18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Mułzumanin

jw_amigowiec • 2015-09-30, 03:32
Nie wiem czy było, nie widziałem. Oto reakcja typowego Polaka innej wiary na to co się dzieje w okół :) . Dobrze gość podsumował.



spoiler

parolpl

2015-09-30, 21:14
Takie 2 uwagi ode mnie :
1 - gówno media mówią, że nielegalny przemyt, kontrolowany przez gangi, mafię itp i kosztuje kilka tys dolarów.Może to być prawdopodobna informacje ( tak jak jest na granicy Meksyk-usa). Pytanie brzmi : skąd taki leniwy bambus z prowincji ma tyle kasy. (Pytanie kierowane do lewaków).
2 - nie zalewają, tylko tworzą getta w miastach. Tam są urzędy, co dają im kasę, infrastruktura, bydło współplemienne. Na prowincji nie będą się udawać, bo tam, trzeba zapie**alać (chociażby do sklepu), ludzie anty multikulti (rolnicy, rzemieślnicy, co muszą zapie**alać na tych nierobów itp.) Może kilka się tam znajdzie, ale nie jest to ich cel.

Presquevu

2015-09-30, 22:50
W okół. Tyle w temacie rozmowy... Idź sobie.

Chlipcio

2015-09-30, 22:52
Kambodia66 doprze prawi, ale:
Ad 2. Jak to, kto ma zapłacić? Wszystkie konwencje humanitarne obciążają tym państwo, które przyjmie taki „jednostki”. Mnie interesuje jak to takie przyjmowanie imigrantów w ramach polityki UE ma się do nasze Polskiej konstytucji. Art. 56 tejże mówi tylko o ubieganiu się o „azyl” oraz o „status uchodźcy” z tym, że ten ostatni jest zarezerwowany literalnie dla osób prześladowanych. Co, jak co ale ekonomiczni imigranci a nawet imigranci przed woją nie spełniają tego kryterium. Nie wydaje mi się żebyśmy w Traktach UE gdziekolwiek, (jeżeli się mylę to niech mi ktoś podpowie) zrzekali się prowadzenia niezależnie polityki imigracyjnej. Po za tym sytuacja obecna jest wyjątkowa i albo powinna być traktowana jak nie wyjątkowa ergo każdy ciapaty podlega zwyczajnej weryfikacji po złożeniu formalnego wniosku o azyl ew. status uchodźcy albo sejm powinien wydać stosowną ustawę. Podobnie jak Kambodia66 nie podoba mi się nie formalny poza prawny sposób załatwiania tej kwestii na gębę i zakrywanie tego rzekomą solidarności państw UE.
Ad. 4 Moim zdaniem, takie zmiany są nie możliwe. Polskie prawo nie pozwala na modyfikowanie odpowiedz nosić ze względu na religie. Jedyne, na co ciapty mąż dymający swoją 12 letnią Fatimę może liczyć to kontratyp kulturowy. Rzecz nie uznawana przez większość sadów w naszym kraju. Podobny problem był już w Polsce odnośnie cyganów. Jak pewnie każdy Sadol wie mają oni w zwyczaju wydawać swoje córki za mąż znacznie poniżej legalnego wieku lat 15. Słowem takie pomysłu wśród sędziów i prawników się nie przyjęły.
Ad. 5 Co do chorób zgadzam się w całej rozciągłości. Od siebie mogę dodać, że niektóre z tych chorób roznoszą się drogą kropelkowa a służy sanitarno-epidemiologiczne w naszym kraju to porażka. Przeszkodą w skutecznym przesiewaniu tego stada pod kątem chorób jest też niestety nasze prawo, które zdaje się nie dostrzegać jak ważne jest bezpieczeństwo epidemiologiczne. Ot wystarczy wskazać, że mamy problem z wymuszeniem obowiązkowych szczepień – bo autyzm.

cinekcud

2015-09-30, 23:48
Wiecie ja mieszkam w Anglii juz dobrych 8 lat wiekszość czasu pracowalem w cansilach to znaczy mieszkaniach socjalnych w londynie dokładnie.Spotkałem mase muzułanów i nie tylko ,pracowałem u nich w domach widziałem jak zyja jak sie zachowują na co dzień.Niektórzy z nich z czystym sumieniem musze przyznać to dobrzy mili ludzie np. dbają o czystość w domach i porzadek bardziej niż młodzi anglicy zapytają czy chcesz cherbaty albo cos zjesc itd. ALE tych których spotykałem to byli ludzie którzy juz tu mieszkają i nasiąkli troszke naszą eurpejską cywilizacją.Tak jak ten pan na filmie:) Niektórzy ciezko pracowali i sie dorabiali powoli ale wiekszość na zasiłkach na dzieci bo było ich z 3 minimum.
Niestety ci muzułmanie którzy napływaja do europy po pierwsze nie zdążą niczym nasiąknąć a po drugie oni nawet nie chcą tego robić i sie asymilować.Moim zdaniem mają zryte berety przez swoich imamów i chcą rozpocząć swietą wojne w europie.Nie zapominajcie ze sa też osoby trzecie które to zaplanowały które oranizowały te wszystkie łodzie zbiórki i masową propagande ze,,Tam w europie czeka na was raj hajs i biale kobiety mnóstwo kobiet i k***a hajs róbta co chceta kto pierwszy ten lepszy,,....Ludzie k***a przejrzyjcie na oczy to było planowane od dawna!!!Pamiętacie ustawe 1066
Tu chodzi o wyniszczenie białej rasy w europie i całkowitą destabilizacje.Ostatnim bastionem bedzie Polska bo tylko Polacy będą walczyć o swój kraj i niepodległość.
PS. Muzułamnie sie boja Polaków bo uwarzają nas za naród ludzi ksiegi
za naród któremu Pan Bóg sprzyja bo jestesmy Chrześcijanami a nie niewiernymi.

Jo...........23

2015-10-01, 00:55
Co do islamu...
Każda religia ma swojego założyciela, który jest zarazem wzorem do naśladowania dla wyznawcy.
Chrześcijanie - Jezusa Chrystusa, buddyści - Buddę itd.
Np:
Jezus - nigdy niedościgniony wzór dla każdego chrześcijanina.
Nigdy nie był żonaty. Uzdrawiał chorych, przywracał wzrok, słuch, wyrzucał demony, wskrzeszał umarłych, chodził po wodzie, nie kłamał, nie oszukiwał, rozmnażał jedzenie, przemieniał wodę w wino itd...
Nikogo nie zabił - dał się zabić za ludzkie grzechy, a po trzech dniach ZMARTWYCHWSTAŁ!
Widziało go wielu po zmartwychwstaniu. Z nimi rozmawiał jadł, wstąpił do nieba.
Dla Jezusa Bóg jest jego Ojcem.

Mahomet - wzór dla muzułmanów, do którego mają obowiązek zmierzać.
Miał ponad 20 żon. Najmłodszą Aiszę poślubił gdy ta miała 6 lat - współżył z nią gdy skończyła 9 lat.
Gdy zmarła jego ukochana żona, odbył stosunek z jej trupem.
Nigdy nie dokonał żadnego cudu.
Nakazywał kłamać jeżeli tego wymaga dobro islamu - tzw. takija.
W ciągu jednego dnia własnoręcznie zamordował od 600 do 900 jeńców wojennych.

Sz...........an

2015-10-01, 00:57
kambodia66 napisał/a:

Chcesz dyskusji czy tylko siejesz ferment?



On przeważnie sieje ferment, dyskusja z nim ogranicza się jedynie do wyzwisk.

HistoriaPolskiegoRapu

2015-10-01, 18:44
PanKukuruźnik82 napisał/a:

napisał HistoriaPolskiegoRapu

,,Zaraz będzie ból sraki prawicowych śmieci''

Przychodzisz człowieku na portal i od razu obrażasz.... masz problem z patriotyzmem w Polsce? Napisz, poczytamy, pośmiejemy się z ciebie ale napisz konkrety a nie tylko wyzwiska.



No widzisz i trafiłeś w samo sedno, tak mam problem z patriotyzmem którego w Polsce prawie nie ma, te bydło co nosi koszulki z Polską Walczącą nie ma niestety nic wspólnego co nie raz już zresztą pokazali

xmefjux

2015-10-01, 23:00
Zachęcam do obejrzenia odpowiedzi na film "muzułmanin mówi jak jest".


Po pierwsze jeśli ktoś mówi, że wierzy w islam, jest muzułmaninem, ale nie chce ci uciąć głowy i nie uważa cię za niewiernego to do k***y nędzy nie wierzy w islam! Nie może nazywać siebie w takim razie muzułmaninem!
Spójrzmy na to z naszej perspektywy, chrześcijańskiej. Zostałem wychowany w kulturze (nie w wierze, to według mnie co innego) chrześcijańskiej. Zostałem ochrzczony i byłem na komunii świętej. Ale od chyba już nastu lat nie chodzę do kościoła, nie wierzę w Boga, nie przestrzegam przykazań itd itd. Czy w takim razie mogę nazywać siebie chrześcijaninem? Nie sądzę. To czy w takim razie czy ktoś kto nie podąża za naukami islamu może nazywać siebie muzułmaninem? Też do ch*ja wacława nie!
Nie ma żadnych odłamów, podziałów, ekstremizmu czy ch*j wie czego jeszcze, jest tylko jeden islam, jeden koran i albo w niego wierzysz albo nie.

hfbnmiuytp

2015-10-02, 00:02
A k***a dzisiejsi polscy Tatarzy? To przecież muzułmanie których przodkowie dostali za swoje zasługi dla I Rzeczpospolitej herby szlacheckie. Oni jakoś nie ścinają ludziom głów.

RockyWood

2015-10-02, 02:17
Zostałeś ochrzczony? Zostałeś. Więc jesteś i będziesz do końca swoich dni chrześcijaninem. A wersji Koranu jest też parę i co roku są wprowadzane "poprawki" w druku.