18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poprawność Polityczna z Niemiec cz.2

Vof • 2013-06-21, 08:55
Po zakończonej emisji miniserialu "Unsere mütter unsere väter" czas na kolejną porcję perypetii niemieckich żołnierzy na wojnie.










Deus-Ex-Machina

2013-06-21, 17:26
Poczytajcie sobie co o tym serialu piszą na zagranicznych forach. ;-)

"Wreszcie coś zgodnego z historią! Niemcy nie byli źli! Nie bez powodu były te obozy w Polsce!" etc.

artur_sz13

2013-06-21, 17:53
Nie można jechać po iapatych i pedałach ale kurde polaczkami to frajerzy mogą rzucać na lewo i prawo. Gdzie sprawiedliwość administracjo?! Jak może być tak że my nie możemy ścierwa obrażać a ścierwo nas już tak

In...........eo

2013-06-21, 18:31
PolityczNiePoprawny napisał/a:

Po serialu była debata i wywiad, konsultant producenta przyznał się że jest żydem i do tego lewakiem albo jakimś komuchem, to tłumaczy bardzo wiele, wiedziałem że te mendy maczały w tym swoje żydowskie łapska.
"żydów potopimy jak koty" tak mówi jeden z żołnierzy AK, ja się k***a pytam kto mógłby być taki okrutny i topić koty!? ;D



Może tak może nie, widziałem w telewizji wypowiedź ambasadora Izraela (Żyda), myślałem, że zaraz zacznie k***ić tyle, że na Niemców, ale się powstrzymał. Oni też Niemców nienawidzą, bardziej niż Polaków. W końcu trochę ich ludzi wymordowali.

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-21, 18:36
UltorMatrix napisał/a:



Może tak może nie, widziałem w telewizji wypowiedź ambasadora Izraela (Żyda), myślałem, że zaraz zacznie k***ić tyle, że na Niemców, ale się powstrzymał. Oni też Niemców nienawidzą, bardziej niż Polaków. W końcu trochę ich ludzi wymordowali.



Masz ten wywiad gdzieś?

rockface123

2013-06-21, 19:24
obejrzałem 3 części i jestem kurewsko zadowolony, trzyma poziom od początku do konca i ma niezłe zakonczenie ;]

oczywiscie ,,my polaki! njemcy zue! jebac niemcy! my patrjoci xD"

cyrk k***a cyrk :amused:

Werem

2013-06-21, 19:49
Tusk nie miał dziadka w Wermachcie tylko w SS. Zrozumcie to wreszcie. Do Wermachtu można być wcielonym siłą a do SS idą tylko ochotnicy - do tego uparci bo była ostra selekcja.

teken

2013-06-21, 20:59
wyczówam wielki ból dupy

Shephards

2013-06-21, 21:00
Skończcie pie**olić o tym że w tym serialu robią z Polaków "potworów" bo jest to serial o tamtejszych niemieckich realiach to ma być "wojna z perspektywy niemców"!

In...........eo

2013-06-21, 22:35
SZAJBAAA napisał/a:



Masz ten wywiad gdzieś?



Na pierwszym planie, Nazi Ojcowie Nazi Matki.

na jutubie masz:
/watch?v=xXY8bPF2uo0

Wiercik102

2013-06-22, 00:07
Btw. obejrzałem właśnie 2 odcinek i 7 razy powtarzałem scene z czołgiem T34 z numerem kodowym 102 i....
.......
.......
.......
Faktycznie po lewej stronie czołgu jest coś napisane ale czy tam pisze Rudy to nikt nie może stwierdzić chyba, że twórcy