworzyć drzwi i sprawdzić czy są tam Polacy to od razu stwierdzili, że są tam sami żydzi ?, takich niedopatrzeń jest wiele tylko my nie znamy naszej historii i będziemy bazować na tym filmie nasze wypowiedzi, bo co k***a, film jest kolorowy i niby prawdziwy?, poucz się jeden z drugi matole, a nie oglądasz poczynania 5 ludzi w dodatku niemców i żyda, gdzie film nagrywany był w Polsce, a o Polsce jest tam tyle prawdy co i nic. Tak samo jak ruscy wyzwoleńcy, niby najechali na Polskę by wyzwolić Polskę z pod okupacji niemców, a nagle w filmie również części trzeciej jest scena gdzie rosjanin próbuje zgwałcić niemiecką pielęgniarkę i nagle przerywa mu jakaś wyższą rangą kobieta, która daje mu jasno do zrozumienia, że oni wyzwalają, a nie gwałcą i mordują, a prawda jest taka, że rosjanie gwałcili tak samo jak niemcy, w tym "serialu" mydlą nam oczy, ot moja wypowiedź. Pozdrawiam.

haha bul dópy i tyle :smiechzula:

Prescot

2013-06-21, 13:18
a mnie gówno obchodzi że szwaby sobie takie filmy kręcą ale to że puszczają je w polskiej telewizji to jest k***a znak że żydoland i niemcy wracają na swoje

vanTerrier

2013-06-21, 13:22
mika93 napisał/a:

haha bul dópy i tyle :smiechzula:



o k***a, ale go zniszczyłaś.

Ptoon

2013-06-21, 13:30
@mika93
no weź się tak nie napinaj, bo se starego wysrasz sukwo. <heheszki>

rafal2157

2013-06-21, 13:34
no coz te durnie glosuja na po a potem sie dziwia kur.a takim rzeczom- debil dziwi sie efektowi swojego debilizmu. smieszna sytuacja

delia_n

2013-06-21, 13:39
@mika93
Przez takie dzidy jak Ty, zaczynam sądzić, że naprawde miejsce kobiety jest w kuchni.
Moja babcia i ciocia wróciły z Oświęcimia chude i łyse, takie już zostały do śmierci, tak je zniszczyło to, o czym Ty nie masz pojęcia. Jak nie wiesz co powoedziec, po prostu milcz.