18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Tory

T3RMINATOR • 2023-02-20, 22:57
Coś z polskiego torowiska. Akcja ratunkowa.




gen1r2

2023-02-20, 23:03
z takim mocnym materiałem to tylko na harda :idzwch*j:

WooQash

2023-02-20, 23:09
Co tu ratować? Przecież specjalnie ten pociąg nie skręcił na niego. Odciąć łeb albo odstrzelić i po wszystkim, ale nie... wielkie dochodzenia, pół dnia ruch wstrzymany, prokurator, wielkie śledztwo i jeszcze maszyniście za dupę się wezmą, bo nie zatrąbił 3 sekundy wcześniej...

kurt_94

2023-02-20, 23:11
ty już tylko łapiduchy :)

encoder178

2023-02-20, 23:11
WooQash napisał/a:

Co tu ratować? Przecież specjalnie ten pociąg nie skręcił na niego. Odciąć łeb albo odstrzelić i po wszystkim, ale nie... wielkie dochodzenia, pół dnia ruch wstrzymany, prokurator, wielkie śledztwo i jeszcze maszyniście za dupę się wezmą, bo nie zatrąbił 3 sekundy wcześniej...



Jak to co? Drugą połowę :D

wojtekpwse

2023-02-20, 23:20
Strażacy to dopiero mają przej***ne. Muszą się babrać w wycinaniem jakichś zwłok a to spod pociągu a to ze zmasakrowanego wraku z mielonką w środku. Nie dla miętusów.

Folur

2023-02-20, 23:52
ale co on przejechał po nim czy jak? bo nie widać

Janko

2023-02-21, 00:19
Twardy Polak pociąg zatrzymał supermen szatcon dla gościa

Kaszakisza

2023-02-21, 00:29
A za chwilę udostępniający film będzie mieć na karku prokuratora pomimo, że nawet twarzy nie widać. :-/

Tak jak już szukają osoby, która udostępniła film jak auto wjechało w babę na chodniku, której pękła czaszka jak spadła...

Taki chory kraj. Ustawodawca nie chce, żebyśmy widzieli skutki wypadków...

A jak dla mnie to powinni to puszczać gówniarzom w szkołach średnich, oraz wszystkim ubiegającym się o jakieś uprawnienia do obsługi pojazdów, maszyn itd...

Jim_Carrey

2023-02-21, 00:45
Wiosna czas samobójców nadchodzii...

Baronessa

2023-02-21, 00:48
Ten pociąg to pie**olino? Niski zderzak ma z przodu, strach się kłaść pod niego... :lol:

opółnocyuciebie

2023-02-21, 01:06
Coś więcej? Chyba nie zdążył go nawet rozjechać jeśli to przód. Może otrzepał się i poszedł dalej...

jjzz26

2023-02-21, 02:07
Kaszakisza napisał/a:

A za chwilę udostępniający film będzie mieć na karku prokuratora pomimo, że nawet twarzy nie widać.
Tak jak już szukają osoby, która udostępniła film jak auto wjechało w babę na chodniku, której pękła czaszka jak spadła...
Taki chory kraj. Ustawodawca nie chce, żebyśmy widzieli skutki wypadków...
A jak dla mnie to powinni to puszczać gówniarzom w szkołach średnich, oraz wszystkim ubiegającym się o jakieś uprawnienia do obsługi pojazdów, maszyn itd...



Możesz się poświęcić dla ludzkości. Rozwal sobie łeb, niech ci zwieracze puszczą ja to nagram i będziesz robił za filmik edukacyjny ku uciesze rodziny i znajomych.

Yolanda

2023-02-21, 06:20
Kaszakisza napisał/a:

A za chwilę udostępniający film będzie mieć na karku prokuratora pomimo, że nawet twarzy nie widać.
Tak jak już szukają osoby, która udostępniła film jak auto wjechało w babę na chodniku, której pękła czaszka jak spadła...
Taki chory kraj. Ustawodawca nie chce, żebyśmy widzieli skutki wypadków...
A jak dla mnie to powinni to puszczać gówniarzom w szkołach średnich, oraz wszystkim ubiegającym się o jakieś uprawnienia do obsługi pojazdów, maszyn itd...


Dlatego filmował, jak prawdziwy snajper... zza krzaków.No albo poprostu srał i mu się trafiło.