18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

POlszewiki jadą

Be6he6mo6th • 2010-06-30, 22:05
POlszewiki jadą na wojne LOL :lol: :samoboj:


~Tołdi

2010-07-01, 22:10
A gdzie towarzysz Walter i jego zaćpana córeczka Sandrunia?


ITI patataj

Be6he6mo6th

2010-07-01, 22:19
No! Wreszcie ktoś mnie poparł : D

~Tołdi

2010-07-01, 22:25
Be6he6mo6th napisał/a:

No! Wreszcie ktoś mnie poparł : D



Białystok zawsze razem ;)





koniec OT i trollowania aexalvena bo się posypią nagrody

Krzysztof_Jarzyna

2010-07-01, 22:57
Powiem jedno. Polacy albo lubia obietnice albo ogladaja za duzo telewizji, czego przykladem jest ta sama banda przy korycie od 20 lat.

Be6he6mo6th

2010-07-01, 23:13
Turkusowa Dziewica napisał/a:

Trollować możesz ty synku, ze swoim "starsze od internetu", a kolesiami ze swojego miasta możesz straszyć wiejskie staruszki.


Turkusowa Dziewica, gdzie ta twoja manga dzieciaku, co ktoś zwrócił uwagę i już inne zdjęcia wstawiasz i udajesz dorosłego, a Ty zwykły dzieciak jesteś i do tego kretyn w dodatku : D A te twoje wyciągi z banku... no co... mama Ci konto założyła i strugasz kozaka, a przelewy... pewnie dostajesz kieszonkowe co miesiąc na kredki. Zresztą jaki jest koń, każdy widzi dalszy komentarz nie jest potrzebny. Pozdro & Poćwicz

Uriz

2010-07-01, 23:25
Be6he6mo6th napisał/a:


Pozdro & Poćwicz


Co to ma k***a znaczyć?

Be6he6mo6th

2010-07-01, 23:25
Do Turkusowa Dziewica:
napisałeś do mnie na PW: "Twoja matka jest lewakiem a ojciec bolszewikiem."

Rzeczywiście jesteś człowiekiem bardzo konkretnym, zawsze mówisz z sensem... czy to jest właśnie ta twoja argumentacja? Jeśli tak to idź dzieciaku spać bo już po wieczorynce.

P.S. do wszystkich: Nie zwracajcie uwagi na jego posty, to jakiś kompletny kretyn, szkoda zachodu na polemiki z niedorozwiniętym dzieciakiem. Pozdro Maćku : -P

miedziak

2010-07-02, 00:53
no i zaj***li aex-a :-P

Og...........ak

2010-07-02, 09:52
Be6he6mo6th napisał/a:

Do Turkusowa Dziewica:
napisałeś do mnie na PW: "Twoja matka jest lewakiem a ojciec bolszewikiem."

Rzeczywiście jesteś człowiekiem bardzo konkretnym, zawsze mówisz z sensem... czy to jest właśnie ta twoja argumentacja? Jeśli tak to idź dzieciaku spać bo już po wieczorynce.

P.S. do wszystkich: Nie zwracajcie uwagi na jego posty, to jakiś kompletny kretyn, szkoda zachodu na polemiki z niedorozwiniętym dzieciakiem. Pozdro Maćku : -P




Z lewactwem nie ma co dyskutować. I nie używaj słów, które podpatrzyłeś u mądrzejszego u siebie, komuchu.

suchy777

2010-07-02, 10:15
Dyskusja na poziomie gimnazjum, dzieci które mają poglądy wmówione przez rodziców.
Co do filmiku, bezdetny jak nie powiem co. Nic prawie się nie ma do PO, on właśnie pokazuje rufsofobię autora, albo temu kto mu to zlecił. Nie dość że beznadziejnie wykonany to nic nie pokazujący.
Dzieci które chciały by głosować na JKM chyba nie znają zasad działania urzędu prezydenta, naobiecywał im cacy życie, zniesienia podatków, legalizacje marychy, normalnie cud i miód życie..czyli chyba średniowiecze.
Moim zdaniem najlepszym prezydentem był by Sikorski, facet dobrze wykształcony, znający języki, reprezentatywny i naprawdę obyty w świecie i mający znajomości na poziomie.

Og...........ak

2010-07-02, 10:56
suchy777 napisał/a:

Dzieci które chciały by głosować na JKM chyba nie znają zasad działania urzędu prezydenta, naobiecywał im cacy życie, zniesienia podatków, legalizacje marychy, normalnie cud i miód życie..czyli chyba średniowiecze.



Myślę, że jakby JKM zrezygnował ze swoich ch*jowych pomysłów i zostawił tylko te na prawdę dobre czy przynajmniej realne do spełnienia to miałby większe poparcie, ale poparcie gimnazjalistów w interncie nie przekłada się na wynik w normalnych wyborach.

suchy777

2010-07-02, 11:08
OgrLewak napisał/a:



Myślę, że jakby JKM zrezygnował ze swoich ch*jowych pomysłów i zostawił tylko te na prawdę dobre czy przynajmniej realne do spełnienia to miałby większe poparcie, ale poparcie gimnazjalistów w interncie nie przekłada się na wynik w normalnych wyborach.


Realne do spełenienia ? zniesienie podatku dochodowego i inne ? stary..nie załamuj mnie
I dobrze że ma tylko poparcie gimnazjalistów bo oni na szczęście nie mają jeszcze prawa do głosowania.

Be6he6mo6th

2010-07-02, 12:40
OgrLewak napisał/a:

Myślę, że jakby JKM zrezygnował ze swoich ch*jowych pomysłów i zostawił tylko te na prawdę dobre czy przynajmniej realne do spełnienia to miałby większe poparcie, ale poparcie gimnazjalistów w interncie nie przekłada się na wynik w normalnych wyborach.


O Maciek wrócił : D, Maćku czemu się podszywasz pod inne konto -> "Tołdi" ? Tylko ludzi mi nie mówcie że to ktoś inny, zablokowali dla dziecka pisanie i musiał znaleźć jakieś obejście żeby wstawiać co myśli, to jaki ma sens te ostrzeżenia jak takie dziecko założy kolejne nowe konto?

sabre

2011-10-01, 12:28
snik0 napisał/a:



jakbys wysluchal jakis wyklad korwina to bys sie dowiedzial ze te pieniadze nie byly by potrzebne bo zlikwidowalby swiadczenia dla nierobow i calej reszty j***nych darmozjadow.



witam, wiem że stary pomysł, ale pomyśl, znając naturę "polskiego" narodu(specjalnie z małej) jest dużo osób które żyją z zasiłku, rzuszą do "Boju" o swoje prawa, bo tak im wygodniej i nie opłaca im się pracować. tak wiem, ze utrzymywanie tych darmozjadów z naszej kieszeni jest cholernie niepraktyczne dla przeciętnego podatnika, ale daj mi demokratyczne rozwiązanie (bez użycia siły) które pozwoli zlikwidować ten notabene- znaczacy odsetek państwa?

u ludzi na zasiłku zawsze słyszeć można "za komuny było lepiej"...
z chęcią kazałbym takim ludziom iśc do pracy, ale żeby zbudować jakieś zakłady potrzebne są pieniądze, a ska je wytrzasnąć nie ujmując z zasiłków? każdy chciałby gotowy efekt, a to nie jest takie łatwe.

osobiscie uwazam się za bezpartyjnego, ale wydaje mi się(tak, wydaje), że żaden poseł, żadna partia, ni polityk, nie są cudotwórcami, JKM może i ma dobry program, ale, przy takim programie trzeba zapewnić ludzi o jego powodzeniu... nikt nie zagłosuje na kogoś kto chce zmienić swiat, bez pewności że będzie to pozytywna zmiana.

Pozdrawiam serdecznie,
Sabre