18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

POlszewiki jadą

Be6he6mo6th • 2010-06-30, 22:05
POlszewiki jadą na wojne LOL :lol: :samoboj:


Be6he6mo6th

2010-07-01, 01:35
Turkusowa Dziewica napisał/a:


I to co napisałeś w drugim akapicie nijak ma się do twojej wcześniejszej wypowiedzi,



Tam nie było żadnego akapitu panie jestem cudowny.

Turkusowa Dziewica napisał/a:


próbujesz się w kiepski sposób uratować przed wpadką, ale już za późno. Zanim zaczniesz szczycić się wiedzą potrenuj jej przekazywanie, bardzo proszę.



Przed jaką wpadką? Ty mongole z mangi może argumentuj, a nie zaprzeczasz wszystko co popadnie "słup do słupa, a słup jak dupa"

Turkusowa Dziewica napisał/a:


Jeszcze nikogo nie obrażam, ale mam prawo być niezadowolony z tego powodu, że ludzie niewykształceni mają prawo głosu jeśli chodzi o sprawy państwa. Pospólstwu mówię stanowcze "Nie".



A tu już w ogóle z Ciebie zwyłem, odezwało się dziecko z nieukończoną szkołą średnią fan komiksów i mangi. Wywyższa się od ludzi starszych i inteligentniejszych, jak ja nienawidzę takich napinaczy. Aż prosi się o komentarz. A jedynie możesz być niezadowolony że do głosowania nie dopuszczają dzieci czyli takie osoby jak Ty.


Turkusowa Dziewica napisał/a:


Poprosze o źródła tych rewelacji jak i jak bardzo żałosne życie byś miał z odsetek na lokacie? Nie rozśmieszaj waść.



Kolejny dowód, że z dzieckiem rozmawiam, jak nie wiesz nic o odsetkach to co ja mam gadać z Tobą o lokacie w banku? Ty nawet pewnie konto w żadnym w banku nie masz, a pieniądze mama Ci da na 18stke, bo Ci zabiera i nie daje bo wydasz na cukierki haha
No dobra, ale masz może czegoś się nauczysz?



Turkusowa Dziewica napisał/a:


No a tego zdania nawet kurczę żal nie skomentować, nie wspomnę o ch*jowej jego konstrukcji, ale o przekazie, że JKM najlepiej "nie umie" i "nie zrobi".



Bez komentarza, kłania się czytanie ze zrozumieniem : D najpierw zrozum a potem odpowiadaj : D pozdro & poćwicz napinaczu

Be6he6mo6th

2010-07-01, 09:19
Turkusowa Dziewica napisał/a:

Taka mała rada na koniec, zanim zaczniesz pie**olić i mówić jaki to nie jesteś przeczytaj swoje wypowiedzi i zobacz jak to wygląda zanim zaczniesz mówić ludziom, żeby czytali ze zrozumieniem, wybacz, potrafię to robić. Chcesz skan dowodu osobistego i wyciągi z trzech kont w banku, które posiadam?


Chcę 8-)

Ec...........on

2010-07-01, 09:20
Be6he6mo6th napisał/a:


Ja głosuje na Korwina bo chce znieść podatek dochodowy



Jaki Ty k***a śmieszny jesteś. Polska to nie jakieś k***a państewko wyspowe o powierzchni 3m x 3m aby mógł się sam utrzymać. Widać, jak ograniczony umysłowo jest elektorat JKM- w ciemno łapią jego słowa "zajebiste" a nie wiedzą o skutkach jakie by to miało. Nie płaciłbyś podatku od dochodów ale zarazem byś k***a bulił za każdego lekarza itp. A czemu? Bo polska nie miałaby się z czego utrzymywać.

sp***ALAJ NA WYSPY!

Ra...........og

2010-07-01, 10:05
Spokój k***a!

Rh...........ox

2010-07-01, 10:17
Cthulhu napisał/a:

Spokój k***a!



Ale jesteś nerwowy od rana.

Be6he6mo6th

2010-07-01, 12:23
Nie ma sensu tutaj dyskutować bo to nie dyskusja tylko parcie w swoje bez jakichkolwiek argumentów a Ty sp***alaj do Rosji

Be6he6mo6th

2010-07-01, 18:51
Człowieku i kto tu mówi że nie przedstawia argumentów Ty jakiś poj***ny jesteś idź się lecz, szukasz dziury w całym, ja właśnie argumentuje normalnie a Ty robisz igły z widły i nic nie argumentujesz tylko mówisz to że ja nie mam argumentów chociaż sam nic nie przedstawiasz, a ja właśnie mówie o argumentach, także kończe tą głupią dyskusje bo mam do czynienia z chorą umysłowo osobą. :roll:

I nie pisz nic bo mnie bardziej wk***isz tym totalnym odjazdem co Ty ćpałeś człowieku?

[ Komentarz dodany przez: Cthulhu: 2010-07-01, 18:44 ]
Chyba coś pisałem?

No może przynajmniej tamten świr zamknie swój napięty ryj i skończy wymyślać dyrdymały. :roll:

Rh...........ox

2010-07-01, 19:12
Aex co Ty mówisz...

Be6he6mo6th napisał/a:

Człowieku i kto tu mówi że nie przedstawia argumentów Ty jakiś poj***ny jesteś idź się lecz, szukasz dziury w całym, ja właśnie argumentuje normalnie a Ty robisz igły z widły i nic nie argumentujesz tylko mówisz to że ja nie mam argumentów chociaż sam nic nie przedstawiasz, a ja właśnie mówie o argumentach, także kończe tą głupią dyskusje bo mam do czynienia z chorą umysłowo osobą. :roll:



Ja tu w jednym zdaniu widzę co najmniej 5 argumentów.

perun88

2010-07-01, 19:56
Najprostsze rozwiązania są najlepsze...Karabiny i na ulice! :snajper2:

KurwaRomantyk

2010-07-01, 20:22
kubulek napisał/a:



A więc nie wiesz na kogo głosować, więc wybierasz tego kto ma małe szanse, dlatego, że zagłosowanie na kogoś na kogo mało kto głosuje, daje ci mniemanie, że jest się niezależnym, zajebistym intelektualistą, wyłamującym się z systemu, czyniącym cię tym samym nieprzeciętnym, elitarnym człowiekiem?

Ale żeby dodać coś od siebie co nie jest rzucaniem mięsa:)

Jako człowiek który nie głosuje na PO, PiS, SLD - czy możesz potwierdzić moje spostrzeżenie, że wyborcy PiS są odważniejsi po 10 kwietnia?


Ja pie**ole, ale pieprzysz. Ja głosowałem na JKM dlatego, że jako jedyny ma konkretny plan i wystarczająco inteligencji i charyzmy, by wcielić go w życie. Brakowało mu 0.5% żeby jego partia dostała się do sejmu, cóż... może w następnych wyborach.

snik0

2010-07-01, 21:21
kubulek napisał/a:


Fajnie, że chce znieść, ale zastanawiałeś się czy jako prezydent będzie miał cokolwiek do powiedzenia w tej kwestii? Druga sprawa - jak zniesie podatek dochodowy to państwo straci w skali roku dochód rzędu 58mld zł - skąd wziąć pieniądze na pokrycie tej różnicy? Z akcyzy na zalegalizowaną marihuanę?



jakbys wysluchal jakis wyklad korwina to bys sie dowiedzial ze te pieniadze nie byly by potrzebne bo zlikwidowalby swiadczenia dla nierobow i calej reszty j***nych darmozjadow. teraz wszyscy madrzy daja na lekarzy powodzian i sranie w kosmoscie, tylko przejdz sie do lekarza "za skladkowe" to ci powie "WYpie**alAJ" albo gnij w kolejce 10lat. tak samo j***ni powodzianie, kto normalny sie buduje na terenach zalewowych? i tego nie ubezpiecza. dlaczego ja mam klasc teraz kase w 10roznych podatkach na to ze debil jeden z drugim kupil atrakcyjna dzialke nad rzeczka

ps z jego wyliczen wynika ze wystarczy podatek w kwocie 200zl od osoby na utrzymanie odpowiednich urzedow, policji i reszty

olej310

2010-07-01, 21:31
a myślałem że przegapiłem debatę

grauper

2010-07-01, 21:37
Co to za bicik ??;] Bo wpada w ucho jak diabli :P P

wexors

2010-07-01, 22:01
FEJK

Tusk jest z wermachtu a nie armii czerwonej