18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Mułzumanin

jw_amigowiec • 2015-09-30, 03:32
Nie wiem czy było, nie widziałem. Oto reakcja typowego Polaka innej wiary na to co się dzieje w okół :) . Dobrze gość podsumował.



spoiler

Bo...........io

2015-09-30, 14:21
kambodia66 napisał/a:

Chcesz dyskusji czy tylko siejesz ferment?

Jeśli dyskusja to ja ją rozpocznę
1- Polacy są wk***ieni bo Kopaczowa pojechała do Merkelowej i w "poufnych" czyli niejawnych rozmowach przyjęła w imieniu państwa Polskiego zobowiązania o których nie wiemy wszystkiego. Przypominam że umowy międzynarodowe to domena sejmu a nie rządu. By umowa była ważna sejm musi ratyfikować. Tyle tylko że oficjalnie Kopaczowa nie przekazała jakie są warunki postawione przez Merkel.

2- Polacy, w znaczącej większości, nie są przeciwko uchodźcom. Są źli bo zamiast informacją są karmieni plotkami (patrz pkt1) i nie wiedzą czy mamy przyjąć uchodźców na określony czas (jaki?) czy traktować ich jako imigrantów, a może wręcz jako więźniów? Jeśli mamy obowiązek zatrzymać ich w Polsce to jakimi metodami i na podstawie jakiego prawa? Kto ma zapłacić za ewentualne utrzymywanie w obozach zatrzymań? Ilu ich będzie (miało być 3000 a teraz mówi się o 10 000 a z rodzinami może ich być nawet 100 000). Zakwaterowanie, wyżywienie to dopiero początek kosztów. A gdzie edukacja i ochrona zdrowia? Co z zapewnieniem praw przewidzianych przez konwencje międzynarodowe które jesteśmy zobowiązani przestrzegać? I na to ma wystarczyć 6000Euro/imigranta? Na pierwszy miesiąc tak, a co później?

3- Polacy są wk***ieni gdy słyszą plotki lub niepełne informacje (znowu pkt1) o tym co mają dostawać imigranci i porównują to z tym co mają sami za swoją pracę. A dla imigrantów to i tak będzie mało bo za Odrą mogli by żądać więcej i będą uciekać do Merkelowej a niemiaszki będą ich łapać i odsyłać do Polski. Będzie głośno o tym że to Polacy są ci źli bo trzymają biednych uchodźców w "polnischen Konzentrations Lager"

4- Polacy nie chcą zmian w prawie polskim by tylko dostosować się do "standardów" islamskich. Poczynając od tak drobnej zmiany jak pozwolenie na barbarzyńską rzeź zwierząt (halal) poprzez wymuszoną poprawność (legalizacja wielożeństwa? zezwolenie na małżeństwo 12 latek?) a skończywszy na odrębności prawno-karnej diaspory islamskiej (prawo szariatu, brak podatków bo koran zabrania, inne traktowanie kobiet ...)

5- Polacy się boją. Dzisiejszy świat jest dostępny przez internet więc Polacy wiedzą czego się bać. Mamy więc milion uchodźców z bliskiego wschodu i Afryki. Jakie choroby przywlekli ze sobą? Dla nich to nawet nie musi być choroba ale dla nas to może być śmiertelne. Mamy aż dwa ośrodki medycyny tropikalnej i może 20 specjalistów w tej dziedzinie. Kto zadba o ich leczenie? Kto zadba by te choroby nie wymkneły się do polskiego społeczeństwa? A są to np "tylko" ebola, malaria, ameboza. trąd, gruźlica...itd

6- Polacy się boją. Wszystkie służby świata ostrzegają że w masie imigrantów ukrywają się tysiące bojowników islamskich. Kto nam zapewni bezpieczeństwo? Straż miejsko-gminna?

To masz parę punktów na rozpoczęcie dyskusji. Jak ten polski obywatel ( nie Polak!!!) z pochodzenia Arab a z wiary muzułmanin rozwieje moje wątpliwości i obawy to przyjmę nawet całą rodzinę do siebie. Nikt im nie zrzuci bomby na głowę, nikt nie będzie strzelał do nich, będą mieć dostęp do wody i zapewnione podstawowe zabezpieczenie sanitarne, będą mieć dach nad głową. A jak będą uczciwie pracować tak ciężko jak moje dzieci to będą mieć jedzenie, światło i gaz a może wystarczy im na Tv(N) i internet. Jak nie będą zajmować mi chodnika lub korytarza w domu to będą się mogli modlić nawet 10 razy dziennie (byle nie w pracy) a jak ich pobratymcy się pogodzą, lub co prędzej wytłuką, u nich w kraju, to niech wracają do siebie. Nawet im kanapki zrobię na drogę.



musisz k***a straszyć ludzi i rozsiewać kłamstwa i ploty? Żadnego terroryzmu w Polsce nie będzie... Mają mieszkać w halach i w remizach, w Polsce imigranci bardziej będą kombinować jak dostać się na zachód. Nikt nie będzie robił żadnych burd.

korinogaro

2015-09-30, 14:42
@Bombalio a gdzie straszy ludzi lub rozsiewa plotki? Wskaż k***a miejsce niedojebie. Byłeś Ty k***a za granicą gdzie się napchało opalonej emigracji? W Niemczech ludzi wysiedlają do jakichś klitek bo nie mają ich gdzie upychać, ludzie boją się po niektórych dzielnicach chodzić, w gazetach artykuły że "Niemcy przestali być czystym narodem"-jasne k***a, Niemcy. Francja co roku zamieszki i niszczenie mienia z okazji nowego roku, na północy prace społeczne za gwałty bo biedny akbar nie wiedział ze gwałcić nie można. Ataki na obywateli przeróżnych państw za to że we własnym państwie nie przestrzegają reguł muzułmańskich w dzielnicach w których kozojeby uznali za własne. Pojeździj trochę po europie a nie pie**olisz bez sensu. Już nie mówię o tym że w razie co to oni prawie wszyscy trzymali broń w ręku i wiedzą jak używać a tutaj?
PS. Już nie mówię o tym że Kopacz jak zwykle possała pałkę tym którzy mają na ans wyj***ne a pokazała fucka tym z którymi w razie co najbliżej nam do wspólnej walki.

Bo...........io

2015-09-30, 14:49
korinogaro napisał/a:

@Bombalio a gdzie straszy ludzi lub rozsiewa plotki? Wskaż k***a miejsce niedojebie. Byłeś Ty k***a za granicą gdzie się napchało opalonej emigracji? W Niemczech ludzi wysiedlają do jakichś klitek bo nie mają ich gdzie upychać, ludzie boją się po niektórych dzielnicach chodzić, w gazetach artykuły że "Niemcy przestali być czystym narodem"-jasne k***a, Niemcy. Francja co roku zamieszki i niszczenie mienia z okazji nowego roku, na północy prace społeczne za gwałty bo biedny akbar nie wiedział ze gwałcić nie można. Ataki na obywateli przeróżnych państw za to że we własnym państwie nie przestrzegają reguł muzułmańskich w dzielnicach w których kozojeby uznali za własne. Pojeździj trochę po europie a nie pie**olisz bez sensu. Już nie mówię o tym że w razie co to oni prawie wszyscy trzymali broń w ręku i wiedzą jak używać a tutaj?
PS. Już nie mówię o tym że Kopacz jak zwykle possała pałkę tym którzy mają na ans wyj***ne a pokazała fucka tym z którymi w razie co najbliżej nam do wspólnej walki.



kolejny debil co szerzy panike... Ta przyjadą uchodźcy i mam zacząć łazić z karabinem według ciebie? Weź sie człowieku ogarnij bo żyjesz tym co przeczytasz w internecie.

Tomikchomik1

2015-09-30, 15:06
Jedyni muzułmanie w Polsce których szanuje to polscy tatarzy. Którzy mieszkają u nas kilka wieków :)

PoMaluchu

2015-09-30, 15:20
Cytując jeden z moich ulubionych tekstów z filmu " Symetria" cyt. " ch*j Ci w dupę nygusie".

A tak serio , to prawda, że nie przeciw drugiemu człowiekowi jesteśmy , który potrzebuje pomocy.
Jesteśmy przeciw manipulacjom, poufnym zarządzeniom, które mają wpływ na cały kraj i jego mieszkańców.
Nie lubimy czuć się zerem we własnym kraju, a tak się czujemy i będzie jeszcze gorzej, ponieważ dobro obcokrajowców będzie stało wyżej.
Jesteśmy przeciw idiotom i sprzedawczykom takim jak Ewa K.... dlaczego piszę K, zamiast pełne nazwisko?
Bo trzymam kciuki i czekam na dzień kiedy pójdzie siedzieć...


gregor87

2015-09-30, 15:46
k***a, przez pomyłke piwo dałem na tego zjeba, zamiast na komentarz

Ciasny

2015-09-30, 16:24
Pies go j***ł, coś kręci.

Loaloa

2015-09-30, 16:27
Cytat:

Czekam na dyskusję polskich inteligentnych patriotów



Słownik języka polskiego właśnie wzbogacił się o nowy oksymoron.

Cytat:

Nie wszyscy muzułmanie to terroryści, ale wszyscy terroryści to muzułmanie.



Słyszałeś może o IRA, ETA, LTTE (Tygrysach Tamilskich) i wielu wielu innych organizacjach terrorystycznych nie mających nic wspólnego z islamem?

korinogaro

2015-09-30, 16:39
@Loaloa a ile tych europejskich grup terrorystycznych jest aktywna? IRA np. nie działa już 20 lat.
@Bombalio... wiesz, dlaczego nie liże się kontaktów? Nie dlatego że na 100% prąd Cię zabije ale dlatego że istnieje statystycznie istotna szansa na zgon. Z tego powodu przezorność jest racjonalna. Skoro w każdym państwie w którym pojawiają się bracia nasi opaleni pojawia się wzmożony rozpie**ol to przezorność nakazuje tak dokładne jak to możliwe prześwietlenie osób które mają zostać do nas przyjęte i odrzucanie wszystkich co do których istnieje podejrzenie wspierania terroryzmu lub konotacji z terroryzmem. Krótko mówiąc, pie**ol się, kto był poza krajem lub ma poza krajem w europie rodzinę ten już wie co o akbarach myśleć.

Cyrk

2015-09-30, 17:17
Zapomniał dodać: nie jestem dobrym muzułmaninem, bo nie wypełniam nakazów mojej wiary...

killua

2015-09-30, 17:21
MaratHS napisał/a:

Ale furora ło k***a! To, że pokażą jakiegoś muzułmanina pajaca, który nie mówi o podrzynaniu gardeł, to nie oznacza, że wszyscy muzułmanie tacy są. Ta tendencja idealnie odzwierciedla dzisiejsze media, przypomnijcie sobie o tym trenerze uchodźcy. Media trąbiły o nim przez 24h, a to była tylko jedna osoba na setki tysięcy innych często nieznanych bez żadnych dokumentów... no bo lepiej założyć i wziąć ze sobą markowe ciuchy nike, adidas niż zabrać ze sobą dowód osobisty czy jakikolwiek papierek potwierdzający tożsamość.
Podobnie jest z tymi wyimaginowanymi dziećmi. Rodzina z dziećmi pojawi się raz na jakieś 10tys uchodźców, a media wciskają nam zdjęcia z całymi rodzinami gdzie małe dzieci. Tak samo argumenty nawołujące do "solidarności" czy "polacy też imigrowali" Tylko, że oni jechali za pracą, lepszymi warunkami, a nie siedzenia na dupie na socjalu, nie siali zagrożenia na chodnikach, nie emanowali słowiańską kulturą, akceptowali taką kulturę do jakiej przyjechali i dostosowali się do niej.

HistoriaPolskiegoRapu - Zdychaj w męczarniach śmieciu. Mam ból dupy, bo jedynie prawicowcy, antysystemowcy mówią jak jest i mówią prawdę, a media czy inni politycy nazywają ich zwierzętami bez serca. W polityce trzeba mieć jaja... u nas w Polsce rządzący są kastratami.

Ps Nie wszyscy muzułmanie to terroryści, ale wszyscy terroryści to muzułmanie. (Zamach na samolot w Detroit - Muzułmanie, Zamach na Word Trade Center - Muzułmanie, Zamach w Madrycie - Muzułmanie, Zamach w Biesłanie - Muzułmanie, Zamach w Londynie - Muzułmanie) Wszystkie ataki terrorystyczne były muzułmańskie.



z tym cytatem na koncu to ci sie troche pojebao. , ira, eta , breavik ? :)

PoMaluchu

2015-09-30, 19:34
Kim on k***a w ogóle jest...

aleleble

2015-09-30, 20:22
I co chciałeś udowodnić wstawiając ten filmik tutaj?
Ja do muzułmanów nic nie mam,niech każdy wyznaje co chce.Ale jak mam się zgodzić na to żeby hołota która robi rozpie**ol po drodze miała u nas zamieszkać i jeszcze dostawać pieniądze.Jaką mam pewność,że u nas nie zrobią takiego samego syfu jak w każdym innym miejscu gdzie się pojawili?Wiele osób w cywilizowany sposób próbuje się dostać do innego kraju i prosić o status uchodźcy.Jak oni to robią,widać na wielu nagraniach.


Niech będzie referendum w tej sprawie.Frekwencja będzie na 100% większa niż ostatnio.Proste pytanie
"Czy zgadzasz się na przyjęcie uchodźców do Polski?"

Autystyczny_Klaun

2015-09-30, 20:26
Jest prosta zasada, "wolność Tomku w swoim domku", każdy zamyka mordę i zachowuje wszystkie swoje "odstępstwa" dla siebie, każdy jest zadowolony i koniec. Jak jakieś ćwierćmózgi mają nam narzucać swoją wolę, w ramach ch*j wie czego i ktoś obcy każe nam się podporządkować, to jasne, że się denerwujemy (polacy). Więc dwa słowa do wszystkich wymuszających cokolwiek na innych ludziach w ten sposób.

Wypie**alać stąd.

A tak btw, wiecie gdzie mieszkają francuzi?
We Francji.
A wiecie, gdzie mieszkają Niemcy?
W Niemczech.
A wiecie gdzie Wy mieszkacie?

Każdy zwyrol zna zakończenie, w związku z którym imigranci nie chcą tu przyjeżdżać :D