18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Bokser

r4f43ll • 2014-01-09, 04:45
Przeglądając materiały dotyczące walki Szpilka - Jennings (25 stycznia) natknąłem się na wywiad z Izu Ugonoh'em.
Z początku dziwnie się to oglądało, bo gość mówi po polsku lepiej od Gołoty czy Binkowskiego.

Izu Ugonoh mówi o sobie, że jest czarnoskórym Polakiem dumnie reprezentującym Polskę. Ma bilans 9/0/0 w boksie zawodowym w wadze junior ciężkiej oraz mistrzostwo świata i Europy amatorów w K-1.



Tutaj jeszcze Izu tłukący ciapaka



Chyba nie było albo było ch*jowo otagowane.

Jeśli masz zamiar w komentarzu napisać "bambus","małpa","murzyn" to wyłącz komputer i idź się pomiziać z kolegami z ONR.

wojan81

2014-01-09, 12:36
Teraz gimbusy nie wiedzą czy hejtować czy dawać piwa.

Hrodgar

2014-01-09, 12:37
Kto jest właścicielem tego "Izu"?

Statiq

2014-01-09, 12:37
Do cyrku z nim, do cyrku! :hitler:

cocaine.animals

2014-01-09, 12:55
To jest jeden z tych murzynów który nic nie ma wspólnego z głupimi murzynami z filmików z gett amerykańskich\francuskich.

Od debili którzy nienawidzą każdego murzyna, różnię się tym że oni ich nienawidzą po prostu za odmienny wygląd a ja nienawidzę 80% czarnych za ich zachowanie\sposób bycia.

I nie porównujcie Olisadebe który urodził się w Nigerii i zgarnął paszport tylko po to żeby sobie pograć w reprezentacji a potem sp***olił ch*j wie gdzie do Izu który urodził się w Polsce i włada lepszą polszczyzną niż wy gimbazjalne niedorozwoje - wcale nie jesteście mądrzejsi od tych głupich murzynów z USA.

cwejter

2014-01-09, 12:56
Dziwnie się słucha Murzyna gadającego tak czysto po polsku

manieeee

2014-01-09, 13:06
Trzeba rozróżnić między czarnym który ma takie same wartości jak biały człowiek : rodzina , praca , spokojne życie a arabem dla którego celem w życiu jesteśmy my , niewierni.
Sam lubię żarty z murzynów , co nie zmienia faktów że taki murzyn jak on nie jest dla nas żadnym zagrożeniem ,ponieważ on sam , tak jak my , szuka bezpiecznego i normalnego życia.

Ps: Dziennikarz wk***iający.

Cyrk

2014-01-09, 13:09
Różnica pomiędzy czarnoskórym i murzynem jest najlepiej widoczna na takich przykładach. Normalny, ze zdrowym podejściem do pracy i ambicją, żeby do czegoś dochodzić własnym wysiłkiem. A z tym akcentem to jaki ma mieć k***a akcent? Szczeciński? Jak z Polski to mówi po polsku, co w tym dziwnego?

PS. Więc murzyn to jednak kwestia wychowania, a nie urodzenia.

ander455

2014-01-09, 13:13
1. Bambus jest i bedzie bambusem.
2. Pokazuje to tylko, ze oni od nauki bronią się jak można, i już.
3. A za mówienie ze czuje sie jak Polak i jest z tego dumny, to leci piwko. Jestem z niego dumny (naprawde).

Żaden punkt nie wyklucza innego. Każdy z nich moze być z innym w symbiozie.

Solaris

2014-01-09, 13:14
Cytując klasyka: "Kto murzyna ma, u tego murzyn gra".

Vabanek

2014-01-09, 13:25
Zasługuje, żeby być biały :D .

Rumcajs89

2014-01-09, 13:30
Każdy inny murzyn jest dla Was, murzynem ,asfaltem, bambusem i trzeba po nim jechać. Murzyn reprezentujący Polskę jest już ok, przecież normalny człowiek z wartościami ble ble ble. Piszecie o murzynach z Ameryki ,a amerykanie robią to samo co Wy w tym momencie, w XVII niewolnictwo,KKK ,prześladowania, a część z tych zachowań przejawiana jest nawet po dziś dzień choć nie w takim stopniu. I co?? I teraz czarnoskórzy zdobywają im medale na olimpiadach, mundialach i gdzie się da, więc też są w porządku. Albo ktoś jest rasistą albo pseudo rasistą robiącym wyjątki, ja nim nie jestem dlatego w tematach o czarnych staram się nie wypowiadać bo gdybym napisał "normalny człowiek, co Wy chcecie" To już widzę Wasze komentarze, żebym szedł w pi*zdu bo to sadistic. Wyobraźcie sobie tylko ,że jest więcej takich normalnych Murzynów

Polak88

2014-01-09, 13:35
Kto podkłada głos pod czarnego?Nie rozpoznaję tego głosu;/

bloker21

2014-01-09, 13:37

mateusz243

2014-01-09, 13:46
Az dziwnie sie oglada jak z jego czarnych ust wydobywaja sie piekne czyste polskie slowa. To jest nasz murzyn i jestem za nim :D Zycze mu samych sukcesow

ziutek11113

2014-01-09, 14:10
Tabernak napisał/a:

Do takich murzynów to ja nic nie mam! Nie jest facet p*zdą, ma do siebie dystans, nie żyje z socjalu tylko ciężko nad sobą pracuje. Piwo dla niego!

Lepszy k***a od 3/4 "rodowitych" Polaków głosujących na PO i palizjeba.



Skąd wiesz na kogo głosuje ten czarny? :lol: