18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Bokser

r4f43ll • 2014-01-09, 04:45
Przeglądając materiały dotyczące walki Szpilka - Jennings (25 stycznia) natknąłem się na wywiad z Izu Ugonoh'em.
Z początku dziwnie się to oglądało, bo gość mówi po polsku lepiej od Gołoty czy Binkowskiego.

Izu Ugonoh mówi o sobie, że jest czarnoskórym Polakiem dumnie reprezentującym Polskę. Ma bilans 9/0/0 w boksie zawodowym w wadze junior ciężkiej oraz mistrzostwo świata i Europy amatorów w K-1.



Tutaj jeszcze Izu tłukący ciapaka



Chyba nie było albo było ch*jowo otagowane.

Jeśli masz zamiar w komentarzu napisać "bambus","małpa","murzyn" to wyłącz komputer i idź się pomiziać z kolegami z ONR.

siemien

2014-01-09, 09:59
Murzyn nie murzyn srelum polelum. Tak dla przypomnienia tylko wspomnę, żebyście pamiętali jakiego koloru jest większość kozojebców w europie.


A teraz możecie wracać do ekscytowania sie polskim mudżinem.

Lu...........87

2014-01-09, 10:16
Nie napiszę małpa, murzyn, bambus. Brakujące ogniwo ewolucji :)

Mr.Drwalu

2014-01-09, 11:02
Sajgonski napisał/a:

@upNie pie**ol waść, bo np osoba ze zdjęcia poniżej przyniosła polakom mnóstwo radości.



Chyba Twój bohater. :niggasmile: Mnie nie przyniósł w ogóle radości tylko ośmieszył polską reprezentację. :hitler:

me...........wa

2014-01-09, 11:10
Ale czapkę jak typowy murzyn musiał założyć

Dymekx

2014-01-09, 11:14
Drodzy sadole, Polakiem się jest nie z powodu białego koloru skóry ale według zasług. Reprezentuje Polskę czyli opowiedział się po dobrej stronie mocy.

_R...........s_

2014-01-09, 11:24
Dobry mudzin z Afrika. A że trochę bardziej opalony, w nocy nie zauważycie różnicy. Poza tym gada z sensem.

Swoją drogą, rozpie**ala mnie ból dupy niektórych, że "głupi murzyn" potrafił osiągnąć dużo więcej od nich. Świat niestety nie jest czarno-biały. Dużo łatwiej by było, gdyby rasiści mieli chociaż trochę racji, żeby biali byli mądrzejsi, uczciwsi, nie było białych gwałcicieli, pedofilii, a złymi ludźmi byli tylko czarni/żółci czy ki ch*j. Ale tak nie jest i trzeba się z tym pogodzić. Życie nie jest takie łatwe, a zwalanie swoich niepowodzeń na drugiego człowieka, tylko dlatego że się od was różni też nie rozwiąże problemów. Jest to tylko dowód na własną głupotę, oraz strach przed konfrontacją z problemem.

modzgi

2014-01-09, 11:47
Niby murzyn ale jak posłuchać to głupi nie jest i głupio nie gada.

ye-baka

2014-01-09, 12:00
Izu, dla mnie to ty biały jesteś...

Polnischefuhrer

2014-01-09, 12:02
modzgi napisał/a:

Niby murzyn ale jak posłuchać to głupi nie jest i głupio nie gada.

Bo wychowywał się z białymi i nie miał styczności z czarnymi , poza tym koleś jest naprawdę w porządku i wole oglądać wywiady z nim niż z jakimś przygłupem co się chwali że r*chali go w więzieniu i zrobił sobie dziarę by upamiętnić to wydarzenie przy tym sklejać jedno zdanie aż kilka minut

Zarammoth

2014-01-09, 12:28
Czekać tylko, aż trafi na niego na ulicy jakiś wojownik z ONRu. :D

Chociaż w sumie to oni pedałów w rurkach muszą w ośmiu lać, żeby nie ryzykować. Taka definicja HONORU.

raffal81

2014-01-09, 12:30
Akurat tak sie sklada ze to moj znajomy ;) mimo ze z czarnymi nie przystaje to przyznac musze, ze to typowy polak ;) wychowal sie od malego w Gdansku, swoj chlopak ;) )) zycze mu samych sukcesow.

Freedomik

2014-01-09, 12:32
No tak, bo sportowiec to już ok. Gdyby był np. lekarzem to by nikogo nie obchodziło, dostałby, bo ma inny kolor skóry. Rasiści mają IQ <80

fhMichaelo

2014-01-09, 12:33
Jestem narodowcem i nie mam nic do Polaków murzynów. Jak utożsamiają się z narodem, asymilują ze społeczeństwem, świetnie znają język i kulturę oraz czują dumę z tego, że żyją w Polsce to są równoprawni z białymi Słowianami. Murzyni w Polsce są od wieków, magnaci sprowadzali ich w czasach świetności Rzeczpospolitej Obojga Narodów nie jako niewolników, a często jako adiutantów czy osobistych służących. Mieć murzyna na dworze kiedyś świadczyło dobrze o rodzie.

Poza tym taki np. August Agbala O'Brown ps. "Ali" walczył w Powstaniu Warszawskim i za to się należy szacunek.