18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie kobiety...

Indianer23 • 2013-10-28, 17:21
Witam. jako że to mój pierwszy post to chciałbym się przywitać.
Przejdźmy do rzeczy. Zdarzyło mi się dziś zabłądzić w internecie. Trafiłem na taki oto obrazek.

Jest to na głównej na kwejku.
Brak mi słów, po prostu brak mi słów. Może Wy potraficie to jakoś skomentować?
Jeszcze się łudzę że to marny trolling choć nic na to nie wskazuje. Chyba straciłem wiarę w ludzkość.

Niestety nie mogę dodać linka w poście.

Dlatego dodaje go w komentarzu.
http://kwejk.pl/obrazek/1939289/domagamy-sie-lepszej-polityki-imigracyjnej.html

canabisss

2013-10-29, 15:37
wam co najwyzej kuchnie nowa otworzyc a nie granice ciapackiemu scierwu

Polak88

2013-10-29, 16:34
Zadnego otwierania granic jak chca to moga sp***alac swinskim truchtem za granice a za kilka lat blagac zeby ktos stamtad zabral! Szmaty pie**olone jak widze ciapatego,brudasa,smolucha i inne smieci z bialymi kobietami to az mnie cos strzela! Szmaty j***ne!

KamayPL

2013-10-29, 17:20
"~Polskie Kobiety" Nie podoba się u nas ?? To proszę wypie**alać !!

srakapaka

2013-10-29, 19:11
Numer 1,2,3 nigga numer 4 ciapaty. Fuj

Sick_Stick

2013-10-29, 19:13
Ciekawostka, że przynajmniej połowa z was od razu skorzystałaby z zaproszenia do wyra przez jakąś latynoske czy inny odcień i żadnych granic nie trzeba by było przed wami zamykać...

Hipokryzja, wszędzie hipokryzja :roll:

srakapaka

2013-10-29, 19:14
Numery 1,2,3 nigga. Numer 4 ciapaty od kiedy przeciętna polska kobieta jest zoofilką?

jaacaman

2013-10-29, 19:23
Bazując na moich doświadczeniach muszę stwierdzić, że np na miejskich plażach w szwajcarii widziałem bardzo duży odsetek kolesi, którzy o siebie dbają, siłownia itd, niestety tendencja ta nie dotyczyła kobiet, wiele z nich była niezadbana, gruba. U nas problemem jest brak kasy i konieczność zapie**alania po 12h żeby przeżyć, ale także stereotyp, że gość z siłowni to bez mózg, tam świadomosć ludzi na temat zdrowego stylu życia jest większa, więc ten obrazek nie jest tak totalnie wyssany z palca, jednak jest to straszne ougólnienie które jak każde jest z dupy.

Vazquez

2013-10-29, 22:04
Każda normalna woli Polaka od ciapaka. I tyle w temacie.

Szron

2013-10-30, 03:19
memengwa napisał/a:

To nie jest trolling!!!! Takich dziewczyn jest mnostwo !!!!!





Od 6:40 jak ktoś niecierpliwy, ogólnie znany film, ale jak ktoś jeszcze nie widział, polecam całość

Na końcu jedna postanawia wyjść za mąż i zostać w Egipcie...
Dodam jeszcze tylko, że w większości to właśnie takie pustaki lecą na ciapaków, jak lubicie pustaki, to się wk***iajcie, że wolą brudasów



Film który zapodałeś sam w sobie jest trollingiem.

MlotPneumatyczny

2013-10-30, 16:51
k***a sami idioci. To prowokacja. Wszystko da się wam wcisnąć byle żeby było kogo hejtować.