18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popis oratorski naszego ministra

dzorczKlunej • 2017-10-22, 15:44
Nie ma to jak oczytany minister. Mądrego to i miło posłuchać 8-)

sezamkowyRozpierdol

2017-10-22, 21:53
Jestem Żydem, współczuję wam być Polakami-Robakami śmieciami, masakra, dla mnie jakbym był śmieciem polakiem to by była dla mnie obraza, taki wrzód na dupie, brzemię, wolałbym się na waszym miejscu wtedy zabić.
Jak wy się k***a nie wstydzicie być polaczkami, cebulakami śmieciami to ja nie wiem...
Ale na szczęście Żydem można zostać, więc nic straconego dla was goje ;-)

dzorczKlunej

2017-10-22, 21:56
@up Śmierdzisz ch*jem i nie umiesz trollować :P

Loaloa

2017-10-22, 22:13
Cytat:

Polacy są umysłowo ograniczonym społeczeństwem. Żadna w tym wina morawieckiego, po prostu jest dobrym reprezentantem tej patologii.



Nawet owce i bydło mają więcej szczęścia do pasterzy. Dbają oni o to, żeby wilki stada nie rozproszyły i nie wyłapały słabszych sztuk. Ale owce nie wybierają pasterzy w wyborach powszechnych, więc jest spora szansa, że zostanie nim ktoś nadający się do tej funkcji.

Bawi mnie zarzucanie ci przez paru kuców powyżej antypolskości. Zapewne gdyby nie twoja "antypolskość" Morawiecki byłby erudytą, a wyborcy pisiorów ludźmi rozumnymi. Jak kiedyś to ładnie ujął Rydzyk, "nie mylmy szamba z perfumerią". Rząd pisiorów to szambo,a powyższa wypoeiedź wicepremiera od kapuchy tylko tę tezę potwierdza.

SirMajkel

2017-10-22, 22:15
no i w komentarzach można wyróżnić dwa typy baranów:
1) trolling na maksa
2) niech nas rząd r*cha w dupę, ale nikomu złego słowa powiedzieć nie wolno bo inaczej nie jest się patryyyotOM

garstka tych co nie złapali się na powyższe 2 punkty to normalni ludzie, obecnie gatunek na wyginięciu.

nano50

2017-10-22, 22:16
dzorczKlunej napisał/a:

@up? Tak? Jesteśmy biednym krajem? To jakim sposobem stać nas na 500+? Jakim sposobem stać nas na utrzymywanie bandy posłów z których każdy musi mieć co najmniej jedno biuro, ochroniarza, sekretarkę, limuzynę z kilometrówką, komputer i fundusz reprezentacyjny? Dlaczego ładujemy kasę z podatków w obstawę i organizację miesięcznic smoleńskich? Jakim cudem Morawiecki zrezygnował z kilku miliardów dywidendy od PKO BP? Czemu od lat dopłacamy do nierentownych kopalni? Tak nie zachowuje się kraj który nie ma pieniędzy.


To ciekawe bo w chwili obecnej przeznaczamy na to 4,67% PKB co czyni nas pod względem nakładów Bangladeszem Europy. Mamy 2,2 lekarza i 4 pielęgniarki na 1000 mieszkańców, na operację zaćmy czeka się 2 lata, na wymianę biodra 4. Więc tak, jesteśmy ubogim krajem. Ubogim intelektualnie, skoro nie potrafimy pojąć że niedofinansowanie ochrony zdrowia to w gruncie rzeczy utrata zasobów ludzkich z generowaniem kosztów związanych ze świadczeniami. Taniej jest raz zapłacić 100 tys za leczenie niż przez 30 lat wypłacać nawet te 1000zł renty. Inni to jakoś umieją pojąć a Polacy (bo to z narodu wywodzą się politycy, nie z kosmosu) nie.



O! Widzę, że kolega czytał artykuł w tvn'ie. :roll:

dzorczKlunej

2017-10-22, 22:39
@up Nie. Kolega czerpie wiedzę o sytuacji w kraju nie tylko z tvp info. Dane na które się powołuję w temacie ochrony zdrowia pochodzą z WHO i OECD (tam zuy Tósk nie ma wtyk), w następnym komentarzu podlinkowałem również post ze strony tvp. Ty za to widzę lubisz kulą w płot.

ePeeL

2017-10-23, 00:20
Dość mam was prawe i lewe k***y. Mordy pozamykać, bo w tym zj***nym już kraju, tylko tego brakuje, ażebyśmy sobie do gardeł skakali z powodu sp***olonych ideologii. ch*ja możecie, ch*ja zmienicie i ch*ja dostaniecie. Pogódźcie się z tym, bo taki już sp***olony los tego biednego państwa. Amen.

support3

2017-10-23, 09:20
doredo napisał/a:

support3, ale PiS to przecież też lewactwo



k***a masz rację :( łap piwo.

dobra_kawa

2017-10-23, 14:54
@Rozchędażacz

Krata browara za WOGa na pasku!

Herosi zawsze na propsie:)

bluzgator876

2017-10-23, 17:25
BrianGriffin napisał/a:

Polacy są umysłowo ograniczonym społeczeństwem. Żadna w tym wina morawieckiego, po prostu jest dobrym reprezentantem tej patologii.



zydku wyjedz z tego kraju i nie posługuj sie tym językiem nie lubisz nie zagladaj

zydku wyjedz z tego kraju i nie posługuj sie tym jezykiem , proste nie, nie lubisz nie zagladaj, idealny człowiek sie znalazł ,

sezamkowyRozpierdol

2017-10-23, 17:47
Logika tego debila wyżej^ :krejzi:
Jakbym słyszał Komorowskiego - zmień pracę, weź kredyt a na dokładkę jeszcze żeby było do kolekcji oszołomów - posłankę z PiSu Hrynkiewicz i jej słynne "niech jadą" wykorwiać za granicę :krejzi:
My tutaj sobie poradzimy i wyjdziemy jeszcze na plusie sprowadzając tanich Ukraińców do pracy, którzy złapią się każdej roboty za 1200 zł netto :amused:

A tak na poważnie - jakby to było takie proste dla większości wyjechać, spakować na lawetę dom, mieszkanie, posesję cały majątek, firmę żeby nie stracić dorobku to by w Polsce zostało może z 10 mln mieszkańców :krejzi:

BrianGriffin

2017-10-23, 20:27
bluzgator876 napisał/a:

zydku wyjedz z tego kraju i nie posługuj sie tym jezykiem , proste nie, nie lubisz nie zagladaj, idealny człowiek sie znalazł ,



Ktoś musi się posługiwać tym językiem. Ty na pewno tego nie robisz, polski katolski analfabeto :roll:

c3j35tb3

2017-10-23, 21:52
Rozchędażacz napisał/a:

@up Kto własny naród oczernia i psuje jego wizerunek, ten nie zasługuje na najmniejszy szacunek. Nawet nie będę się wdawał w dyskusję, bo z debilami nie rozmawiam, jesteś swoistym przykładem patologii, o której wspomniałeś antypolska hieno.

Kolejny pokroju loaloa:
Obrazek
Obrazek



Kolego drogi, propsy za Heroes WoG :)

mam_racje

2017-10-23, 23:03
Ulicą idzie Polak, Rusek i Niemiec. Nagle drogę zastępuje im diabeł i mówi, że jak złożą mu pokłon i pocałują go w dupę, to da im magiczną różdżkę, dzięki której będą mogli zwiększać wzrost gospodarczy swojego kraju i dobrobyt wszystkich obywateli.

Pierwszy podchodzi Rusek. Bez wahania składa diabłu pokłon, po czym daje mu soczystego buziaka w dupsko. Bierze magiczną różdżkę i odchodzi.

Następny podchodzi Niemiec. Kłania się, po czym całuje diabła w dupę. Bierze magiczną różdżkę i odchodzi.

Ostatni podchodzi Polak. Składa diabłu pokłon, bijąc czołem o posadzkę. Całuje diabła w oba półdupki. Po czym bierze magiczną różdżkę i... oddaje ją Niemcowi.

- A ty co...?! - dziwi się diabeł. - Po co całowałeś mnie w dupę skoro nie chcesz swojej różdżki i oddajesz ją Niemcowi? Co, nie chcesz, żeby ludziom w twoim kraju żyło się dobrze i bogato?!

- Nieee - zaśmiał się Polak. - Ja jestem z Platformy Obywatelskiej.

lucilla

2017-10-24, 14:49
@domat1
Nie ma podwyżki dla lekarzy... I k***a dobrze. Najwięcej szczekają młodzi zaraz po studiach, robiący specjalizację. Byłem w sobotę na izbie przyjęć u takiego "lekarza". Trafiłem z objawami grypopodobnymi, rzygałem jak kot, a ten chciał mnie leczyć na nadciśnienie. Spoko tylko, że ja nie mam nadciśnienia. Pan doktor miał źle działający termometr (4 pomiary i każdy dawał inny wynik) i ciśnieniomierz. Studenciaki 1-szego roku medycyny już noszą słuchawki na szyi, nie ważne czy potrafią osłuchać pacjenta :lol:

"Rząd pisiorów to szambo,a powyższa wypoeiedź wicepremiera od kapuchy tylko tę tezę potwierdza."

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie ma dobrej alternatywy. PO niby było lepsze? Nie było, więcej nakradli, lizali dupę niemiaszkom, brali udział w każdej możliwej aferze a mimo to są debile, którzy i tak oddadzą na nich głos. Nie jestem pisiorem, żeby nie było, ale PO to dopiero dno.