18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski pościg za motocyklistą.

CezariX • 2012-11-08, 23:41
Oglądamy głównie Rusków i pościgi ze stanów, a u nas także jest ciekawie :-D

Policyjny radiowóz nieoznakowany: Skoda Superb.

(Ostatecznie motocyklista wjechał w ślepą uliczkę)


xenofantor

2012-11-09, 03:28
tylko ta k***a miała zakładnika

0statniSprawiedliwy

2012-11-09, 04:07
A dziewczyna później będzie się chwalić jakiego am wspaniałego dzielnego faceta, który tak znakomicie uciekał przed policją. Takie myślenie większości kobiet, podczas gdy pajac ryzykował jej życie, bo coś tam miał na sumieniu. Z dziećmi też tak będziesz zapie**alał idioto?

stery_srh

2012-11-09, 10:42
A.J.K.S napisał/a:

Jeszcze jesteście za tym, żeby mu ten mandat do domu wysłali? Mogłoby być go ciężko odszukać pózniej :roll:
No chyba, sobie na zamówienie tą tablice zrobił, ale w to wątpię.


NP = No Problem. Więc nie wiem czemu go w ogóle ścigali. ;-)

BongMan

2012-11-09, 12:36
W trosce o bezpieczeństwo ruchu i w ramach oszczędności paliwa, któryś z policjantów powinien wpakować debilowi kulkę w plecy.

luki_wch

2012-11-09, 13:09
Dwa razy wyprzedzają ciężarówkę z drewnem, była szybsza od nich wszystkich :P

~Sokole_Oko

2012-11-09, 14:14
Ja wszystko k*rwa rozumiem !
Ale z pelcaczkiem @!
Temu debilowi powinni zabrac prawo jazdy ( jesli takie posiada ) dozywotnio !
Ja pozniej k*rwa wysluch*je jacy to motocyklisci nie sa poj***ni !

solltys

2012-11-09, 14:14
Polecam w tle włączyć sobie:


nitrox89

2012-11-09, 14:29
No i co, dali mu 124562 punktów karnych na prawo jazdy którego nie ma, 1000zł mandatu którego on i tak nie zapłaci, a narazili życie niejednej osoby. Już samo wyprzedzanie, radiowozem na przejściu dla pieszych, gdzie akurat w tym momencie mogło wbiegać dziecko ze szkoły, bo kolege widziało po drugiej stronie, a przecież widziało tylko ciężarówkę i to na drugim pasie...

Sory, ale debilizm. Gonitwa za pieniędzmi i tyle.
Nikomu w tym kraju nie zależy na bezpieczeństwie w ruchu drogowym, tylko na pieniądzach z mandatów.
Ale jeżeli budżet państwa zakłada że w tym i tym roku wpłynie taka i taka kwota z mandatów i będzie ona znacząca w perspektywie całego roku, to o czym my rozmawiamy...

HariDee

2012-11-09, 14:43
k***a, jestem za tym aby w takich idiotów policja mogła bezkarnie WJECHAĆ a nie ganiać ich po całym kraju, bo na dobrą sprawę motocyklista z pełnym bakiem jest bezkarny !

evilmatt

2012-11-09, 14:45
Nie ścigać, strzelać do uciekinierów. ;)

kurwiduplo

2012-11-09, 14:46
BongMan napisał/a:

W trosce o bezpieczeństwo ruchu i w ramach oszczędności paliwa, któryś z policjantów powinien wpakować debilowi kulkę w plecy.



Gdyby do Ciebie strzelali za kawały, byłbyś człowiek-sitko.

susher

2012-11-09, 14:46
Rozpie**ala mnie to, że wszyscy widzą problem w tym, że policja wykonuje swoje obowiązki - nie widzę żeby stwarzali większe zagrożenie niż ten typ co nie powinien mieć prawa chodzić po tym świecie. Oni chociaż mają podstawę do tego żeby przejechać przez ciągłą czy minąć wyspę po lewej stronie. Napinacze pewnie nie mają rodzin i jedyne co mogą stracić w życiu to kanapki z plecaka bo w przeciwnym razie wyobraźnia nasunęłaby myśl o ty, iż jest to potencjalny zabójca.
Życzę miłego dnia - również tym spod znaku ChWDP i JP100%

andyq

2012-11-09, 15:34
k***iduplo napisał/a:



Gdyby do Ciebie strzelali za kawały, byłbyś człowiek-sitko.


Tu akurat BongMan ma rację. Nie musisz czytać jego kawałów tu nie ma musu to nie kościół. Najeżdżasz na niego a pewnie przeczytałeś każdy kawał. Z BongManem jest jak z polakami w UK. Wyjdziesz na ulicę w UK i zawsze ktoś mówi po polsku. Wyjdziesz na ulicę w Polsce i zawsze znajdzie się ktoś kto zna BongMana.
Żal Ci dupę ściska że jest najpopularniejszą osobą na Sadistic.pl? Bo chyba każdy go tu zna.
Tak że BongMan na prezydenta. Będzie tak samo ch*jowo w kraju, tak samo będziemy się z prezydenta śmiać ale chociaż będzie powód do śmiechu.

bobik

2012-11-09, 15:39
Cytat:

Płeć nitrox89
No i co, dali mu 124562 punktów karnych na prawo jazdy którego nie ma, 1000zł mandatu którego on i tak nie zapłaci, a narazili życie niejednej osoby. Już samo wyprzedzanie, radiowozem na przejściu dla pieszych, gdzie akurat w tym momencie mogło wbiegać dziecko ze szkoły, bo kolege widziało po drugiej stronie, a przecież widziało tylko ciężarówkę i to na drugim pasie...

Sory, ale debilizm. Gonitwa za pieniędzmi i tyle.
Nikomu w tym kraju nie zależy na bezpieczeństwie w ruchu drogowym, tylko na pieniądzach z mandatów.
Ale jeżeli budżet państwa zakłada że w tym i tym roku wpłynie taka i taka kwota z mandatów i będzie ona znacząca w perspektywie całego roku, to o czym my rozmawiamy...



Ty jestes debilem czy co ? czy takim samym zjebem co scigaczem jechal z laska i dla ciebie to norma, mogl byc naj***ny, miec kradziony motocykl lub cokolwiek. Nie mowie ze all jest ok ale jest Policja i policja , niektórzy naduzywaja swoich przyzwolen co mnie wk***ia ale w tym wypadku policja powinna miec prawo strzelac po oponach, a to ze sie nie zatrzyma to jego sprawa, widocznie mial cos na sumieniu.

Wk***ia mnie mentalnosc takich typow jak ty, po to dostali superby alfy nowe itp zeby gonic takich zjebow, a nie zrobic zdjecie tablicy z ktorej nic nie beda wiedzieli. Powiedz mi w takim razie po ch*j im takie auta skoro mogli by sobie fotke z poloneza jebnac i olac temat.

Jedyne co sie zgodze to z ta kara, bo jak nie ma prawka to pewnie dostanie 1000 zl gdyby za to dostal 5000 zl to by sie 2x zastanowil czy warto

KULET

2012-11-09, 15:40
Do wszystkich, którzy uważają, że nie należy gonić takich dekli, to co jeśli motocykl, lub blachy są kradzione? I właśnie jedzie morderca bądź gwałciciel. Puszczamy wolno, wyślemy mandat. pie**olnijcie się w łeb durnie z takimi opiniami. Ale zgadzam się, że gonitwa to zły pomysł, powinni strzelać z ołowiu na wysokości głów.