18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Bokser

r4f43ll • 2014-01-09, 04:45
Przeglądając materiały dotyczące walki Szpilka - Jennings (25 stycznia) natknąłem się na wywiad z Izu Ugonoh'em.
Z początku dziwnie się to oglądało, bo gość mówi po polsku lepiej od Gołoty czy Binkowskiego.

Izu Ugonoh mówi o sobie, że jest czarnoskórym Polakiem dumnie reprezentującym Polskę. Ma bilans 9/0/0 w boksie zawodowym w wadze junior ciężkiej oraz mistrzostwo świata i Europy amatorów w K-1.



Tutaj jeszcze Izu tłukący ciapaka



Chyba nie było albo było ch*jowo otagowane.

Jeśli masz zamiar w komentarzu napisać "bambus","małpa","murzyn" to wyłącz komputer i idź się pomiziać z kolegami z ONR.

PoMaluchu

2014-01-09, 14:11
to jakiś troll? :) Cezik znowu dobrze głosy podłożył :)

ziutek11113

2014-01-09, 14:12
Sajgonski napisał/a:

@up

Nie pie**ol waść, bo np osoba ze zdjęcia poniżej przyniosła polakom mnóstwo radości. Wszyscy byli dumni z naszego murzyna. Nawet najbardziej zatwardziali kibole.
Obrazek

Natomiast co do Izu, to utalentowany z niego gość. Szkoda tylko, że przez przepychanki z promotorami, czy inne zakulisowe sprawy, jego talent się marnuje, bo jest od dawna nieaktywny.




cappy_dk

2014-01-09, 15:03
Izu to świetny gość, spotkałem go w zeszłe wakacje pod klubem w Sopocie. Kojarzyłem go z paru walk a przede wszystkim z Internetu. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył gdy zagaiłem rozmowę bo byłem dla niego kolejnym chłopaczkiem z ulicy. Był sympatyczny, bez żadnych uprzedzeń, opowiedział mi sporo na temat swoich treningów.. Znając życie, żaden biały fajter nie miałby chwili, żeby zamienić słowo z kibicem na ulicy i zachowywałby się jak na 'gwiazdę' przystało. Taki szpilka wyjechałby mi z bańki albo kazał mi sp***alać.

hello_world

2014-01-09, 17:06
Ciężko się słucha i ogląda murzyna gadającego po polsku :D Bo człowiek przyzwyczajony do "Mudżin z Afrika, lubić banan".

fifus92

2014-01-09, 17:35
ja się tylko martwie, że gdy fala murzynów zaleje nasz kraj to moi dalecy potomkowie nie będą mieli kogo r*chać, na pewno nawet jeśli jakiś będzie murzynem to czarną laską będzie sie brzydzic!

mekarolly

2014-01-09, 17:49
Na to jaki ktoś jest nie ma absolutnie wpływu kolor skóry tylko to jak Cię wychowali rodzice i otoczenie w jakim się wychowałeś. To, że większość amerykańskich murzynów jest jaka jest to kwestia właśnie tego, że mieszkali w bloku in the ghetto, gdzie na obszarze kilku kilometrów kwadratowych żyło kilka tys. ludzi. I tak samo jak u nas w Polsce większość osób wychowujących się na osiedlach to z reguły dresy pozbawione intelektu nie posiadające żadnych wartości a osoby mieszkające w mniejszych skupiskach, zazwyczaj na przedmieściach są zupełnie inni. Ja mieszkam w Krakowie i jak widzę typa na ulicy to z dużym prawdopodobieństwem jestem w stanie stwierdzić czy się wychował na ośce czy w jednorodzinnym domu. Oczywiście reguły nie ma ale prawda jest taka, że im w większym skupisku ludzi się wychowujesz tym twoje zachowanie bardziej przypomina zachowanie zwierza. I ch*j. Mądrze chłopak mówi, bardzo pozytywna postać. Mam nadzieję, że da to kilku rasistom do myślenia.

Reginald911

2014-01-09, 18:24
ktoś powyżej porównał go do ciapaka,różnica między Izu a ciapatymi jest taka że choćby taki turas,marokaniec tudzież inny śmieć mieszkał we francji,holandii czy niemczech zazwyczaj występuje w barwach swojego (zdziczałego zazwyczaj) narodu a on występuje w barwach Polskich i chwała mu za to

Chudy_lis

2014-01-09, 21:38
Polak88 napisał/a:

Kto podkłada głos pod czarnego?Nie rozpoznaję tego głosu;/


I tu niespodzianka - Andrzej Gołota

etro

2014-01-09, 22:01
ch*j, że czarny. Izu to zajebisty gość, chodzę na ta samą siłownie gdzie on trenuje. 90% z nas nie wytrzymałoby 10 minut jego treningu. A głosu nikt mu nie podkłada:D

kazik1985

2014-01-09, 23:51
W ogóle genialna ramówka.