18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poniżanie elity z familoków...

Halman • 2021-08-15, 03:20

marcin wzywa pogotowie...

RazorSharp

2021-08-15, 17:38
Chwasty z Lipin albo innego Chropaczowa. Do utylizacji.

notak

2021-08-15, 19:56
Hans-Kloss napisał/a:

Typowy elektorat Pis-u .



13 cwe*i dało ci piwa, wiec napisz do nich , poproś o adres, spotkajcie się i jazda ch*je niemyte

a tak wogóle, przypie**alam się bo takie k***y jak ty, muszą wiedzieć że to nie portal na politykowanie

Hans-Kloss

2021-08-15, 20:19
notak napisał/a:

13 cwe*i dało ci piwa, wiec napisz do nich , poproś o adres, spotkajcie się i jazda ch*je niemyte
a tak wogóle, przypie**alam się bo takie k***y jak ty, muszą wiedzieć że to nie portal na politykowanie



Wystarczy mi tylko twój adres .

djpyza

2021-08-15, 20:23
Daniel01 napisał/a:

oni na nas mówią "gorole" , a wy yebane hanysy potomkowie gebelsa yebcie sie do waszego chasioka,,,,,,,, będzie bitwa o polski jęayk------ półnos vs południe (szwaby)



chyba coś ci się zdeczka poj***ło wiec to to szwaby szwab ? chyba nie znasz znaczenia tego słowa xD ty mi lepiej powiedz jak szwab może być z północy i południa wtf

Magint

2021-08-15, 21:04
Brudny Śląsk

PoProstuNIKT

2021-08-15, 21:34
polactfwo w komentaszah :amused: wiem że to nie sen przynajmniej bo mój mózg nie wymyślił by takich idiotycznych komentów nawet we śnie :amused:

notak

2021-08-15, 21:41
[quote="Hans-Kloss"]Wystarczy mi tylko twój adres .
Hans-Kloss napisał/a:

quot;]Wystarczy mi tylko twój adres .



spoko Hans, tylko nie podniecaj się zanadto,
bo sperma uszami ci wywali

ps, twoj adres też łatwo można zdobyć, tak jak każdego który tu pisze, ale po prostu, mi nie zależy

Hans-Kloss

2021-08-15, 22:02
[quote="notak"]
Hans-Kloss napisał/a:

Wystarczy mi tylko twój adres .
spoko Hans, tylko nie podniecaj się zanadto,
bo sperma uszami ci wywali
ps, twoj adres też łatwo zobaczyć



Bez obaw ..wystrzelę Ci prosto do mordy ty ortodoksyjny pedale .

:mrgreen:

adamo4242

2021-08-15, 23:17
Brawo Policja !!!!!

Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

Nie oglądam do końca,powód jest banalny jak stolec co rano się oddaje do klopa XD
Kiedyś też tak leżałem plus byłem bity za 1x blanta CHWDP. Przyjdzie taki czas że normalny gość będzie mógł się bronić się i zapie**olić z gnata cały magazynek w te j***ne suki.!! Kiedyś na starość jak będę pracował w kebbabie i jak psy będą przychodzić na kebpsa to będę im srał na tej bułki XD
O w ch*j nie da rady edit zrobić ^^ ale mi się napisało <się> haha



Jaki debil cie splodzil POjebie :)

Papież69 napisał/a:

Wstawaj zesrałeś się.....



Ty byles aresztowany smiciu ? Jak to mozliwe jak ty tylko w piwnicy siedzisz.

Kaczor_Donald

2021-08-16, 00:06
Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

Nie oglądam do końca,powód jest banalny jak stolec co rano się oddaje do klopa XD
Kiedyś też tak leżałem plus byłem bity za 1x blanta CHWDP. Przyjdzie taki czas że normalny gość będzie mógł się bronić się i zapie**olić z gnata cały magazynek w te j***ne suki.!! Kiedyś na starość jak będę pracował w kebbabie i jak psy będą przychodzić na kebpsa to będę im srał na tej bułki XD
O w ch*j nie da rady edit zrobić ^^ ale mi się napisało <się> haha



Wstawaj, zesrales się

:lol:

MethOd

2021-08-16, 04:30
Sie naoglądał grubas w necie że podobnie murzyna zaj***li to drze się jak wieloryb wyrzucony na brzeg, A dookoła przykladne sąsiedztwo , na pierwszym (nie licząc zatrzymanych ) 16-to letnia ciężarówka przed rozwiązaniem. Patologia w czystej postaci i jeszcze imbecyle liczą na profity bo facet się drze żeby mu pogotowie wezwać. k***a tak śmiesznego filmiku to nie widziałem dawno. W takich miejscach trzeba bombkę pie**olnąć i odgrodzić fosą , j***ny elektorat pisuarów.

MsVapore

2021-08-16, 10:16
Anosa20 napisał/a:

A ja bym ci chętnie pałę wsadziła we wszystkie otwory ciała.



Nie rób nadziei

:mrgreen:

-_-

2021-08-16, 11:22
Anosa20 napisał/a:

Du kannst jeden Mülleimer für mich reinigen. Du bist so ein "Gorol", wie ich ein Versuchskaninchen bin. Weder das Schwein noch das Meerschweinchen



虐待狂糖醋鸡