18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Polskość

wku11 • 2015-07-11, 16:07
Dziś przypominamy sobie, dla czego nienawidzimy ukraińców. W sierpniu czemu ruskich, a we wrześniu czemu niemców i (ponownie) ruskich. W październiku za to będzie specjalna okazja-wybory.
.
.
.
.
.
Wtedy przypomnimy sobie, czemu nienawidzimy siebie nawzajem :V

:idzwch*j:

ho...........zo

2015-07-11, 21:36
lemo1029 napisał/a:

@hoszo. k***a mać. Ukraińcy gloryfikują oprawców ofiar na Wołyniu.


To niech se gloryfikują, ch*j nas to obchodzi

lemo1029

2015-07-11, 21:46
hoszo napisał/a:


To niech se gloryfikują, ch*j nas to obchodzi



To gratuluję wartości. sp***alaj na Ukrainę

Cyrk

2015-07-11, 22:54
Ha no to mamy 2 Ukraińców na forum. Jeszcze ktoś?

chudy179

2015-07-11, 23:29
A w jakim miesiącu do j***nej unii nas wciągnęli?

Err501

2015-07-11, 23:58
@chudy179, samo wejście 1 maj 2004 (taki żart czerwonych co się zrobili zieloni i niebiescy), referendum było rok wcześniej, jakoś w czerwcu...

77kaweL

2015-07-12, 01:46
coś tam czytalem wyżej i bylo coś o wybaczaniu:
obecne pokolenie ma wybaczać w imieniu osób wybitych przez ukraińców ? tak jakby ciebie brutalnie zgwałciło 10 murzynów, nagrało to i wrzucił w neta, a ty byś nie przeżył, a twój syn/córka/wnuk/wnuczka... wybaczyłby im w twoim imieniu ? cieszyłbyś się z tego ?
kto wybacza w czyimś imieniu jest j***nym pedałem

id...........an

2015-07-12, 03:01
Mój pradziadek był wysokiej rangi oficerem Wojska Polskiego, poszedł na wojnę zostawił prababcię, dzieci, dwór, służbę. Babcia - miała 12 lat, opowiadała mi od dziecka jak ich napadli sąsiedzi Ukraińcy z siekierami, w nocy. Uszli z życiem bo obroniła ich służba. Uciekli, ogromny majątek przepadł. Wywożono ich w węglarkach na zachód. Z jej opowieści Niemcy byli lepsi niż Ukraińcy (nie mam na myśli KLów, lecz podejście). Ona Ukraińcom nigdy nie wybaczy, nigdy nie chciała tam wrócić. Ja spotykam młodych Ukraińców, przez jakiś czas nawet się z jedną umawiałem, ostatnio nawet podwiozłem jakąś bardzo młodą parę studentów z GD do WWA, nic mi nie zrobili, otwarcie rozmawialiśmy o stereotypach. Jednak trzeba pamiętać, jakie potwory siedzą w ludziach. Niektóre nacje, tereny zamieszkałe przez autochtonów (co obecnie jest coraz mniej spotykane przez rozwój i migracje), kultury mają do nich większe skłonności. Ukraińcy mają i to jest fakt. Z kolei mój tata, zabrał mnie na wakacje wzdłuż całej wschodniej granicy. Zajeżdżaliśmy na stare, opuszczone cmentarze pomordowanych przez UPA, gdzieś w lasach, gdzie ledwo dojeżdżaliśmy land cruiser'em, na spacyfikowane wsie. Opowiadał, że w tych miejscach przybijali dzieci do płotów... Miałem 10 lat, robiła na mnie wrażenie skala okrucieństwa, nie rozumiałem k***a DLACZEGO, PO CO tak krzywdzić. Ten kto zna historię, @~Prometheus_Coprophagus - w szkole nie uczą o tych tragediach tak jak powinni, inaczej myśli się o Ukrainie, gdy widzisz omszałe groby całej, wymordowanej wsi, gdzie jedynie wiatr śpiewa im pożegnalną pieśń. A młodzi Polacy powinni to wiedzieć, ale nie dla nienawiści czy nowych waśni, lecz ku przestrodze.

ho...........zo

2015-07-12, 04:36
@up: i dobrze, że wam majątek przepadł, burżuje

eMJay8086

2015-07-12, 10:27
@hoszo
i co się napinasz, plebsie :-P
Żyłka Ci pęknie, krew zaleje i nie będziesz mógł zapie**alać łopatą na życie :-P

sh...........21

2015-07-12, 10:27
@hoszo
Widzę, że Ciebie to można lać, j***ć w dupsko, ale i tak wybaczysz oprawcy po 5 minutach "bo to było tak dawno", a to że się nie przyznał w ogóle Ci nie przeszkadza. Pewnie twoja (przyszła) żona zrobi z Ciebie marionetkę i będziesz posłusznym psem na posyłkę, sama będzie obciągać masę czarnych ku*asów, ale ty będziesz ten dobry i wybaczysz. Jeszcze na dodatek wyklinaj wszystkich, którzy chcą walczyć o swoje i nie być ciotą taką jak Ty.

rudikopf

2015-07-12, 11:23
a ja tym k***om ukrainskim sprzedałem sp***olonego chryslera grand voyagera tak typowo po polsku taka k***a mała zemsta i zapłacili diengów w ch*j a jak...
drzyjcie pedalskie i zazdrosne ścierwa...

Cyjanek

2015-07-12, 11:40
@hoszo, słaby z ciebie troll w niewłaściwym temacie. ch*j ci na grób.

ellsworth

2015-07-12, 12:15
shark950621 napisał/a:

@hoszo
Widzę, że Ciebie to można lać, j***ć w dupsko, ale i tak wybaczysz oprawcy po 5 minutach "bo to było tak dawno", a to że się nie przyznał w ogóle Ci nie przeszkadza. Pewnie twoja (przyszła) żona zrobi z Ciebie marionetkę i będziesz posłusznym psem na posyłkę, sama będzie obciągać masę czarnych ku*asów, ale ty będziesz ten dobry i wybaczysz. Jeszcze na dodatek wyklinaj wszystkich, którzy chcą walczyć o swoje i nie być ciotą taką jak Ty.


Jakie k***a 5 minut? Czechom będziesz też najazd Brzetysława wypominał? Pewnie nawet nie wiesz co to było! Jedno i drugie to historia.

sh...........21

2015-07-12, 16:42
ellsworth napisał/a:


Jakie k***a 5 minut? Czechom będziesz też najazd Brzetysława wypominał? Pewnie nawet nie wiesz co to było! Jedno i drugie to historia.


Skoro to historia to dlaczego Ukraińcy nie chcą się przyznać ? Nawet nie chodzi mi o to, że odczuwam chęć zemsty za zdarzenia sprzed 73 lat, tylko o to, że oni nie chcą się przyznać, a w swoim podręcznikach piszą jaka to bandera była dobra, pomijając kompletnie o tych okrucieństwach, które sobie trudno wyobrazić. No k***a, przecież nie powinniśmy dać się tak traktować przez Ukrainę.

ellsworth

2015-07-12, 17:50
shark950621 napisał/a:


Skoro to historia to dlaczego Ukraińcy nie chcą się przyznać ? Nawet nie chodzi mi o to, że odczuwam chęć zemsty za zdarzenia sprzed 73 lat, tylko o to, że oni nie chcą się przyznać, a w swoim podręcznikach piszą jaka to bandera była dobra, pomijając kompletnie o tych okrucieństwach, które sobie trudno wyobrazić. No k***a, przecież nie powinniśmy dać się tak traktować przez Ukrainę.


Posługując się dalej wspomnianym przykładem, Czesi też w swoich podręcznikach piszą o Brzetysławie jako o dobrym władcy, który uniezależnił się od Niemców, przyłączył Śląsk i Małopolskę, a jakoś dziwnie pomijają, że spustoszył Polskę gorzej niż Potop i II Wojna Światowa razem wzięte. Ot, takie są prawidła tego świata, że każdy kładzie nacisk na to co mu pasuje. Polacy też nie piszą o zdobyciu Moskwy w kontekście wycinanych w pień mieszkańców wsi i miasteczek w Rosji, palenia i gwałtów.