18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomoc z wyprzedzaniem...

~DMT • 2017-12-10, 06:43
Oraz parkowaniem... Zamość.




domints

2017-12-11, 00:43
Fakt jest taki, że jakby policja widziała ten filmik i widziała, że nagrywający zrobił to specjalnie, mógłby debil pójść siedzieć za umyślne spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym.

~Velture

2017-12-11, 01:30
drektor napisał/a:

Nie ma to jak wyprzedać 50m przed poprzedzającym autem...


Po pierwsze idź do okulisty jeśli to dla ciebie 50 metrów a nie max 20 a po drugie to miał mu dojechać na metr i odpie**olić test łosia?

Jebnij się w kolano.

tarcer123 napisał/a:

To teraz drodzy SADOLE postawcie się w miejscu kierowcy audi. Pomijam już to czy miał zakaz prowadzenia i czy w ogóle spojrzał w to lusterko. Jedziecie normalnie na legalu, bierzecie się za wyprzedzanie wcześniej patrząc w lewe lusterko. Nikogo nie widać, kierunkowskaz i rozpoczynacie manewr. A tu taki zonk jak na filmie.

Potem okazuje się że nagrywający był w MARTWYM POLU lusterka. Czyli de facto nie ma w tym waszej umyślnej winy, cwaniactwa czy brawury.


Ty k***a jechałeś kiedyś samochodem?

Nawet nie wiem czy mam się dopie**olić do martwego pola czy do tego, że sam sobie zaprzeczasz "czy w ogóle spojrzał w to lusterko" "nagrywający był w MARTWYM POLU"

Nagrywający nie był w martwym polu kiedy zjeb odpalił kierunek a jeśli nie spojrzał w lusterko to co za różnica jeśli nawet byłby?

tarcer123

2017-12-11, 09:57
Nie chce mi sie wdawac w dyskusje. Napisze tylko ze zgodnie z kodeksem drogowym kazdy kierowca zobowiazany jest do zrobienia w miare mozliwosci wszystkiego zeby uniknac kolizji. Nagrywajacy cwiczy sobie manewry policyjne a potem chwali sie tym na filmiku...

Fakt ze trafilo na smiecia w audi ktory autem nie powinien w ogole jechac. A gdyby w tym samochodzie byla rodzina 2+2?
Czy gdy Wy popelnicie jakis blad na drodze chcielibywcie zeby ktos was skasowal majac mozliwosc unikniecia kolizji?

Wina jest tutaj glaba z audi. To oczywiste. Ale kazdy zdrowy psychicznie kierowca robi w miare swoich mozliwosci wszystko zeby nie przyjebac w przeszkode.

Jakis czas temu jechalem w kabinie z kolega cysterna. Gosc za nami w osobowce zaczal nas wyprzedzac na luku drogi. Gdyby kolega ktory prowadzil nie przyhamowal gwaltownie tamtten by sie nie zmiescil bo z naprzeciwka jechala inna ciezarowka. Pobocza brak. Nie wiem czy ten facet.do dnia dzisiejszego jest swiadomy ze moj kolega dzieki swojej czujnowci uratowal.zycie jemu i rodzinie z ktora jechal...


Kij ma zawsze dwa konce.

Zadi_

2017-12-11, 11:23
Podsumowując: stare audi z Hrubieszowa pod Ukrainą prowadzone przez 19-letniego gówniarza, który już zdążył stracić prawko za pijaństwo. No k***a, wielka szkoda :amused:

michixinq

2017-12-11, 22:05
slo1q napisał/a:

Ach, coś pięknego! Miód na moje oczy!
W taki właśnie sposób, dodatkowo z połamanymi nogami, powinien kończyć każdy "kierowca", który nie patrzy w lusterka przed rozpoczęciem wyprzedzania.



Myślę że kierowcy Audi oberwało się dużo gorzej niż oberwane nogi :lodowka: