18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie kobiety...

Indianer23 • 2013-10-28, 17:21
Witam. jako że to mój pierwszy post to chciałbym się przywitać.
Przejdźmy do rzeczy. Zdarzyło mi się dziś zabłądzić w internecie. Trafiłem na taki oto obrazek.

Jest to na głównej na kwejku.
Brak mi słów, po prostu brak mi słów. Może Wy potraficie to jakoś skomentować?
Jeszcze się łudzę że to marny trolling choć nic na to nie wskazuje. Chyba straciłem wiarę w ludzkość.

Niestety nie mogę dodać linka w poście.

Dlatego dodaje go w komentarzu.
http://kwejk.pl/obrazek/1939289/domagamy-sie-lepszej-polityki-imigracyjnej.html

wernetto

2013-10-29, 08:25
Pierwszy raz byłem na tym całym waszym kwejku, żeby zobaczyć te komentarz. Widzę, że słowianki są oburzone i bronią słowiańskich/polskich chłopców. A myślałem, że 90 % będzie za arabami.

Piękne, po prostu piękne.

Komentarze kobiet - perełki typu:
"Jak się chcecie puszczać z małpami i innym ch*jstwem to sp***alać do nich na drzewa. "
"Jako polska kobieta stwierdzam, żeby autorka kwejka wypie**alała za granice. "
"Mowcie za siebie glupie p*zdy."
"White Power"
"ja rozumiem ze przystojnych akurat wybrala, ale za nic w swiecie nie wolalabym ich od polaka ;) "

Same ładne buźki.

Nie jest tak źle z nimi :D

Kislowy_wampir

2013-10-29, 08:33
Wszysto zależy gdzie się kobiety w jakim środowisku szuka, tyle w temacie :) Ja sam osobiście mam pomysł na mały test a mianowicie zacząłem ćwiczyć i co tydzień cykam fotki, gdy dojdę do momentu mnie satysfakcjonującego wrzucę pierwszą fotkę i ostatnią i dam do porównania by Panie wybrały które ciało wolą, ja odpowiedź znam już teraz :P tak więc panowie niema się co łamać i wyzywac od k***y kobiety tylko dlatego że kieruje się ciałem bo nawet pryszczaty brzydal wybrałby ładną kobietkę :P tyle że nie jest mu to dane... tak więc jedyne oburzenie jest słuszne w tym że to ciapaki i smoluchy o wygląd ciała niema się co spierać bo każdy wybiera sobie taka osobę jaką chce :) Najbardziej przej***ne mają Ci co sa grubi, bez szkoły i pasji bo wtedy to naprawde sznur i gałąź inne rozwiązania nie widzę dla takich osób :P

mati7575

2013-10-29, 08:34
Czytając komentarze na kwejku raczej nasze kobiety się z nim po całości nie zgadzają, także nie jest źle.

jazda123

2013-10-29, 08:35
Przecież to akcja gimbusów z karachana.. najpierw było "prawdziwa kobieta konczy się na 50kg" po to żeby wywołać ból dupy.


To badanie pokazuje że białasy są najbardziej pożądaną rasą..

m8

2013-10-29, 08:45
To ja sobie pozwolę odpowiedzieć na zarzuty...


Sick_Stick

2013-10-29, 08:54
Co wy k***a pie**olicie???

Mieszkam w Anglii dość długi czas, bo w tym roku strzeliło 4 lata i jeszcze nie widziałem żadnej Polki która byłaby z czarnym czy ciapakiem. Widać macie informacje od kumpla kumpla kumpla który był kiedyś i coś widział, ale był tak naj***ny, że nie dowidział. Nawet angole mówią, że Polki są strasznie niechętne do kogokolwiek innej nacji niż Polska. I też powtarzają, że jeszcze nie widzieli takiej z ciemnym...

Polki najczęściej przyjeżdżają już ze swoim facetem Polakiem lub znajdują sobie tutaj rodaka.

Angielki na potęgę jebią się z każdym ciemnym, ale żadnej Polki nie widziałem z czymś takim.
Także polecam wybrać się za granice a nie bazować na kwejku ;)


Kislowy_wampir napisał/a:

Wszysto zależy gdzie się kobiety w jakim środowisku szuka, tyle w temacie :) Ja sam osobiście mam pomysł na mały test a mianowicie zacząłem ćwiczyć i co tydzień cykam fotki, gdy dojdę do momentu mnie satysfakcjonującego wrzucę pierwszą fotkę i ostatnią i dam do porównania by Panie wybrały które ciało wolą, ja odpowiedź znam już teraz :P tak więc panowie niema się co łamać i wyzywac od k***y kobiety tylko dlatego że kieruje się ciałem bo nawet pryszczaty brzydal wybrałby ładną kobietkę :P tyle że nie jest mu to dane... tak więc jedyne oburzenie jest słuszne w tym że to ciapaki i smoluchy o wygląd ciała niema się co spierać bo każdy wybiera sobie taka osobę jaką chce :) Najbardziej przej***ne mają Ci co sa grubi, bez szkoły i pasji bo wtedy to naprawde sznur i gałąź inne rozwiązania nie widzę dla takich osób :P



Właśnie k***a o to chodzi. Facet ma być dobrze zbudowany, bo taka nasza natura. Nie jakieś Burneiki czy coś, tylko ładnie wyrzeźbiony i to bez przesady z paczką na brzuchu. Czy wśród zwierząt, ma szanse jakiś gruby i słaby samiec na zapłodnienie samicy? No chyba k***a nie...

Panowie trzeba dbać o siebie. Wiadomo, że są kobiety i k***y, ale nie można wyzywać i wrzucać każdej do jednego wora.

ba...........ta

2013-10-29, 09:15
Jak dobrze , że moja żona jest rasistką :)

Sick_Stick

2013-10-29, 09:29
barsta napisał/a:

Jak dobrze , że moja żona jest rasistką :)



przeczytałem "rencistką" :mrgreen:

Da...........us

2013-10-29, 09:32
Co mnie to, k***a, obchodzi? Mam się utożsamiać z jakimiś c**ami, bo są Polkami? Ma mnie boleć to, że chcą się r*chać z egzotycznymi szympansami? Szczerze, mam wyj***ne, co ktoś chce robić. Powtarzam, ch*j mnie to. To jednak polska mentalność : mieć ból dupy z powodu tego, co ktoś robi, mimo faktu, że poczynania tego kogoś nam w żaden sposób nie szkodzą. Już w ogóle mnie rozpie**ala takie zachowanie w przypadku przeczytania jakiejś informacji w internecie, która może być zwykłym żartem/prowokacją. Szczerze, ludzie, tworzycie sobie sami problemy, wk***iacie się na własne życzenie, napełniacie pesymizmem, ja pie**olę.

elda1987

2013-10-29, 11:26
głupie szmaty :) mam koleżankę z LO, co poznała ciapaka, tu w Polsce, i sie zaszmaciła. Chodzi teraz przygarbiona, nie gada z nikim, tylko z tymi swoimi koleżankami zaszmaconymi - innymi głupimi c**ami. A ich klub wzajemnej adoracji nazywa się łodzkie kobiety islamu czy jakoś tak. No głupie k***iska, no.

Ambershanks

2013-10-29, 11:49
Mierzi mnie, gdy pomyślę, że takie głupie baby są w Polsce i jeszcze ja należę do tego gatunku ==... Niech lecą possać ciapatemu czy jakiemuś Allah Akbarowi, staną się ich k***ami bo z takimi wrzutami w Polsce mogą pomarzyć o facecie. No chyba, że trafią na frajera ;]

Sn...........ol

2013-10-29, 14:09
Niech se suka jedzie tam do tych allahow kbarow itd. Ale na granicy Polskiej powinna dostać zakaz powrotu do kraju.

ms...........el

2013-10-29, 15:06
jakieś tępe dzidy wstawiają takie rzeczy na srejka, a później się mówi o wszystkich polskich kobietach, że głupie baby, że k***y... tylko wybić takie pustaki co to lecą na ciapaków, zamiast docenić to co mają na miejscu..