18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie kobiety...

Indianer23 • 2013-10-28, 17:21
Witam. jako że to mój pierwszy post to chciałbym się przywitać.
Przejdźmy do rzeczy. Zdarzyło mi się dziś zabłądzić w internecie. Trafiłem na taki oto obrazek.

Jest to na głównej na kwejku.
Brak mi słów, po prostu brak mi słów. Może Wy potraficie to jakoś skomentować?
Jeszcze się łudzę że to marny trolling choć nic na to nie wskazuje. Chyba straciłem wiarę w ludzkość.

Niestety nie mogę dodać linka w poście.

Dlatego dodaje go w komentarzu.
http://kwejk.pl/obrazek/1939289/domagamy-sie-lepszej-polityki-imigracyjnej.html

DeSalvo

2013-10-28, 19:24
poj***ne! już wolę Pana z większym brzuszkiem niż ciapatego !

Szron

2013-10-28, 19:26
SpirytusSalicylowy napisał/a:

Taka biała panienka by wszystko oddała żeby poskakać na ciapackim ku*asie :/ Dlaczego? zapytacie, niestety to są tępe k***y i odpowiedzi na to pytanie nie dostaniecie bo nie istnieje. Co w tych zasrańcach brudnych takiego pociągającego? :roll:



Pociągający to może być glut z nosa.

Nie wiem co może Polka widzieć w ciapatym szmatogłowcu.
O gustach się nie dyskutuje.

Myślę że cała ta sprawa może być naciągana.
Naciągana jak fałdy na brzuchy khurwy z USA.
Przez ten zj***ny internet wszystko teraz jest takie uogólnione.
Wszystko do jednego wora.
Bo tak łatwiej.

Bo myślenie boli!
Chciało by się napisać:
Nadejdą takie czasy że się ludziom w dupach poprzewraca na całym świecie.


Tyle że było by to tylko takim gdybaniem, forma wizji, proroctwa.

Dlaczego?

A dlatego że te czasy już trwają.

Ludzie dziczeją.
Co jakieś 20 lat temu było uznawane za nienormalne teraz jest promuje za wszelką cenę.
Obyś żył w ciekawych czasach.

Missiek1906

2013-10-28, 20:17
"otwórzcie granice"... A potem k***a w gazetach piszą o Polkach co to musza walczyć o miejsce z koza...

kambodia66

2013-10-28, 21:13
No ale z drugiej strony: Biedroń, (pa)Jacyków, Grodzkie, agent T., Macierewicz itp...

ka...........ma

2013-10-28, 21:35
Borsukkk napisał/a:

k***y, więcej nie trzeba pisać :)



nie duś się chłopie. O ile się nie dymają z zmazuchami i malami to są takie jak cała reszta. A odnośnie zdjęć. Powiedz jak często coś ćwiczysz, jak aktywny/zdrowy tryb życia prowadzisz? Prawda jest taka że tak jak wiele jest grubych p*zd które nie dbają o siebie, tak dużo jest zj***nych spaślaków i maślaków dla których szczytem wysiłku jest podbiegnięcie na autobus na który się spóźniło. Więc proszę tu nie pie**olić i wziąć się za siebie !

bania1212

2013-10-28, 22:27
Po lewej pedały, po prawej mężczyźni.

Majesty

2013-10-28, 23:19
Dostaną kilka razy po mordzie od nowych kolegów to wrócą z płaczem ...

halobiba

2013-10-29, 00:27
wolę już takiego Edzia z brzuszkiem piwnym, który mi w domu wszystko naprawi, trawnik skosi, a i wódki się ze mną napije. gardzę takimi wydepilowanymi p*zdolinami. wbiłabym im nożyk w te wycyckane buźki. do tego jeszcze to są ciapaci/czarni... no k***a, fuj.

TenTyp.

2013-10-29, 00:39
głupie dziewki :) dostana ciapatego który im wpie**oli za wyjście z domu to się przekonają :)

me...........wa

2013-10-29, 03:04
To nie jest trolling!!!! Takich dziewczyn jest mnostwo !!!!!





Od 6:40 jak ktoś niecierpliwy, ogólnie znany film, ale jak ktoś jeszcze nie widział, polecam całość

Na końcu jedna postanawia wyjść za mąż i zostać w Egipcie...
Dodam jeszcze tylko, że w większości to właśnie takie pustaki lecą na ciapaków, jak lubicie pustaki, to się wk***iajcie, że wolą brudasów

znavca

2013-10-29, 03:09
Otwórzcie granice i niech sp***alaja, poradzimy sobie sami co nie chłopaki?

bono516

2013-10-29, 07:56
Jaka normalna polska dupa chce koziojebca z wschodu :D i zachodu :D no jak wolisz więzienie jakiegoś platfusowatego araba to sp***alaj stąd sprzedajna polska szmato :) źle ci w Polsce , wypie**alajkkkkkkkkkkkkkkk :) proste

Nocturno

2013-10-29, 08:10
Powiem to tak - z całym szacunkiem dla pięknej płci, bo znam masę wspaniałych kobiet. Chodzi o to, że Polki to po prostu.. k***y. Nie wszystkie, nie większość, ale olbrzymia część. A przynajmniej za takie się uważają. Myślą, że wszystko za granicą jest lepsze. To mi przypomina czas, gdy w Polsce baby patrzyły tylko za tym, aby jakiś Francuzik je porwał na zawsze.. no i był przystojny, wysportowany, znał się na wielu rzeczach, ma wzbudzać szacunek.. no.. ale przecież chodzi o charakteeeer nie patrz na cyckii! ;) Tak to babska widziały i widzą.

A co się tyczy ogólnie dlaczego tak jest - proste. Polacy ogólnie mają kompleksy. Mówię to jako narodowiec, to nasza wada.A jako że kobieta kompleksy leczy żarciem, zakupami i dawaniem dupy, to daje dupę ludziom zza granicy. Tak sobie podbudowują morale. I ch*j, że tamci je za dz**ki biorą, że w niektórych krajach Polki uchodzą za łatwiejsze od dostania wpie**olu - grunt, że jedna z drugą opowiadać może "zazdrosny psiapsiółkom" jak to na wyjeździe ją posuwał jakiś ciapaty bogaty. Rzygam już tą hipokryzją. Białą rasa się k***i, podczas gdy inne to wykorzystują.

micka.mloda1

2013-10-29, 08:15
ale no k***a szacunku troche. mężczyźni w POLSCE są najlepsi przynajmniej maja charakter !
a tym co sie prują z ciapatymi życze SYFA!