18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Tory

T3RMINATOR • 2023-02-20, 22:57
Coś z polskiego torowiska. Akcja ratunkowa.




pyotreck

2023-02-21, 06:53
Hetman_Wielki napisał/a:

gdzie to miało miejsce ?



Na torach

Yolanda

2023-02-21, 07:01
Hetman_Wielki napisał/a:

gdzie to miało miejsce ?




W pierwszym progu klasy podatkowej.

Cipczan

2023-02-21, 07:01
Folur napisał/a:

ale co on przejechał po nim czy jak? bo nie widać



Wskoczył na plecy z drzewa.

Novik

2023-02-21, 07:08
I co uratowali go przed śmiercią ?

dontdonut

2023-02-21, 08:05
polacy to nawet nie potrafią porządnie nagrania nagrać :-x

ungubungu

2023-02-21, 10:35
Hetman_Wielki napisał/a:

gdzie to miało miejsce ?





Na torach.

Sawix

2023-02-21, 11:22
W ostatnich latach jakaś masakra , ludzie się targają na swoje życie bardziej niż dotychczas ? Czy tylko więcej takich publikacji ?

smc

2023-02-21, 12:38
Spodnie spadły. Nie żyje.

nebelwerfer

2023-02-21, 13:18
Kaszakisza napisał/a:


A jak dla mnie to powinni to puszczać gówniarzom w szkołach średnich, oraz wszystkim ubiegającym się o jakieś uprawnienia do obsługi pojazdów, maszyn itd...



widzę to podobnie. Śmierć to element życia jak każdy inny.

kinio7777

2023-02-21, 15:06
nebelwerfer napisał/a:

widzę to podobnie. Śmierć to element życia jak każdy inny.



Ale nadmierne nią zainteresowanie to już zboczenie.

Marcinqqq

2023-02-21, 16:00
Kaszakisza napisał/a:

A za chwilę udostępniający film będzie mieć na karku prokuratora pomimo, że nawet twarzy nie widać.
Tak jak już szukają osoby, która udostępniła film jak auto wjechało w babę na chodniku, której pękła czaszka jak spadła...
Taki chory kraj. Ustawodawca nie chce, żebyśmy widzieli skutki wypadków...
A jak dla mnie to powinni to puszczać gówniarzom w szkołach średnich, oraz wszystkim ubiegającym się o jakieś uprawnienia do obsługi pojazdów, maszyn itd...



jesteś atencyjną k***ą, to ci to przeszkadza, ja bym sobie nie żeczył jak i pewnie wielu żeby jego truchło było gwiazdą internetu

Lololoney

2023-02-21, 16:02
Kaszakisza napisał/a:

Taki chory kraj. Ustawodawca nie chce, żebyśmy widzieli skutki wypadków...



Wiesz idioto czym jest "dowód w sprawie/postępowaniu karnym"!?
Do momentu wyjaśnienia jakiegoś zajścia i zamknięcia sprawy, nie możesz publikować czegoś, co stanowi dowód...
Gdy postępowanie się zakończy i upublicznianie materiałów nie narusza innych przepisów (wizerunki - dobra osobiste i inne pierdoły) możesz sobie spamować nimi gdzie tylko zapragniesz.

Makulata

2023-02-21, 16:13
Lololoney napisał/a:

Wiesz idioto czym jest "dowód w sprawie/postępowaniu karnym"!?
Do momentu wyjaśnienia jakiegoś zajścia i zamknięcia sprawy, nie możesz publikować czegoś, co stanowi dowód...
Gdy postępowanie się zakończy i upublicznianie materiałów nie narusza innych przepisów (wizerunki - dobra osobiste i inne pierdoły) możesz sobie spamować nimi gdzie tylko zapragniesz.



Podaj podstawę prawną.

grudzin7

2023-02-21, 17:43
Kaszakisza napisał/a:

A za chwilę udostępniający film będzie mieć na karku prokuratora pomimo, że nawet twarzy nie widać.

Tak jak już szukają osoby, która udostępniła film jak auto wjechało w babę na chodniku, której pękła czaszka jak spadła...

Taki chory kraj. Ustawodawca nie chce, żebyśmy widzieli skutki wypadków...

A jak dla mnie to powinni to puszczać gówniarzom w szkołach średnich, oraz wszystkim ubiegającym się o jakieś uprawnienia do obsługi pojazdów, maszyn itd...



Tu nie chodzi o to aby nie widzieć skutków wypadków, tylko denat nie znalazł się zaraz na pierwszych stronach gazet i portali informacyjnych. Kwestia szacunku do zmarłych, nawet jeżeli za życia na ten szacunek nie zasłużyli...

K.Jah

2023-02-21, 18:27
kinio7777 napisał/a:

Ale nadmierne nią zainteresowanie to już zboczenie.



To co ty tutaj robisz?