18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popis oratorski naszego ministra

dzorczKlunej • 2017-10-22, 15:44
Nie ma to jak oczytany minister. Mądrego to i miło posłuchać 8-)

Argeusz

2017-10-22, 15:56
Ale koleżka pie**oli, miał mówić o czymś ważnym to zaczął pie**olamento byleby nie odpowiedzieć na pytanie.

~Sol

2017-10-22, 16:02
Kiedy nie wiesz, czy chcesz zacytować Kochanowskiego, czy Mickiewicza :D

BrianGriffin

2017-10-22, 16:52
Polacy są umysłowo ograniczonym społeczeństwem. Żadna w tym wina morawieckiego, po prostu jest dobrym reprezentantem tej patologii.

Rozchędażacz

2017-10-22, 17:23
@up Kto własny naród oczernia i psuje jego wizerunek, ten nie zasługuje na najmniejszy szacunek. Nawet nie będę się wdawał w dyskusję, bo z debilami nie rozmawiam, jesteś swoistym przykładem patologii, o której wspomniałeś antypolska hieno.

Kolejny pokroju loaloa:


support3

2017-10-22, 17:41
Ciężkie czasy nastały kiedy to jedne antypolskie k***y plują na drugie antypolskie k***y (PIS vs lewactwo)

Rozchędażacz

2017-10-22, 17:55
@up nie jestem pisowcem, krytykuję tylko postawę tamtegoż osobnika, nie chodzi o ministra Morawieckiego i jego "wypowiedź" a o oczernienie naszego wizerunku, nas Polaków, pisząc, że Polacy są umysłowo ograniczeni obraża mnie, Ciebie i każdego innego a wiadome jest, że wszędzie znajdą się k***y, tylko nie wolno wrzucać wszystkich do jednego wora.

27czerwiec2017

2017-10-22, 18:07
BrianGriffin napisał/a:

Polacy są umysłowo ograniczonym społeczeństwem. Żadna w tym wina morawieckiego, po prostu jest dobrym reprezentantem tej patologii.



cho na piwo upiekłem krążki cebulowe

doredo

2017-10-22, 18:21
support3, ale PiS to przecież też lewactwo

BrianGriffin

2017-10-22, 18:39
Rozchędażacz napisał/a:

@up Kto własny naród oczernia i psuje jego wizerunek, ten nie zasługuje na najmniejszy szacunek. Nawet nie będę się wdawał w dyskusję, bo z debilami nie rozmawiam, jesteś swoistym przykładem patologii, o której wspomniałeś antypolska hieno.



Zastanów się kto bardziej psuje wizerunek Polski - ja, szkalując taką patologię m.in. w internecie, czy całe rzesze katoli, sebixów "patriotów", karyn, januszy, walki o karpie i świeżaki i miliardy innych przykładów, na które szkoda klawiatury. Jestem 100 razy bardziej przykładnym obywatelem tego j***nego kraju niż cała wasza patola. Płacę spore podatki, nie śmiecę na ulicy, nie jestem uciążliwy dla sąsiadów, kasuję bilety w metrze oraz nie rzucam się z łokciami do otwartej kasy.

A, i mam cie w dupie :lol:

Blantowy

2017-10-22, 18:41
Ale hajs mu się zgadza.

Maxi96

2017-10-22, 19:01
Rozchędażacz napisał/a:

@up nie jestem pisowcem, krytykuję tylko postawę tamtegoż osobnika, nie chodzi o ministra Morawieckiego i jego "wypowiedź" a o oczernienie naszego wizerunku, nas Polaków, pisząc, że Polacy są umysłowo ograniczeni obraża mnie, Ciebie i każdego innego a wiadome jest, że wszędzie znajdą się k***y, tylko nie wolno wrzucać wszystkich do jednego wora.




Każdy kto wyjaśnia lewicową hołotę jest z PiSu i słucha rydzyka...

Przyzwyczaisz się.