18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polskość

wku11 • 2015-07-11, 16:07
Dziś przypominamy sobie, dla czego nienawidzimy ukraińców. W sierpniu czemu ruskich, a we wrześniu czemu niemców i (ponownie) ruskich. W październiku za to będzie specjalna okazja-wybory.
.
.
.
.
.
Wtedy przypomnimy sobie, czemu nienawidzimy siebie nawzajem :V

:idzwch*j:

aleleble

2015-07-11, 16:32
Zapomniałeś o styczniu i listopdadzie.

mi...........80

2015-07-11, 16:35
dla czego nie rozumiem?

iamthelaw

2015-07-11, 16:41
Masakra na Wołyniu. Ale co tam w mediach ważniejsze jest to że nasi bracia Serbowie wycięli 20 000 jakichś muzułmanów (którzy bez winy nie byli) pod okiem ONZ. Co tam polskie dzieci palone w stodołach. Co z tego że mojego pradziadka i brata babci zabił sąsiad ukrainiec z którym nie raz pili wódkę, a babcia i jej siostry bawiły się z jego dziećmi.

PartizantPń

2015-07-11, 18:07
Można wybaczyć ale nigdy zapomnieć. W przypadku niemców, rosjan, żydów i ukraińców o wybaczeniu nie może być mowy. Dlaczego ? Ponieważ przed wybaczeniem jest przyznanie się do winy a potem pokuta, co w przypadku naszych oprawców jest raczej mało prawdopodobne.

powoluku

2015-07-11, 18:24
Ja bym nigdy nie wybaczył, pamiętałbym ale nie wypominałbym bo mam inne rzeczy w życiu do robienia.

ooobi

2015-07-11, 18:46
Naród, który nie zna swej historii skazany jest na jej powtórne przeżycie.

Cyrk

2015-07-11, 20:53
NIE można wybaczyć do czasu zadośćuczynienia. Albo poprzez spłatę długu albo poprzez rewanż. Dopiero potem można wybaczyć, ale nie zapomnieć...

natking

2015-07-11, 21:04
No j***ny analfabeta.

ho...........zo

2015-07-11, 21:08
A pie**oli mnie to. Ile można gadać o tej j***nej przeszłości? Czy za 200 lat dalej polacy będą pie**olić smuty o II WŚ?

Prometheus_Coprophagus

2015-07-11, 21:20
Cytat:

dla czego nie rozumiem?



Wróć do szkoły. Po lekcjach historii zrozumiesz (nie, nie chodzi o realne powody, jeno o "historyczny rachunek krzywd", do którego często odwołuje się część publicystów - obecna generacja Niemców nie ponosi odpowiedzialności za grzechy swych przodków, tak samo jak my nie ponosimy odpowiedzialności za "bunt" Żeligowskiego, przez który część Litwinów za nami nie przepada), po lekcjach języka polskiego nauczysz się poprawnie pisać słowo "dlaczego".

Lekkopółtrzeźwe pozdrowienia przesyłam.

stona2

2015-07-11, 21:22
Cyrk napisał/a:

NIE można wybaczyć do czasu zadośćuczynienia. Albo poprzez spłatę długu albo poprzez rewanż. Dopiero potem można wybaczyć, ale nie zapomnieć...



(edit)

A w sumie, nie będę dyskutował ze zjebem.

lemo1029

2015-07-11, 21:25
@hoszo. k***a mać. Ukraińcy gloryfikują oprawców ofiar na Wołyniu. Tą rzeź traktują jako walkę o Ukrainę a nie jak zbrodnię/ludobójstwo. Banderze stawiają pomniki. A k***a Sikorski mówi na ostatnim zebraniu rządu, że nie można uchwalić daty Wołynia jako zbrodnia i ludobójstwo. Dlaczego? Bo to będzie niszczyć k***a j***na mać integrację pie**olonej Unii Europejskiej!
Ruscy się przyznali, Niemcy się przyznali, Ukropy nie chcą i gloryfikują pedała Banderę i jego pie**oloną lamusowską armię.
I ch*j. Tyle można gadać!
A teraz do tego zmierza, że za niedługo u siebie będziesz sp***alać przed ludzikami z czerwono-czarną przepaską, na której będą widoczne znaki wideł (tych z Ukrainy).
Więc nie pie**ol mi głupot że mówienie o zbrodniach II WŚ to pie**olenie.
Na koniec - zamknij ryj bo sobie szkodzisz człowieku mający jedną klepkę więcej od konia, aby nie pić mordą wody z wiadra.

bomba245

2015-07-11, 21:36
" Wtedy przypomnimy sobie, czemu nienawidzimy siebie nawzajem :V "
Polskiej mentalności nie da się zmienić :roll: