18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pomoc z wyprzedzaniem...

~DMT • 2017-12-10, 06:43
Oraz parkowaniem... Zamość.




~Velture

2017-12-10, 07:54
Tak powinien kończyć każdy ch*j co nie upewnia się czy ktoś go nie wyprzedza.

Aikawa

2017-12-10, 11:04
Jaki wredny typ uj***ł mu szybę

banerr

2017-12-10, 11:08
Stare audi i wszystko jasne.

drektor

2017-12-10, 11:37
Nie ma to jak wyprzedać 50m przed poprzedzającym autem...

slo1q

2017-12-10, 11:39
Ach, coś pięknego! Miód na moje oczy!
W taki właśnie sposób, dodatkowo z połamanymi nogami, powinien kończyć każdy "kierowca", który nie patrzy w lusterka przed rozpoczęciem wyprzedzania.

LOOFAH

2017-12-10, 11:50
Dodam, że tego Sokoła Millenium z czterema kółkami w herbie prowadził 19-latek z aktywnym sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych.

sikey

2017-12-10, 12:59
#LOOFAH jedziesz mu po rajtach mam nadzieję ? Manewr KLASA . Ktoś wiedział co robi , milion razy przećwiczone w NIDFORSPIDZIE :D :D .

ps. zobaczcie 0.17s delikatna kontra na prawo.

muchawzupie

2017-12-10, 14:45
drektor napisał/a:

Nie ma to jak wyprzedać 50m przed poprzedzającym autem...



chyba nie masz prawka i nie wiesz co to perspektywa + kąty widzenia w wideorejestratorze

Dannybow

2017-12-10, 15:06
Nie mogę przestać oglądać!
Wreszcie gość z jajami i zjeżdża w rów kiedy ktoś mu zajeżdża drogę.
Może się idiota w audi nauczy patrzeć w lusterka.

Tatun

2017-12-10, 15:25
Jaki Zamość rybi ciulu. To Turka między Lublinem a Łęczną

~DMT

2017-12-10, 15:36
:roll: Tak podawało źródło, więc i ja tak napisałem...

tarcer123

2017-12-10, 18:07
To teraz drodzy SADOLE postawcie się w miejscu kierowcy audi. Pomijam już to czy miał zakaz prowadzenia i czy w ogóle spojrzał w to lusterko. Jedziecie normalnie na legalu, bierzecie się za wyprzedzanie wcześniej patrząc w lewe lusterko. Nikogo nie widać, kierunkowskaz i rozpoczynacie manewr. A tu taki zonk jak na filmie.

Potem okazuje się że nagrywający był w MARTWYM POLU lusterka. Czyli de facto nie ma w tym waszej umyślnej winy, cwaniactwa czy brawury.

I teraz trafiacie na takiego gościa który w krytycznym momencie zamiast skasować słupek drogowy to kontruje na prawo, was stawia bokiem i zaliczacie dzwona jak na filmie.


Pomijam gościa z Audi. Ale trzeba być świadomym że nie każdy robiąc błąd robi to umyślnie.

Nawet gdyby nie spojrzał z roztargnienia w lusterko to mam odwalić takie coś jak nagrywający i gościa zabić?
Osobiście skasował bym słupek i zrobił w miarę możliwości wszystko żeby nie doszło do kontaktu aut.

Jestem kierowcą "zestawu" i nawet gdybym nim jechał a nie osobówką zrobiłbym wszystko żeby gościa ocalić. oczywiście nie swoim kosztem.

Ciężko mi określić czy nagrywający zrobił to celowo czy po prostu ma bardzo słabe umiejętności prowadzenia.
Biorę tez pod uwagę że kamerka oszukuje i w rzeczywistości mogło wyglądać to inaczej.

Wydaje mi się że gdyby tej kontry w prawo nie było to do kontaktu by nie doszło.

A jak czytam te komenty tutaj to najlepiej byście gościa od razu przykryli oponami i podpalili. :amused: Tak nie można. Nikt nie jest nieomylny.