18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Mułzumanin

jw_amigowiec • 2015-09-30, 03:32
Nie wiem czy było, nie widziałem. Oto reakcja typowego Polaka innej wiary na to co się dzieje w okół :) . Dobrze gość podsumował.



spoiler

W............R.

2015-09-30, 03:52
Są katolicy i "katolicy" i najwidoczniej są także muzułmanie i "muzułmanie"...

kambodia66

2015-09-30, 05:48
Chcesz dyskusji czy tylko siejesz ferment?

Jeśli dyskusja to ja ją rozpocznę
1- Polacy są wk***ieni bo Kopaczowa pojechała do Merkelowej i w "poufnych" czyli niejawnych rozmowach przyjęła w imieniu państwa Polskiego zobowiązania o których nie wiemy wszystkiego. Przypominam że umowy międzynarodowe to domena sejmu a nie rządu. By umowa była ważna sejm musi ratyfikować. Tyle tylko że oficjalnie Kopaczowa nie przekazała jakie są warunki postawione przez Merkel.

2- Polacy, w znaczącej większości, nie są przeciwko uchodźcom. Są źli bo zamiast informacją są karmieni plotkami (patrz pkt1) i nie wiedzą czy mamy przyjąć uchodźców na określony czas (jaki?) czy traktować ich jako imigrantów, a może wręcz jako więźniów? Jeśli mamy obowiązek zatrzymać ich w Polsce to jakimi metodami i na podstawie jakiego prawa? Kto ma zapłacić za ewentualne utrzymywanie w obozach zatrzymań? Ilu ich będzie (miało być 3000 a teraz mówi się o 10 000 a z rodzinami może ich być nawet 100 000). Zakwaterowanie, wyżywienie to dopiero początek kosztów. A gdzie edukacja i ochrona zdrowia? Co z zapewnieniem praw przewidzianych przez konwencje międzynarodowe które jesteśmy zobowiązani przestrzegać? I na to ma wystarczyć 6000Euro/imigranta? Na pierwszy miesiąc tak, a co później?

3- Polacy są wk***ieni gdy słyszą plotki lub niepełne informacje (znowu pkt1) o tym co mają dostawać imigranci i porównują to z tym co mają sami za swoją pracę. A dla imigrantów to i tak będzie mało bo za Odrą mogli by żądać więcej i będą uciekać do Merkelowej a niemiaszki będą ich łapać i odsyłać do Polski. Będzie głośno o tym że to Polacy są ci źli bo trzymają biednych uchodźców w "polnischen Konzentrations Lager"

4- Polacy nie chcą zmian w prawie polskim by tylko dostosować się do "standardów" islamskich. Poczynając od tak drobnej zmiany jak pozwolenie na barbarzyńską rzeź zwierząt (halal) poprzez wymuszoną poprawność (legalizacja wielożeństwa? zezwolenie na małżeństwo 12 latek?) a skończywszy na odrębności prawno-karnej diaspory islamskiej (prawo szariatu, brak podatków bo koran zabrania, inne traktowanie kobiet ...)

5- Polacy się boją. Dzisiejszy świat jest dostępny przez internet więc Polacy wiedzą czego się bać. Mamy więc milion uchodźców z bliskiego wschodu i Afryki. Jakie choroby przywlekli ze sobą? Dla nich to nawet nie musi być choroba ale dla nas to może być śmiertelne. Mamy aż dwa ośrodki medycyny tropikalnej i może 20 specjalistów w tej dziedzinie. Kto zadba o ich leczenie? Kto zadba by te choroby nie wymkneły się do polskiego społeczeństwa? A są to np "tylko" ebola, malaria, ameboza. trąd, gruźlica...itd

6- Polacy się boją. Wszystkie służby świata ostrzegają że w masie imigrantów ukrywają się tysiące bojowników islamskich. Kto nam zapewni bezpieczeństwo? Straż miejsko-gminna?

To masz parę punktów na rozpoczęcie dyskusji. Jak ten polski obywatel ( nie Polak!!!) z pochodzenia Arab a z wiary muzułmanin rozwieje moje wątpliwości i obawy to przyjmę nawet całą rodzinę do siebie. Nikt im nie zrzuci bomby na głowę, nikt nie będzie strzelał do nich, będą mieć dostęp do wody i zapewnione podstawowe zabezpieczenie sanitarne, będą mieć dach nad głową. A jak będą uczciwie pracować tak ciężko jak moje dzieci to będą mieć jedzenie, światło i gaz a może wystarczy im na Tv(N) i internet. Jak nie będą zajmować mi chodnika lub korytarza w domu to będą się mogli modlić nawet 10 razy dziennie (byle nie w pracy) a jak ich pobratymcy się pogodzą, lub co prędzej wytłuką, u nich w kraju, to niech wracają do siebie. Nawet im kanapki zrobię na drogę.

HO...........OR

2015-09-30, 06:03
Jak ma pracę i normalnie się zachowuje to nikt się h*jka nie czepia ale jak jest j***nym nierobem chcącym żyć z zasiłku a takich jest większość to niech wypie**ala-integracja poprzez pracę nie chcesz pracować to wypie**alaj, za zasiłki i inną pomoc te h*jki powinny wykonywać jakieś proste prace porządkowe w gminie w której rezydują niech się uczą, że w Polsce niedostaną nic za darmo.

doopa

2015-09-30, 07:46
Isisowcy i tak ujebią mu głowę

Ptoon

2015-09-30, 08:18
Islam jest zły nie dlatego, że to jest inna religia niż katolicka, nie dlatego że mają inne zasady i są dla nas dziwni, nie dlatego że nie wierzą w tego samego boga. Islam jest zły ponieważ w obecnej formie jest faszystowską ideologią, jest ekspansywny i agresywny, nie dopuszcza dialogu, a wręcz przeciwnie zwalcza wszelkie swoje lżejsze formy. Wiem, wiem, kościół katolicki też taki był, były krucjaty i palenie na stosie, ale mieliśmy reformacje i kontrreformacje, mieliśmy postępowe sobory i mamy postępowego papieża, a XX wiek, wraz z nauką społeczną kościoła, od walki z komunizmem po skandale pedofilskie, zapisze się jako początek wzmożonego dialogu i nowoczesnej teologii. Islam natomiast jest w pełni autorytatywny i totalitarny, nie rozróżnia sfery władzy państwowej od religijnej i w obecnej formie nie ma prawa bytu w nowoczesnych państwach zachodu. Na zmianę w filozofii też nie ma co liczyć, bo jak wiemy z historii myśl faszystowska i społeczeństwa totalitarne nie reformują się, nie zmieniają się na lepsze dopóki ich się do tego nie zmusi wojskiem, bombą lub ekonomią (patrz III Rzesza, Japonia, Włochy, ZSRR).
Ponad to nie ma nikogo kto by chciał islam reformować. Specjaliści od multikulti z zachodu, pod tęczową flagą i strap-on'ami na czole jeżeli już to osiągną cel odwrotny od zamierzonego i skonsolidują islamskie społeczności w Europie. Islamscy przywódcy religijni wpierają terroryzm i nawołują do walki z zachodem. Dlatego trzeba powiedzieć islamowi twarde NIE i zrobić wreszcie porządek na bliskim wschodzie, a nie bawić się w wyszukiwanie dobrych i złych muzułmanów. Ja wiem, że gość z filmiku nie jest terrorystą i może nawet lubi/kocha/szanuje Polskę, ale w 1933 roku w Niemczech też nie wszyscy Niemcy jednogłośnie poparli Hitlera (NSDAP miało ok. 40%, a później sam Hitler ok. 80% poparcia), ale zabrakło poważnej opozycji, została zwalczona i zastraszona. Ja nie widzę żadnej poważnej opozycji dla fundamentalistów islamskich, to co się wyprawia na zachodzie, że "islam to religia pokoju" to działalność lewactwa, a nie wewnętrzna opozycyjna filozofia islamu.
Nie każdy Hans i Muller chcieli od razu zabijać Polaków i Żydów, ale jak przyszło co do czego, to nie kiwnęli palcem żeby powstrzymać swoich braci współobywateli. Dlatego powtarzam NIE dla islamu w Polsce i w Europie, w każdej postaci. Może jak się ucywilizują za 200 lat, ale nie teraz.

nowynick

2015-09-30, 08:23
@kambodia66

Żeś się rozpisał, ale warto poczytać :piwo:

Niechlast

2015-09-30, 08:59
No cóż, wyjątek potwierdza regułę

MaratHS

2015-09-30, 09:13
Ale furora ło k***a! To, że pokażą jakiegoś muzułmanina pajaca, który nie mówi o podrzynaniu gardeł, to nie oznacza, że wszyscy muzułmanie tacy są. Ta tendencja idealnie odzwierciedla dzisiejsze media, przypomnijcie sobie o tym trenerze uchodźcy. Media trąbiły o nim przez 24h, a to była tylko jedna osoba na setki tysięcy innych często nieznanych bez żadnych dokumentów... no bo lepiej założyć i wziąć ze sobą markowe ciuchy nike, adidas niż zabrać ze sobą dowód osobisty czy jakikolwiek papierek potwierdzający tożsamość.
Podobnie jest z tymi wyimaginowanymi dziećmi. Rodzina z dziećmi pojawi się raz na jakieś 10tys uchodźców, a media wciskają nam zdjęcia z całymi rodzinami gdzie małe dzieci. Tak samo argumenty nawołujące do "solidarności" czy "polacy też imigrowali" Tylko, że oni jechali za pracą, lepszymi warunkami, a nie siedzenia na dupie na socjalu, nie siali zagrożenia na chodnikach, nie emanowali słowiańską kulturą, akceptowali taką kulturę do jakiej przyjechali i dostosowali się do niej.

HistoriaPolskiegoRapu - Zdychaj w męczarniach śmieciu. Mam ból dupy, bo jedynie prawicowcy, antysystemowcy mówią jak jest i mówią prawdę, a media czy inni politycy nazywają ich zwierzętami bez serca. W polityce trzeba mieć jaja... u nas w Polsce rządzący są kastratami.

Ps Nie wszyscy muzułmanie to terroryści, ale wszyscy terroryści to muzułmanie. (Zamach na samolot w Detroit - Muzułmanie, Zamach na Word Trade Center - Muzułmanie, Zamach w Madrycie - Muzułmanie, Zamach w Biesłanie - Muzułmanie, Zamach w Londynie - Muzułmanie) Wszystkie ataki terrorystyczne były muzułmańskie.

lombardzista22

2015-09-30, 09:19
On się tylko ukrywa i nagrał tak dla nie poznaki.
Pewnie za tydzień będzie głośno o zamachu w którym brał udział na czele, jako dowódca.
Niedajcie się oszukać.

PanKukuruźnik82

2015-09-30, 09:57
napisał HistoriaPolskiegoRapu

,,Zaraz będzie ból sraki prawicowych śmieci''

Przychodzisz człowieku na portal i od razu obrażasz.... masz problem z patriotyzmem w Polsce? Napisz, poczytamy, pośmiejemy się z ciebie ale napisz konkrety a nie tylko wyzwiska.

Tco

2015-09-30, 10:16
Ale o czym tu dyskutowac ?! Prawda jest taka, ze muzulmanie fanatycy ktorzy na dzien dzisiejszy doslownie szturmuja europe. Maja tylko jeden cel przed oczami, a mianowicie poupie**alac glowy wszystkim niewiernym, temu pseudo-polskiemu muzulmaninowi tez glowe upie**ola, bo dżihad to swietosc a kto go nie przestzega ten do odstrzalu.

Sz...........an

2015-09-30, 13:31
HistoriaPolskiegoRapu napisał/a:

Zaraz będzie ból sraki prawicowych śmieci



Jak na razie to ty masz jakiś problem :)

Hvsarz

2015-09-30, 13:46
Warto zapoznać się z genezą nagrania. Choć tak naprawdę i bez tego widać, iż jest to dalszy ciąg propagandy "kochajcie muslimów, bo przecież oni nie są źli, tylko kilka osób tak ma, że się wysadzają"