18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polskość

wku11 • 2015-07-11, 16:07
Dziś przypominamy sobie, dla czego nienawidzimy ukraińców. W sierpniu czemu ruskich, a we wrześniu czemu niemców i (ponownie) ruskich. W październiku za to będzie specjalna okazja-wybory.
.
.
.
.
.
Wtedy przypomnimy sobie, czemu nienawidzimy siebie nawzajem :V

:idzwch*j:

pennywise37

2015-07-12, 18:01
k***a debile j***ne, czy wy w koncu zrozumiecie ze to juz bylo w ch*j lat temu i nikt tego nie pamieta? Moze k***a czas w koncu przestac zyc historia i sie klocic z wszystkimi panstwami na swiecie bo k***a 500 lat temu zaatakowali nasz kraj. Wojna byla, to k***a zaatakowali. Byli ch*jami, to mordowali. Ale ci ludzie juz nie zyja. Ofiary rowniez. To juz jest historia, wiec moze skupmy sie na terazniejszosci? Wlasnie to jest problemem Polakow, wieczne skupianie sie na historii i jak to wszyscy byli dla nas zli i niedobrzy. No k***a poplaczcie sie moze jeszcze. Patrzcie na inne kraje jak potrafia sobie radzic, w dupie majac to co bylo kiedys. Bo liczy sie dzisiaj do k***y nedzy i to co mozemy z tym zrobic. Ale komu ja to probuje tlumaczyc, idzcie ogladac kolejny reportaz o Srolensku.

sh...........21

2015-07-12, 18:31
ellsworth napisał/a:


Posługując się dalej wspomnianym przykładem, Czesi też w swoich podręcznikach piszą o Brzetysławie jako o dobrym władcy, który uniezależnił się od Niemców, przyłączył Śląsk i Małopolskę, a jakoś dziwnie pomijają, że spustoszył Polskę gorzej niż Potop i II Wojna Światowa razem wzięte. Ot, takie są prawidła tego świata, że każdy kładzie nacisk na to co mu pasuje. Polacy też nie piszą o zdobyciu Moskwy w kontekście wycinanych w pień mieszkańców wsi i miasteczek w Rosji, palenia i gwałtów.


Ale chyba jest różnica pomiędzy tym czy ktoś opisuje kogoś lepiej lub gorzej, od tego, że w ogóle odrzuca daną wersje wydarzeń bo jest mu nie wygodna, prawda? Ale i tak nie odpowiedziałeś na moje najważniejsze pytanie - dlaczego mamy dawać się manipulować przez Ukrainę? Przecież możemy nałożyć nacisk na władzach kijowa, aby jednak oficjalnie potwierdzili to ludobójstwo, a dlaczego mielibyśmy to zrobić to już mówiłem: pogrywaj sobie z nami i nie powinniśmy sobie na to pozwolić. Wiem, że to było dawno i w ogóle, ale oni robią dokładnie przeciwieństwo do oddania czci wymordowanym: zamiast mówić o zbrodni - milczą ,zamiast potępić oprawców - to ich chwalą. Dla mnie jest to równoważne z obrazą wszystkich Polaków (wyobraź sobie takie traktowanie zabitych Żydów przez Niemców, raczej nie jest pozytywne prawda?).

gtrunio

2015-07-12, 23:01
na serio jesteście takimi k***a umysłowymi amebami żeby patrzeć na wszystko przez pryzmat czasu wstecz? rozumiałbym jakby to było całkiem niedawno, ale każdego z nas to dotyczy co najmniej dwa pokolenia w tył

nie żebym lubił niemiaszków w dupę j***nych czy innych :amused: