18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Tory

T3RMINATOR • 2023-02-20, 22:57
Coś z polskiego torowiska. Akcja ratunkowa.




Huherko

2023-02-21, 18:47
Hetman_Wielki napisał/a:

gdzie to miało miejsce ?



We Władysławowie

https://www.google.de/maps/@54.7950522,18.4011263,3a,75y,56.96h,82.48t/data=!3m9!1e1!3m7!1sHKyRZT4Q16VYaIRrGEUz7g!2e0!7i13312!8i6656!9m2!1b1!2i22?hl=pl&authuser=0

KundiKrzywus

2023-02-21, 23:44
Cytat:

A jak dla mnie to powinni to puszczać gówniarzom w szkołach średnich, oraz wszystkim ubiegającym się o jakieś uprawnienia do obsługi pojazdów, maszyn itd...



Jak zaczynałem robić licencję na maszynistę parę lat temu, to już pierwszego dnia były omawiane wypadki, które były w Polsce. Od Otłoczyna w 1980, przez Ursus, Żurawicę po Szczekociny i między innymi były takie zdjęcia, jakich tutaj na sadolu nie było. W sensie że pomielone, pocięte, zgniecione zwłoki ze zgniecionych jak puszki po piwie wagonów, itp. Pierwszego dnia z grubej rury, aby wiedzieć z czym niektórzy mogą się spotkać...

Według mnie maszyniści nie mają tak przesrane jak kierownicy pociągu. Po takim golu nie muszę nawet wychodzić z kabiny, a kierownik pociągu wręcz MA OBOWIĄZEK dokonać oględzin, wezwać służby, ewentualnie udzielić pomocy (no k***a rzeczywiście XD). Mało tego do czasu przyjazdu służb musi pilnować denata, by na przykład nie został rozszarpany przez dziką zwierzynę leśną, w międzyczasie obserwując jak w agonii ciało puchnie od obrażeń i krwotoków i wydaje z siebie charczące ostatnie oddechy :ok:

Praca idealna dla Sadoli :-D

Jasiek93

2023-02-22, 00:38
A jak dla mnie to powinni to puszczać gówniarzom w szkołach średnich, oraz wszystkim ubiegającym się o jakieś uprawnienia do obsługi pojazdów, maszyn itd...[/quote]

Jak robiłem prawko to gościu na wykłady przyniósł na dyskietce foty z wypadków. Dzieci zabite na przejściu, mielonka z kobity pod pociągiem, konserwa z rodziny w jakimś cinquecento, chłopak wbity na motorze w autobus i tym podobne. Generalnie ostry hard i to wszystko z krajowego podwórka

;-)

razielkain92

2023-02-22, 02:39
T3RMINATOR napisał/a:

Coś z polskiego torowiska. Akcja ratunkowa.



zawsze mnie ciakawiło jakim k***a cudem można sie dać przejechać przez pociąg?! jak nie był głuchy i ślepy, ani to nie celowe to BRAWO. selekcja naturalna na 6.

Wiewór

2023-02-22, 20:17
Kaszakisza napisał/a:

A za chwilę udostępniający film będzie mieć na karku prokuratora pomimo, że nawet twarzy nie widać.
Tak jak już szukają osoby, która udostępniła film jak auto wjechało w babę na chodniku, której pękła czaszka jak spadła...
Taki chory kraj. Ustawodawca nie chce, żebyśmy widzieli skutki wypadków...
A jak dla mnie to powinni to puszczać gówniarzom w szkołach średnich, oraz wszystkim ubiegającym się o jakieś uprawnienia do obsługi pojazdów, maszyn itd...



ch*jam mu zrobia. Pogroza palcem i to wszystko co mogą.

Andrzejas

2023-02-23, 12:20
grudzin7 napisał/a:

Tu nie chodzi o to aby nie widzieć skutków wypadków, tylko denat nie znalazł się zaraz na pierwszych stronach gazet i portali informacyjnych. Kwestia szacunku do zmarłych, nawet jeżeli za życia na ten szacunek nie zasłużyli...



Gdyby chodziło o szacunek do zmarłych, to po zakończeniu śledztwa też nie powinieneś móc tego udostępniać. Natomiast zaraz po jego zakończeniu mają w to wyj***ne. Czyli nie wymyślaj sobie powodów, które dyktuje twoja moralność, tylko podaj prawdziwe.

Nie ma też żadnych powodów, aby robić tajemnicę z czyjejś śmierci. Dowód w sprawie, to może być wtedy, kiedy film dokumentuje zdarzenie i/lub jego okoliczności. Tutaj gość filmuje zwłoki i to po przyjeździe służb. To one mają sporządzić materiał dowodowy, a nie łapać po krzakach ludzi ze smartfonami!
To jest po prostu debilny przepis, który funkcjonuje w dyktaturach, aby w razie czego móc zamaskować jakąś istotną śmierć. Np oficjeli państwowych. Normalnym ludziom to jest do niczego nie potrzebne. Nic nie zmieni to, czy zdjęcie denata obiegnie neta, czy nie. Ani go nie przywróci do żywych, ani rodziny nie pocieszy, ani nowego światła na sprawę nie rzuci. Mało tego. Film, który nazywa się tu dowodem, ma wtedy nikłe szanse na zaginięcie, jakby był służbom jednak do czegoś potrzebny.

Jeśli mogę nagrać człowieka w przestrzeni publicznej tak, aby nie było widać jego twarzy, to mogę to udostępniać bez pytania. Jaka niby to więc jest różnica, czy ta osoba żyje czy nie?

gallanonim800

2023-02-26, 18:45
Kaszakisza napisał/a:

A za chwilę udostępniający film będzie mieć na karku prokuratora pomimo, że nawet twarzy nie widać.
Tak jak już szukają osoby, która udostępniła film jak auto wjechało w babę na chodniku, której pękła czaszka jak spadła...
Taki chory kraj. Ustawodawca nie chce, żebyśmy widzieli skutki wypadków...
A jak dla mnie to powinni to puszczać gówniarzom w szkołach średnich, oraz wszystkim ubiegającym się o jakieś uprawnienia do obsługi pojazdów, maszyn itd...



Całkowicie się z Tobą zgadzam. Spojrzenie na świat i sytuacje potencjalnie niebezpieczne jest zupełnie inne jeśli regularnie ogląda się sadistica.

mikolab1891

2023-04-24, 16:04
Trochę wygląda jakby ten pan coś tam naprawiał przy kółkach.