18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska

Pener • 2012-06-03, 20:17
musisz płacić


a kierowca karetki pod Opolem się nie pie**olił:
"Załoga karetki pogotowia w obawie o życie pacjenta poszkodowanego w wypadku drogowym, zdecydowała o staranowaniu szlabanu na węźle autostradowym Przylesie."
klik

camperboy

2012-06-03, 21:57
No tak a teraz cały kraj będzie przez miesiąc pie**olić o szlabanach i autostradach. Kolejny temat zastępczy?

Dla mnie to w ogóle jest chore by płacić za przejazd 16km autostradą. O ile w ogóle można nazwać drogę dwupasmową autostrada. Na zachodzie nazwali by to drogą ekspresową, bo tam autostrady wygladają z goła inaczej.

Płacisz podatki, ubezpieczenie i jeszcze musisz płacić za przejazd, krótka lub niedokończoną autostradą. Żałosne.

wasek

2012-06-03, 22:00
k***a ludzie nie znacie chyba tematu. W tych budkach(a przynajmniej w konkretnych gdzie była karetka)nie ma ludzi. To otwierał automat. Jedyne co to mógł "drożnik " czy ch*j wie kto zobaczyć co się dzieje w monitoringu. Pisze tyle co wiem z mediów,a wiadomo że nie muszą one prawdy mówić. Fakt faktem że takie rzeczy tyko w Polsce.
PS Po kiego ch*ja płatne autostrady? W Niemczech mają za darmo. Można już by zrobić jak w Czechach. Bez bramek, tylko kupujesz naklejke na szybke na stacji i jesteś uprzywilejowany do jazdy.

zakapior

2012-06-03, 22:29
Najbardziej skrajny pas, czy też skrajna budka jest dla pojazdów uprzywilejowanych z tego co pamiętam (przynajmniej bramki na Kraków). Chyba, że się coś zmieniło, na szczęście już tamtędy nie jeżdżę.

Szaler

2012-06-03, 22:50
Kpina, nic więcej tylko kpina.

GlocKs

2012-06-03, 23:01
widać jak facet z karetki nawet płaci , co ty mi tu pie**olisz o tarasowaniu...

Kortens

2012-06-03, 23:05
@up, poczytaj k***a komentarze zanim dodasz swój, a tak to każdy wchodzi, pie**olnie kilka powtórzonych głupot i tyle. Mam takiego wujka co w czasie rozmowy wchodzi mówi że mu naj***ło prądu w kitę i wychodzi, strasznie wk***iający. I dodatkowo taranowaniu. Zatarasowali to karetkę analfabeto

A tak wgl to w tym filmiku najbardziej wk***iła mnie śląska gwara. "Mam to nagrane i wrzucę na tyn" intarnet, co go wczoraj szwagier na wirchu znalozł k***a

brylant1412

2012-06-03, 23:09
szacun dla tego co to nagrał -a wy sie z Ruskich jaracie

lukasz207

2012-06-03, 23:30
k***a w tym kraju to już nic mnie nie zdziwi ,a koleś który siedzi tam i wydaje pie**olone bony na przejazd powinien "bekąć"za to ! bo auta które stoją przed karetką nie teleportują się za szlaban "na chwilę"
Jeżeli nawet pracodawca czyli właściciel drogi nie uwzględnił takiej możliwości w regulaminie ,to ewentualne przepuszczenie pojazdów za tzw "free" by umożliwić przejazd karetce pogotowia ( która wydaje zresztą sygnał dźwiękowy że głuchy by usłyszał) nie może być powodem do pociągnięcia go do jakiejkolwiek odpowiedzialności .I tyle k***a w temacie .Wiem że polska jest krajem absurdu ,jednak sądy istnieją a pracownik nie powinien być pie**oloną maszyną i powinien używać mózgu , w tym momencie pomocy mogły potrzebować dzieci i inni ludzie którzy zresztą zapłacili za przejazd tą drogą !!!










chyba że któryś z jego kumpli w tym czasie był na miejscu i robił zdjęcia na sadola to wszystko tłumaczy ;D

jestemnatak

2012-06-03, 23:34
no a tutaj na filmiku przecież bramka się otworzyła

KimDzongIl

2012-06-03, 23:36
wczoraj wypowiadał się zarządca bramek na autostradach i pojazdy uprzywilejowane mogą bez żadnych kosekwecji rozpirzyć szlaban o ile jadą na sygnale. Są gotowe już specjalne nadajniki które mają otwierać się przed np karetkami tylko jeszcze szpitale nie podały dokładnych liczb swojich karetek

Magik2501

2012-06-04, 00:26
Nostrełe napisał/a:


Jeśli pacjent w w związku z przedłużonym czasem transportu do szpitala dozna dodatkowego uszczerbku na zdrowiu bądź umrze, "ktoś" może być grube miliony w plecy.



Litości!!! Nie znasz tego państwa? NIKT nie będzie w plecy. Co najwyżej właśnie tą babę z budy wywalą z roboty, bo trzeba mieć kozła ofiarnego. W jakim świecie Ty żyjesz?

drago_o

2012-06-04, 01:36
nie dalej jak wczoraj czytałem o karetnce na A4 co ztaranowała bramke... absurd... ale burmistrz tego miasta powiedział, że zaskarzy firme co kontroluje ten odcinek autostrady za uszkodzenia w karetce... co poradzisz... "elita" w rządzie to elita, ale wśród kretynów i krętaczy...

~Faper Noster

2012-06-04, 11:48
Magik2501, tym się już zajmie jedna z wielu wyspecjalizowanych firm prawniczych, które żyją (i to całkiem nieźle) z wyciągania jak najwyższych odszkodowań. Oczywiście najprawdopodobniej skończy(łoby) się tak, że zapłaci państwo, czyli my wszyscy.

BP82

2012-06-04, 12:56
gdybym stał tam widząc tą sytuację to wysiadam i sam rozpie..alam tą bramkę żeby mogła przejechać ta karetka!!!!