18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski pościg za motocyklistą.

CezariX • 2012-11-08, 23:41
Oglądamy głównie Rusków i pościgi ze stanów, a u nas także jest ciekawie :-D

Policyjny radiowóz nieoznakowany: Skoda Superb.

(Ostatecznie motocyklista wjechał w ślepą uliczkę)


Azazel91

2012-11-09, 21:12
Wszyscy mówią że policja sprawiała zagrożenie, no tylko policjant to nie 20-latek z szajbą i ma wyobraźnię, co widać po tym że nie słyszy się o wypadkach podczas takich pościgów (obcierki lub lekkie stłuczki bywają - ale ekstremalnie rzadko i nie są groźne). Co nie zmienia faktu że popieram, nie powinni tak za nim pruć, zamiast tego powinni od razu strzelać. Gorzej jak ma pasażera bo żal go też zabić.

darnok112

2012-11-09, 21:23
ta skoda jakby się w kogoś wpierniczyła było by po ptokoch, dlatego właśnie policja powinna mieć prawo do strzelania do takich :) tak wiem zaraz mnie niektórzy zjadą za to ale:
1 to sadistic
2 zginęły by max 2 osoby a jakby się wpieprzyli w kogoś to minimum 3 nie ważne czy policja czy oni, ale co by było jakby tacy właśnie w cb wjechali jak jedziecie ze swoją żoną/mężem np na wesele. jeszcze przed nocą poślubną ;)

kokos19

2012-11-09, 21:41
Ja nie wiem co się tak przypie**oliliście do tych policjantów ścigają kogoś kto złamał prawo, czyli wykonują swoje obowiązki. jakby go nie ścigali to byście ich wyzywali od nierobów. Co prawda stwarzają zagrożenie na ulicach ale czy ja wiem czy większe niż ten motocyklista. Nie można zapomnieć, że poruszali się na sygnale, a każdy kierowca powinien wiedzieć jak się zachować wobec pojazdu uprzywilejowanego, a po za tym to chyba drogówka ma jakieś przeszkolenie z jazdy na sygnale i pościgów??

NeumatoQ

2012-11-09, 22:32
kamilsad napisał/a:

k***a to jest chore goniąc tego gościa spowodowali więcej zagrożeń na drodze niż on sam, skoro go nagrali to mieli jego blachy (widać w 00:20) więc mogli normalnie doj***ć mu mandat ale nie oni muszą pozapie**alać i powyprzedzać na 3 skoronadaży sie okazja, nie żebym bronil motocyklisty bo ten z filmiku jest totalnym kretynem (w dodatku jedzie z pasażerem) ale jeśli on wbije się w samochod to nie wyrządzi takich szkód niz gdyby ta skoda poszła na czolówke z innym wozem.



Pierwsza rzecz - ja na miejscu panów policjantów też bym tak pozapie**alał. Legalnie bujnąć się blisko 160km/h? ;)
I jakie zagrożenie? Przecież na sygnale jechali (bez niego nie mogliby podjąć takiego pościgu) więc wszyscy powinni im spieprzać z drogi. Dobra, dobra... Nie jest to takie łatwe jak jedziesz np 30t tirem, ale powinieneś wiedzieć, że to nie wyglądało aż tak "drastycznie" jak na filmiku. Kamerka miała spory zoom (sądzę, że najbliższy obraz jest jakieś 2-3m przed autem) więc mieli jeszcze sporo zapasu na ucieczkę.

Dwa - delikwent wiezie jakąś blacharę więc to wielka szkoda by nie była, i pewnie przez nią sp***alał. Gdyby uciekł byłoby "oh my hero" i do papy kiedy by tylko skinął placem. Byłoby się czym pochwalić u swoich, pewnie podobnych znajomków. Taka mentalność buraków.

Trzecia rzecz - ograniczenie na większości odcinka jest do 70km/h co nie jest jakąś spora prędkością. Z takiej prędkości bardzo szybko można zwolnić do 40km/h a to daje naprawdę sporo czasu na wiele rzeczy. Wg mnie nie ma co panikować.

A ta Skoda ma ładne zapie**alanie :) Zdecydowanie lepiej niż ich koledzy zza miedzy parę tematów temu.

k18t napisał/a:

i na koniec zaj***ł w Audi zaparkowane na podwórku debil



Debil to Ty jesteś. Nawet go nie musnął. Zatrzęsła się Skoda przez mocne hamowanie, a wraz z nią kamerka, nic ponadto!

Winterstorm

2012-11-10, 00:27
No nareszcie ktoś wpadł na pomysł, żeby napisać, że policjanci prowadzący pościg jadą na sygnale. Widać i słychać ich z odpowiednio dużej odległości, by móc zwolnić i ustąpić im pierwszeństwa, przez co prawie zagrożenia nie powodują. Do karetki jadącej na sygnale z dużą prędkością i często łamiącej przepisy dotyczące "normalnych" uczestników ruchu też się dopie**olicie, że stwarza większe zagrożenie, niż gdyby jechała wolniej i pozwoliła zdechnąć komuś, kto akurat gdzieś tam schodzi na zawał itp.?

MihauIC

2012-11-10, 15:23
okrzej napisał/a:

BTW zastanawia mnie tag "susz" :D


Susz to miasteczko spójrz po lewej w moim profilu, widuję tę skodę bardzo często, cięzko im uciec mocne auto. Mógł się zatrzymać dać po 100 na łeb i puścili by go dalej.

creeder1992

2012-11-12, 02:46
hehe MOja MIEŚCINA IŁAWA :D :D :oops: :oops: :oops: :oops:

MihauIC, jesteś z susza ? :P

Skoda 3,0L turbo około 290 KM posiada :P