18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

POlszewiki jadą

Be6he6mo6th • 2010-06-30, 22:05
POlszewiki jadą na wojne LOL :lol: :samoboj:


ku...........ek

2010-06-30, 22:13
BTW - zauważyliście, ze po 10 kwietnia nie jest już obciachowo (w mniemaniu samych zainteresowanych) głośno powiedzieć "popieram PiS"? Wcześniej jakoś się chowali ci ludzie, po Smoleńsku dostali +10 do odwagi.

Be6he6mo6th

2010-06-30, 22:21
kubulek napisał/a:

BTW - zauważyliście, ze po 10 kwietnia nie jest już obciachowo (w mniemaniu samych zainteresowanych) głośno powiedzieć "popieram PiS"? Wcześniej jakoś się chowali ci ludzie, po Smoleńsku dostali +10 do odwagi.


NIe wiem co Ty tu robisz na forum POlszewiku, ja głosowałem na Korwina-Mikke, także wio!

ku...........ek

2010-06-30, 22:43
Be6he6mo6th napisał/a:


NIe wiem co Ty tu robisz na forum POlszewiku, ja głosowałem na Korwina-Mikke, także wio!



A więc nie wiesz na kogo głosować, więc wybierasz tego kto ma małe szanse, dlatego, że zagłosowanie na kogoś na kogo mało kto głosuje, daje ci mniemanie, że jest się niezależnym, zajebistym intelektualistą, wyłamującym się z systemu, czyniącym cię tym samym nieprzeciętnym, elitarnym człowiekiem?

Ale żeby dodać coś od siebie co nie jest rzucaniem mięsa:)

Jako człowiek który nie głosuje na PO, PiS, SLD - czy możesz potwierdzić moje spostrzeżenie, że wyborcy PiS są odważniejsi po 10 kwietnia?

peniseusz

2010-06-30, 22:48
w pierwszej turze głosowałem na korwina żeby pokazać mu poparcie społeczne, jednak taki koleś bardziej do sejmu by się nadawał: debata korwin-palikot byłaby niezła.

a teraz na kogo głosować???
spot 'POlszewiki jadą' jest o wiele nędzniejszy niż 'Kaczyński vs Kaczyński' a to mi nasuwa kandydata

Avakhar

2010-06-30, 22:53
piwo na korwina!

peniseusz

2010-06-30, 23:12
zrobię to!!! i wkleje tutaj suchara


(przynajmniej z dżemem)

Be6he6mo6th

2010-06-30, 23:18
kubulek napisał/a:

A więc nie wiesz na kogo głosować, więc wybierasz tego kto ma małe szanse, dlatego, że zagłosowanie na kogoś na kogo mało kto głosuje, daje ci mniemanie, że jest się niezależnym, zajebistym intelektualistą, wyłamującym się z systemu, czyniącym cię tym samym nieprzeciętnym, elitarnym człowiekiem?


Ja głosuje na Korwina bo chce znieść podatek dochodowy więc nie twierdź że nie wiem na kogo głosować, a co twoi kandydaci chcą zrobić? Chcą zrobić dobrze dla Polski? Zrobić dobrze to mi może laska, a nie czuje się wybitnie zajebistym, bo nie miałem 100x więcej głosów od Ciebie, a gdybymy miał to bym na Janusza zagłosował, ale miałem tylko j***ny jeden głos i dlatego jestem na równi z Tobą.

kubulek napisał/a:

Jako człowiek który nie głosuje na PO, PiS, SLD - czy możesz potwierdzić moje spostrzeżenie, że wyborcy PiS są odważniejsi po 10 kwietnia?


Są odważniejsi, bo są wybory. To wszystko, jakby Lech skończył kadencje to byłaby też burza. zresztą im się należało troche błota po ryju dostać za swoje zj***ne rządy, gdzie ta j***na irlandia, z ONZetu nie chcemy wyjść a gaz nie wydobędziemy metodą odkrywkową. Tyle na ten temat.

Be6he6mo6th

2010-06-30, 23:57
Turkusowa Dziewica napisał/a:

Innymi słowy jesteś następnym tepym wyborc[b]ą[/] nie mającym pojęcia o polityce, prezydent ma za mało do powiedzenia by zdjąć twój podatek dochodowy, no, ale jak zamiast rozumu ma się TV i internet to potem mamy w państwie to co mamy :<



Ty nawet do pięt mi nie dorastasz jeśli chodzi o znajomość polityki, także shut up napinaczu.
A prezydent może wetować ustawy podwyższające podatek a korwin tym się chlubił że tak bedzie robić także pozdro nie wiesz co mówisz dzieciaku.

ku...........ek

2010-06-30, 23:59
Be6he6mo6th napisał/a:


Ja głosuje na Korwina bo chce znieść podatek dochodowy


Fajnie, że chce znieść, ale zastanawiałeś się czy jako prezydent będzie miał cokolwiek do powiedzenia w tej kwestii? Druga sprawa - jak zniesie podatek dochodowy to państwo straci w skali roku dochód rzędu 58mld zł - skąd wziąć pieniądze na pokrycie tej różnicy? Z akcyzy na zalegalizowaną marihuanę?
Be6he6mo6th napisał/a:


Są odważniejsi, bo są wybory. To wszystko, jakby Lech skończył kadencje to byłaby też burza.


Ja obstaję przy swoim, że Smoleńsk dał im (sympatykom PiS'u) +10 do odwagi. Nie mam jednak jakiejś sensownej odpowiedzi do twojej opinii, tak więc muszę ustąpić i uznać, że moje zdanie w tej kwestii jest równie prawdopodobnie jak twoje. Mam nadzieję, że ci to wystarczy:)

~Conscribo

2010-07-01, 00:00
Panowie (Be6he6mo6th und Aex) dobra dyskusja jest, jak macie zamiar teraz się zacząć obrażać i offtopować to przyjdzie Wielki Czarny Mistrz

Be6he6mo6th

2010-07-01, 00:05
Conscribo napisał/a:

Fajnie, że chce znieść, ale zastanawiałeś się czy jako prezydent będzie miał cokolwiek do powiedzenia w tej kwestii? Druga sprawa - jak zniesie podatek dochodowy to państwo straci w skali roku dochód rzędu 58mld zł - skąd wziąć pieniądze na pokrycie tej różnicy? Z akcyzy na zalegalizowaną marihuanę?


CZy ja muszę cytować wypowiedzi zacnego JKM? Co do prezydentury to post wczesniej sie wypowiedzialem. Jak by zniosl podatek dochodowy to kazdy by sobie sam odkladal na emerytury do banku, i panstwo by nie kradlo nam pieniedzy z takiej racji, ale by nie dawalo gownianych emerytur, sami z odsetek na lokacie po wplaceniu do banku przez 40 lat bysmy mieli 5x wieksza emeryture niz te scierwo co sie dostaje aktualnie. Także państwo nie musiałoby dawać na emerytury i jednocześnie zabierać nam kase za zarobek czyli to by się wyrównało.
Łatać tą dziurę to żaden ch*j nie umie i nie zrobi ale przynajmniej JKM to zrobi najlepiej :!:

[ Komentarz dodany przez: Conscribo: 2010-07-01, 15:15 ]
co Ty mi kurna nie moje słowa w usta wciskasz?

qTwist

2010-07-01, 00:14
Ja pie**ole :facepalm: Stulcie ryje. Już się Was słuchać nie da. Jeden mądrzejszy od drugiego. Idę spać. Zepsuliście mi wieczór.

ku...........ek

2010-07-01, 00:20
tamburyniarz napisał/a:

Idę spać. Zepsuliście mi wieczór.



No to wraz z Be6he6mo6th'em musimy sobie pogratulować, że nasza dyskusja przyniosła jakieś profity dla społeczności sadistica;)

Desertsun

2010-07-01, 01:08
Hahaha ja nie mogę! Teoria o społeczeństwie, które samo odkłada na emerytury mnie rozwaliła! Już widzę jak ludzie, którym brakuje do pierwszego zakładają lokaty... te wszystkie samotne matki i bezrobotnych którzy z uśmiechem na twarzy odkładają uciułany grosz do banku na lokaty. W dodatku widzę już sytuację w kraju na wypadek kolejnego krachu na giełdzie i utraty płynności wielu banków. Ale to głupawa teoria jest o tych lokatach.
BTW dochody z podatku dochodowego idące na gminy to nie jest parę groszy tylko ciężka mamona i zrezygnować z niej ot tak to jest strzał w kolano dla państwa.
A dla mnie osobiście JKM mówiący jak Roland z Idola ze swoimi teoriami plasuje się dwa piętra niżej niż sam Andrew Lepper