18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poniżanie elity z familoków...

Halman • 2021-08-15, 03:20

marcin wzywa pogotowie...

Papież69

2021-08-15, 08:18
Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

Nie oglądam do końca,powód jest banalny jak stolec co rano się oddaje do klopa XD
Kiedyś też tak leżałem plus byłem bity za 1x blanta CHWDP. Przyjdzie taki czas że normalny gość będzie mógł się bronić się i zapie**olić z gnata cały magazynek w te j***ne suki.!! Kiedyś na starość jak będę pracował w kebbabie i jak psy będą przychodzić na kebpsa to będę im srał na tej bułki XD
O w ch*j nie da rady edit zrobić ^^ ale mi się napisało <się> haha



Wstawaj zesrałeś się.....

Pa...........ku

2021-08-15, 08:29
Sosnowiec - prawidłowo .

mygyry

2021-08-15, 08:48
Kula w łeb i dzwonić po śmieciarkę, od razu poziom inteligencji w tych brudo familokach by skoczył w górę

pajdaq

2021-08-15, 08:52
Tę jęki są wspaniałe Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...............

wertuqq

2021-08-15, 08:56
Marcin - ksywa wielka biała dupa.

Ahmed1993

2021-08-15, 09:05
Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

Nie oglądam do końca,powód jest banalny jak stolec co rano się oddaje do klopa XD
Kiedyś też tak leżałem plus byłem bity za 1x blanta CHWDP. Przyjdzie taki czas że normalny gość będzie mógł się bronić się i zapie**olić z gnata cały magazynek w te j***ne suki.!! Kiedyś na starość jak będę pracował w kebbabie i jak psy będą przychodzić na kebpsa to będę im srał na tej bułki XD
O w ch*j nie da rady edit zrobić ^^ ale mi się napisało <się> haha



Sorki za piwko, przez przypadek więc sobie odlicz jednego

WENECKICHAM

2021-08-15, 09:44
Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

Nie oglądam do końca,powód jest banalny jak stolec co rano się oddaje do klopa XD
Kiedyś też tak leżałem plus byłem bity za 1x blanta CHWDP. Przyjdzie taki czas że normalny gość będzie mógł się bronić się i zapie**olić z gnata cały magazynek w te j***ne suki.!! Kiedyś na starość jak będę pracował w kebbabie i jak psy będą przychodzić na kebpsa to będę im srał na tej bułki XD
O w ch*j nie da rady edit zrobić ^^ ale mi się napisało <się> haha



Z tego co pamiętam to byłeś bity i r*chany :D

MisiaXD napisał/a:

Sadistic pierwsza strona popierającą milicję. Brawo dla was chłopaki. Wam nic takiego się nie przydazy bo w domu 24/7 jesteście



"MisiaXD"
pierwsza postać na forum która nie widzi w materiale milicji napie**alającej chore patusy , tylko "pierwszą stronę popierającą milicję". Spoko to pewnie dlatego że twoje dupsko jest 24/7 na dzielni

Erqti

2021-08-15, 09:49
Oklaski somsiada bezcenne. A chwastów do piachu.

stach_mysliwy

2021-08-15, 09:52
HPP SO24 Radiowóz z Sosnowca robi porządki na śląsku :101010: Info tylko dla wtajemniczonych. Reszta świata niech się douczy albo oleje :ok:

MsVapore

2021-08-15, 09:54
Anosa20 napisał/a:

Ja się zastanawiam co im daje to rzucanie się i wyrywanie policji? Jak mnie zgarniali to posłuchałam co mają do powiedzenia i posadziłam dupę w radiowozie. Nawet nie musieli siły i kajdanek używać.



Ja tam bym użył kajdanek i siły na Tobie

UnknownUser666

2021-08-15, 10:10
j***ne patusy do utylizacji. Nienawidze tego ścierwa.

Halman

2021-08-15, 10:13
stach_mysliwy napisał/a:

HPP SO24 Radiowóz z Sosnowca robi porządki na śląsku Info tylko dla wtajemniczonych. Reszta świata niech się douczy albo oleje



fakt typie nie zwróciłem uwagi ale masz rację; mundurowi z Sosnowca musieli przejeżdżać przez jakieś szopienice i tutaj czuję sedno sprawy!! :ok:

Ko...........ah

2021-08-15, 10:18
Papież69 napisał/a:

Wstawaj zesrałeś się.....



Ta chyba na twoją brzydką twarz
:roll:

Rick83

2021-08-15, 10:32
Hadziaje z Sosnowca. Elita wśród patologii :-)