18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska

Pener • 2012-06-03, 20:17
musisz płacić


a kierowca karetki pod Opolem się nie pie**olił:
"Załoga karetki pogotowia w obawie o życie pacjenta poszkodowanego w wypadku drogowym, zdecydowała o staranowaniu szlabanu na węźle autostradowym Przylesie."
klik

Fakerę

2012-06-03, 20:22
Kraj absurdu i tyle w temacie ;)

bartekmmm

2012-06-03, 20:27
Mam nadzieję, że w tej karetce był ktoś z rodziny tego k***iska z budki.

Fakerę

2012-06-03, 20:33
bartekmmm napisał/a:

Mam nadzieję, że w tej karetce był ktoś z rodziny tego k***iska z budki.



Pewnie teściowa kolesia od zbierania opłat, stąd to wstrzymanie ;)

robertoo

2012-06-03, 20:34
a kierowca karetki pod Opolem pewnie bedzie musial z wlasnej, jakze zajebistej pensji, pokryc koszt tego szlabanu

~Faper Noster

2012-06-03, 20:37
@bartekmm nie "k***iska z budki" (bo ta pani wykonuje tylko swoje obowiązki i ma tam najmniej do gadania) tylko k***iska które oddało do użytku system pobierania opłat nieuwzględniajacy konieczności wpuszczenia na autostradę pojazdów uprzywilejowanych bez kolejki

Ha, kierowca jak kierowca.
Jeśli pacjent w w związku z przedłużonym czasem transportu do szpitala dozna dodatkowego uszczerbku na zdrowiu bądź umrze, "ktoś" może być grube miliony w plecy.

Fazer6

2012-06-03, 21:01
mowili o tym w tv. podobno byly 2 takie akcje

Nap_Limak

2012-06-03, 21:33
Kocham żyć w Polsce.

Asgatar

2012-06-03, 21:34
Ja nie wiem gdzie tu taranowanie szlabanu, skoro widać, że się podnosi. Widać to jak byk, że pierw otwiera dla samochodu przed karetką, po czym zamyka szlaban i znów się otwiera.

Esz

2012-06-03, 21:35
wystarczyło zrobić jedną bramkę dla pojazdów uprzywilejowanych ;)
W sobotę w ogóle działo się więcej, u nas w Brzegu (40tys. ludności) przez pół godziny nie było karetki do osiedlowego pijaczka, który po wypiciu dosyć dużych ilości w krótkim czasie padł na ryj, bez wyczuwalnego pulsu w nadgarstkach(może kwestia "rąk jak u drwala", ledwo co wyczuwalny, bardzo wolny i słaby puls na szyi, oddech bardzo płytki, klatka unosiła się na może 1cm. Po decyzji czy dzwonić, co chwilę zajęło, policja przyjechała po 15 minutach, karetka po następnych 15-20, bo "musi jechać na inną ulicę do wezwania, bo kobieta zasłabła, a nie mamy więcej wolnych karetek).
No tak, widać jak nasza służba zdrowia funkcjonuje (zaraz vass napisze, że zajebiście, nie widzi problemu i jeszcze nie słyszał, żeby ktoś przez to umarł), a poza tym przygotowania na euro pełną parą :<

Fakerę

2012-06-03, 21:41
Asgatar napisał/a:

Ja nie wiem gdzie tu taranowanie szlabanu, skoro widać, że się podnosi. Widać to jak byk, że pierw otwiera dla samochodu przed karetką, po czym zamyka szlaban i znów się otwiera.



Czytać ze zrozumieniem nie potrafisz, jest tu filmik który mogłeś zobaczyć i dodany opis o sytuacji w Opolu gdzie kierowca staranował szlaban.

Tekwondo

2012-06-03, 21:41
normalny kraj: jedzie karetka na kogucie szlaban w gorę
Polska: jedzie karetka na kogucie, ma czekać jak wszyscy

AL...........ON

2012-06-03, 21:45
Kraj kurewskiego złodziejstwa na każdym kroku. Postawili kawałek drogi lepszej od polnej popitówy i każą płacić.

JeffreyDahmer

2012-06-03, 21:47
Szlabany zamknięte dla pogotowia straży ,wypadające na skrzyżowania zwłoki , policja zakładająca blokady na auto stanowiące element reklamy, płacenie za bułki i chleb który oddaje się biednym w ramach darowizny, kraj w którym wysokość wypłaty wprost proporcjonalnie maleje do ilości tytułów naukowych przed nazwiskiem , kraj w którym drogi remontowane są jak odda się je pod użytek, kraj w którym łączny czas spóźnionych pociągów PKP w jednym roku sięga łącznie kilka lat, politycy tworzą prawo które sami łamią i wiele innych , Polska !! ważne że mamy Euro 2012 na rok wiele spraw ucichnie i będziemy spokojniejsi potem kolejny rok będziemy opowiadać o euro.

Esz

2012-06-03, 21:49
Asgatar napisał/a:

Ja nie wiem gdzie tu taranowanie szlabanu, skoro widać, że się podnosi. Widać to jak byk, że pierw otwiera dla samochodu przed karetką, po czym zamyka szlaban i znów się otwiera.


Naucz się czytać ze zrozumieniem, w innej sytuacji, w nocy w koło Przylesia rozpie**olili szlaban bo nie mogli czekać, musieli się dostać do szpitala w Opolu jak najszybciej, jest to tylko nawiązanie do filmiku, które autor wrzucił jako ciekawostke. Jeśli się nie mylę to była to właśnie karetka z Brzegu.