18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomoc z wyprzedzaniem...

~DMT • 2017-12-10, 06:43
Oraz parkowaniem... Zamość.




Grajek_

2017-12-10, 18:07
LHR-hrubieszów, rozwine skrót: Ludzie Hamujący Ruch.

tarcer123

2017-12-10, 18:14
Opis pod filmem:

"Użyłem policyjnego manewru.
Więc dałem mu lekcję jazdy następnym razem.
Kierowca Audi był 19-letnim młodym człowiekiem, nie posiadającym ważnego prawa jazdy, któremu zakazano jazdy przez nietrzeźwą jazdę i spowodował wypadek samochodowy.
Policja powiedziała, że to jego wina, oczyścili mnie na miejscu."


Czyli miałem rację że celowo.

ValvePlsFix

2017-12-10, 18:24
@tarcer123 sam jesteś martwe pole lusterka, zobacz, że on miał te lusterka ch*jowo ustawione. Poza tym mógł widzieć, że jest wyprzedzany chociażby od lusterka wstecznego, ale pewnie gapił się szczyl w telefon, czy coś. Nie wyprzedza się dopóki się nie upewni, że można i tyle. I nie jechal na legalu ;) Zauważ, że nagrywający nie zgrywał szeryfa, tylko normalnie go wyprzedzał, był rozpędzony. Nie spodziewał się, że debil mu wyjedzie w bok. Czemu nagrywający miałby ryzykować dzwonem, skoro to tamten był debilem? I kto by przewidział, że muśnięcie w tył samochodu narobi tyle szkód? Bardzo słabe umiejętności prowadzenia? Zachował stoicki spokój i zjechał na bok, czyli to, co powinien zrobić. Oczekujesz od ludzi jakichś zdolności rajdowych?

tarcer123

2017-12-10, 18:37
HiHtitmamnan,

Pomyśle dokładnie tak samo kiedy przez swój błąd wpie**olisz mi się pod naczepę...
Miałem kilka razy taką samą sytuację. I udało mi się uniknąć zderzenia.

I naprawdę szacun że jesteś w stanie na tym filmiku zauważyć że audica ma źle ustawione lusterko. :amused:


Zresztą k***a z kim ja dyskutuje skoro nawet nie wie co to jest martwe pole.

Pass, pozdrawiam.

bamboocha

2017-12-10, 19:04
Martwe pole martwym polem ale nie rozpoczynasz manewru wyprzedzania dopóki nie jesteś w 100% pewien że nie zagrozisz innym uczestnikom ruchu. Tu kretyn nie spojrzał w lusterku / przez lewe ramię, a wyprzedzający zachował zimną krew.
Sam jak wyprzedzam zawsze po spojrzeniu w lusterka przeglądam się jeszcze przez lewe ramię czy nie ma nikogo w martwym polu lusterek. Ale mistrzowie kierownicy tego nie rozumieją.

ka...........ly

2017-12-10, 19:04
Przez taką k***ę, co to lusterka dla ozdoby wozi leżałem motocyklem w rowie, a typ oczywiście sp***olił. Koncertowo go załatwił. Skrzynka wódki i dwie oranżady dla gościa!

Perhydrol

2017-12-10, 19:12
tarcer123 napisał/a:


Potem okazuje się że nagrywający był w MARTWYM POLU lusterka.


A słyszał o lusterku sferycznym?

Tatun

2017-12-10, 19:17
LHR - Ludzie Handlujący Ropą

LordVIP

2017-12-10, 21:28
Dobrze zrobił, o czym wy pie**olicie? Wystarczy spojrzeć na samochód, starym audi nie jeżdżą normalni ludzie tak jak starymi betami. Frajer nagle mu wyjechał przed nos, to dostał co mu się należało

Betonix25

2017-12-10, 22:10
@polishblood
Ja jeżdżę starym audi 80, i jakoś nie uważam się za nienormalnego. Kierowca kretyn i tyle. Jakby jechał nowym audi albo każdym innym nowym samochodem to byłby normalny? Akwizytorzy, dostawcy i przedstawiciele handlowi nie jeżdżą starymi audi i starymi betami, a zachowują się na drodze jakby była ich a inni uczestnicy ruchu powinni zjeżdżać im z drogi "bo im się spieszy". Kierowca z kamerką też nie jest narnolmalniejszy specjalnie kogoś wpie**olić do rowu czy w drzewo kogoś kto odj***ł taki manewr jak kierowca audi kojarzy mi się tylko z syndromem szeryfa drogowego. :samoboj:

picolo

2017-12-10, 22:36
Lepiej żeby sam uciekł do rowu i narażał swoje życie i pasażerów bo jakiś śmieć go do tego zmusza zajeżdżając mu drogę??? Gratuluję "rozumku".Dla Pana z kamerką dożywotni karnet na piwo dowolnej marki.

Kadan

2017-12-10, 22:52
Cztery zera na masce, a piąte za kółkiem :amused: Klasycznie audi, nie zdziwiłoby mnie gdyby to było jeszcze bmw.

Betonix25

2017-12-10, 22:55
picolo, Lepiej żeby użył hamulcy? Jeżeli miał czas na zepchnięcie go do rowu i użycie "policyjnego manewru" jak to ktoś wyżej napisał to miał czas na zahamowanie. Nie mówię że w każdej sytuacji się to sprawdza. "Rozumku" brakuje chyba tobie panie rozumny jeżeli nie widzisz takiego rozwiązania. Dwóch debili się spotkało, ślepy debil i szeryf debil. :roll:

choisthe

2017-12-10, 23:42
W jego wiosce to było najszybsze Audi więc nie miał nawyku spoglądania w lusterka. Wyjazd z powiatu szybko pokazał mu jego miejsce.

iLuminary

2017-12-11, 00:36
1) Niektórzy tutaj widzę są jasnowidzami i wiedzą, że akurat w tym wypadku gość gapił się w telefon bądź miał źle ustawione lusterka
2) Wierzcie mi, nie raz mam ochotę zachować się jak gość nagrywający filmik i mieć dziką satysfakcję z tego, ale potem znów nabieram mózgu (czego wam brak w tym momencie) i wiem, że gość przez takie zachowanie może mieć czape. Trochę pokory i mniej mściwości na drodze. On jest ch*jowym kierowcą, a Wy bylibyście równie ch*jowi co on.
3) W tym wypadku, wystarczyło dać po hamulcach, nie odbijając ani w lewo, ani w prawo. A gość nagrywający celowo odbił w prawo.
To różni dobrego kierowce (mnie) od Was. Ja antycypuje i potrafię przewidzieć te ch*jowe zachowania innych i do nich nie dopuścić. Co z tego, że nie byłaby to moją wina i wyremontowałbym sobie furę z jego OC?