18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski pościg za motocyklistą.

CezariX • 2012-11-08, 23:41
Oglądamy głównie Rusków i pościgi ze stanów, a u nas także jest ciekawie :-D

Policyjny radiowóz nieoznakowany: Skoda Superb.

(Ostatecznie motocyklista wjechał w ślepą uliczkę)


Okash

2012-11-09, 15:45
pie**olony zjeb i beton bez wyobraźni
mam nadzieję że doj***li mu jak tylko sie da

loczenty

2012-11-09, 15:47
k***a to jest chore goniąc tego gościa spowodowali więcej zagrożeń na drodze niż on sam, skoro go nagrali to mieli jego blachy (widać w 00:20) więc mogli normalnie doj***ć mu mandat ale nie oni muszą pozapie**alać i powyprzedzać na 3 skoronadaży sie okazja, nie żebym bronil motocyklisty bo ten z filmiku jest totalnym kretynem (w dodatku jedzie z pasażerem) ale jeśli on wbije się w samochod to nie wyrządzi takich szkód niz gdyby ta skoda poszła na czolówke z innym wozem.

no, mam nadzieje ze jak ci zapie**oli ktos motor, to tez ci policja wysle mandat do domu. daj boże!

fryc88

2012-11-09, 15:54






Przepraszam, czy tu biją?
Niech mi ktoś powie, że motocykl nie wyrządzi szkód w starciu z samochodem...Przynajmniej jeden z trzech kierowców aut ze zdjęć nie przeżył takiego wypadku. Osobiście widziałem starcie jakiegoś 'ścigacza' vs Omega B Kombi, która dostała w przednie lewe koło - zawieszenie wyrwane, silnik wyrwany, felga (stalowa) pogięta, a sam samochód miał skrzywioną ramę. Kierowca połamane nogi...

Nie dziwię się więc, że za nim jechali, fakt, sami narobili zagrożenia równie wielkiego, ale gościa (gościówę) dopadli, a nic nikomu się nie stało i to się liczy :jezdziec:

Wiochmen

2012-11-09, 16:05
Cytat:

Przepraszam, czy tu biją?
Niech mi ktoś powie, że motocykl nie wyrządzi szkód w starciu z samochodem...Przynajmniej jeden z trzech kierowców aut ze zdjęć nie przeżył takiego wypadku. Osobiście widziałem starcie jakiegoś 'ścigacza' vs Omega B Kombi, która dostała w przednie lewe koło - zawieszenie wyrwane, silnik wyrwany, felga (stalowa) pogięta, a sam samochód miał skrzywioną ramę. Kierowca połamane nogi...

Nie dziwię się więc, że za nim jechali, fakt, sami narobili zagrożenia równie wielkiego, ale gościa (gościówę) dopadli, a nic nikomu się nie stało i to się liczy



ty jestes jednak debilem

poogladaj sobie teraz zdjecia jak auto wjebie sie w auto


gonili goscia bo mogli,sam smigam motorem i raczej nie staral bym sie sp***alac tymbardziej z plecakiem

fryc88

2012-11-09, 16:17
Wiochmen napisał/a:



ty jestes jednak debilem

poogladaj sobie teraz zdjecia jak auto wjebie sie w auto


gonili goscia bo mogli,sam smigam motorem i raczej nie staral bym sie sp***alac tymbardziej z plecakiem



Po pierwsze to nie jesteśmy na "ty", ewentualnie "Ty", ale dla Ciebie i tak Pan.
Po drugie, debilem był Twój stary, który widać jakoś krzywo Cię zrobił, skoro po ludzku nie potrafisz odpisać tylko do wszystkich piszesz w ten sposób, jak mówią do Ciebie w domu.

A jak sam 'śmigasz' motorem, to faktycznie, można powiedzieć że inteligencją stoisz na równi z tym z filmiku. Za czym przemawia też Twoja pisownia na sadolu ;)

P.S.:
Skuter 50cm3 to nie motor, tylko motorower.

PanBrowar

2012-11-09, 16:18
@kamilsad czy ty jesteś jebnięty czy tylko udajesz? Nie no ja po prostu nie wierzę. Policja goni barana który napie**ala jak by mu się grunt pod stopami palił bez żadnego ładu i składu, stanowi zagrożenie dla siebie i innych no ale nie, trzeba zgodnie z modą k***a napisać i hejtować że policja jest be, że co oni robią,łamią przepisy i że tak najlepiej to w ogóle powinni go zostawić, mandacik wysłać poleconym i jeszcze na zakończenie w post scriptum dowalić "prosimy wolniej panie kierowco". No k***a nóż się w kieszeni otwiera jak widzę jednego debila eksperta ruchu drogowego i jak kolejka następnych debili sypie w niego browarami. A dla tego dawcy to powinni zaj***ć motocykl i wysłać go k***a z buta prosto na dołek. Zastanówcie się ludzie co wy za debilizmy wypisujecie w tym internecie bo nie wyrobię. :erniepalm:

greggy_

2012-11-09, 17:07
0:55 mało brakowało żeby było na hardzie :d

omicronns

2012-11-09, 17:25
kamilsad napisał/a:

k***a to jest chore goniąc tego gościa spowodowali więcej zagrożeń na drodze niż on sam, skoro go nagrali to mieli jego blachy (widać w 00:20) więc mogli normalnie doj***ć mu mandat ale nie oni muszą pozapie**alać i powyprzedzać na 3 skoronadaży sie okazja, nie żebym bronil motocyklisty bo ten z filmiku jest totalnym kretynem (w dodatku jedzie z pasażerem) ale jeśli on wbije się w samochod to nie wyrządzi takich szkód niz gdyby ta skoda poszła na czolówke z innym wozem.



Strasznie pie**olisz. Za ucieczkę powinni go przekopać i zamknąć. "Mandat" k***a... Mandaty to się daje za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej a nie za taką cyrki jakie ten idiota odpie**ala.

pytlar_m

2012-11-09, 17:34
A cała akcja zaczęła się w Iławie :] niedaleko mnie ;) filmik stary już :P

CezariX

2012-11-09, 17:52
Co do tego jak piszecie, że jak nie ma prawka to 1000 zł i koniec:

W takim przypadku sprawa jest kierowana do sądu, zaś recydywe za jazde bez prawka jest karana odsiadką w zakładzie karnym ;]
Jeżeli by nie zdecydowali sięna pościg to nigdy by go nie mogli postawić przed sadem, ani w żaden sposób ukarać.

lemo1029

2012-11-09, 17:58
A mi wlepili mandat na pustej drodze za najechanie na podwójną ciągłą. Polska. :-|

fryc88

2012-11-09, 18:18
lemo1029 napisał/a:

A mi wlepili mandat na pustej drodze za najechanie na podwójną ciągłą. Polska. :-|



Ja miałem dostać 300 zł za najechanie na pole wyłączone z ruchu + ciągłą linię, które to zostało uwiecznione na obrotowej kamerze z dużym zoomem, a do mnie po zaparkowaniu kilkadziesiąt metrów dalej przyszedł pan w mundurze z zaproszeniem na komendę w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.
Po obejrzeniu nagrania, poprosiłem pana policjanta (wszystko działo się 30-40 metrów od komendy) o pójście ze mną na to miejsce i wskazanie mi, gdzie to pole i linie się znajdowały.
Ostatecznie dostałem 100 zł i 2 pkt za najechanie na pole wyłączone z ruchu, bo rzekoma ciągła w tym miejscu była niewidoczna, a obsługa kamery ją najwyraźniej domalowała na filmie.

grzechu86tonie

2012-11-09, 18:19
1 kretyna mniej. kilka ludzi przezyje do nastepnych swiat

JezusToŻyd

2012-11-09, 18:25
Co niektórzy żyją chyba w raju, myśląc, że jak powiesz policji "prowadził ten i ten ale wyjechał" to nie dostaną mandatu. Te czasy dawno się skończyły, o ile kiedykolwiek były a nie są legendą.

W przypadku nie wskazania kierującego (albo wskazania osoby która się nie przyzna) policja wystawia mandat właścicielowi. Jedyne czego można uniknąć to punktów karnych.

W gorszym przypadku sprawę w sądzie o utrudnianie czynności służbowych.

St...........ke

2012-11-09, 18:26
Jedyne wyjście, napie**alać po oponach i ch*j z nimi. Narządy do transplantacji się przydadzą, a resztę zakopać pod płotem jako NN i tyle.