18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poniżanie elity z familoków...

Halman • 2021-08-15, 03:20

marcin wzywa pogotowie...

An...........20

2021-08-15, 10:32
MsVapore napisał/a:

Ja tam bym użył kajdanek i siły na Tobie



A ja bym ci chętnie pałę wsadziła we wszystkie otwory ciała.

:mrgreen:

Maras0803

2021-08-15, 10:33
Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

Nie oglądam do końca,powód jest banalny jak stolec co rano się oddaje do klopa XD
Kiedyś też tak leżałem plus byłem bity za 1x blanta CHWDP. Przyjdzie taki czas że normalny gość będzie mógł się bronić się i zapie**olić z gnata cały magazynek w te j***ne suki.!! Kiedyś na starość jak będę pracował w kebbabie i jak psy będą przychodzić na kebpsa to będę im srał na tej bułki XD
O w ch*j nie da rady edit zrobić ^^ ale mi się napisało <się> haha



Szkoda, że nie skończyłeś jak ten murzyn albo patol z Lublina. Jednego zjeba mniej to zawsze plus dla społeczeństwa.

Preyman

2021-08-15, 10:38
Nie rozumiem, dlaczego nie strzelają, patus drze japę ni ch*ja, wyrywa się czyli podejmuję walkę i daje do zrozumienia że dobrowolnie się nie podda, więc strzał w nogi jak nie pomoże ręce a ostatecznie unieszkodliwić, nie rozumie po dobroci to nara, Karyne tak samo potraktować

Maras0803

2021-08-15, 10:39
Po ch*j im karetka jak śmieciarka wystarczy

Karboksylator

2021-08-15, 10:49
a zauważyliście jak coś ze skarpetek mu wyciągnęła ta ciążowata?
ogólnie patus do utylizacji. do nikogo normalnie się zachowującego nikt policji nie wzywa, a nawet jak ktoś wezwie, to wygląda to zupełnie inaczej.

Piektozord

2021-08-15, 10:49
pie**olona patologia, a idź pan w ch*j :evil:

Novik

2021-08-15, 11:10
Miejsce akcji : ślunsk

Recydywista

2021-08-15, 11:44
w tych familokadch mieszka po rowno patologii szczurow i prezesikow. Chata w familoku ponizej 100k za wykuriwsty metraz, lekki remont i palacyk ze strychem idzie pie**olnac. Troche wiecej kasy i za 200k + remont masz pietrowe mieszkanie 150 metrow . Ludzie nie sprowadzaja sie do starego budownictwa tylko przez biede,

Juzwa

2021-08-15, 12:05
Anosa20 napisał/a:

Du kannst jeden Mülleimer für mich reinigen. Du bist so ein "Gorol", wie ich ein Versuchskaninchen bin. Weder das Schwein noch das Meerschweinchen



Aleś się wysiliła, aż zasmierdziało.

MisiaXD

2021-08-15, 12:35
Halman napisał/a:

nie popieramy psiarni a jesteśmy przeciwko społecznemu robactwu ale ty nie widzisz pewnie tej różnicy



Uwierz mi że widzę. I się tylko blaznicie

Andrzejas

2021-08-15, 12:44
Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

(...) Kiedyś też tak leżałem plus byłem bity za 1x blanta (...)



Zasłużyłeś. Bardzo dobrze, że Cię bili.
Jakbyś grzecznie robił, o co proszą, to jeszcze herbaty by Ci zaparzyli na komendzie, zanim protokolant z kibla wyjdzie. Stawiałeś opór i kłóciłeś się z nimi, a to jest prosta droga do wpie**olu. Na powyższym filmiku widać, że jak knurowi założyli bransoletki to od razu z niego zeszli. Jakby rączki grzecznie do skucia przygotował, to by nie musiał mordą po chodniku tarzać. Kretyn.

Kilkukrotnie na komendę mnie powijali i zawsze wyglądało to mniej więcej tak:
(po wcześniejszym przeszukaniu)
- Ja wiem, że pan jest spokojny, ale procedury są takie, że w radiowozie musi pan być skuty.
- Wiem. Nie ma problemu.
[podnoszę ręce i odwracam się do policjanta plecami, po czym krzyżuję je na plecach na wysokości nerek]
[Trrrrt! Trrrrt! - kajdanki zapięte]
- Teraz ostrożnie, Głowa nisko, bo można się uderzyć
[Pomagają mi bezpiecznie zająć miejsce w radiowozie]

Nawet jeśli uważam, że powinęli mnie niesłusznie, to nie robię wiochy. Nie utrudniam im roboty. Taką mają pracę. Wszelkich zadośćuczynień dociekam później w postępowaniu prawnym. Nigdy krzywdy mi nie zrobili. Trafił się raz nawet pies, co ewidentnie był futrem porobiony i tylko szukał powodu, aby się wyżyć, ale nie dałem mu tej satysfakcji i też poszło gładko. ;)

~Imperator

2021-08-15, 12:52
Policja powinna załatwiać takie tępe dzidy na miejscu, ludziom w głowach się poj***ło. Brawo Policja, współczuję Wam tej służby

bialy7212

2021-08-15, 13:56
W -2.20 patusiarska karyna z brzuchem wykorzystuje sytuację zamieszania i wyciąga mu ze skarpetki torbę z materiałem
Nikt nie zauważył k***a :-)

66sk8

2021-08-15, 15:29
Maras0803 napisał/a:

Szkoda, że nie skończyłeś jak ten murzyn albo patol z Lublina. Jednego zjeba mniej to zawsze plus dla społeczeństwa.



Z Lubina jeśli chodzi o tą ostatnią aferę. Nie pozdrawiam.