18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska służba zdrowia

Barnellini • 2020-08-31, 00:01
Doktor powiedział, że wszystko z nim ok więc pacjent (trzeźwy) poszedł do domu. :D


Promek

2020-08-31, 19:38
Sporo scemnia bo jak na rwe kulszowa calkiem dobrze sie porusza i to na czworakach

goluba

2020-08-31, 20:03
KrystekKrystek napisał/a:

A składki trza płacić, bo tak! A do lekarza to zapraszamy prywatnie. ch*j mnie strzela



A pewnie jak 95% społeczeństwa głosowałeś za socjalistami.

riki88

2020-08-31, 20:27
To powiem wam tak
Mam przepuklinę jądra miażdżystego L5-S1 o wymiarach 8x15x19
Kiedyś w pracy wstałem z fotela i jeb.. nie wyprostowałem się a noga prawa w pozycji zgiętej ch*j wi co to .
do szpitala nie ma ch*ja jechać bo się wystoję (kiedyś czekałem 4 godziny bo mnie złąpałą kolka nerkowa lekarz powiedział że teraz ma wypisy i muszę czekać i czekałem tak 4 godziny ) pogotowie nie przyjedzie wolnej karetki nie ma a jeśli mogę chodzic to do przychodni a jeśłi nie to mój przypadek nie jest zagrożeniem życia czy jakoś tak .. więc zadzwoniłem do rodzinnej .
Zawieźli mnie na zastrzyk do rodzinnej z naklofenu przeszło po 10 zastrzykach (5 dni po 2 zastrzyki rano i popołudniu ).
Skierowanie do neurologa a od neurologa na rezonans oczywiście miesiąc czekania na rezonans i tak sie udało szybko bo w tym rejonie czeka sie ok 3-4 miesiace :/ ale z pieczątką PILNE i opisem rwa kulszowa .
Po rezonansie 3 tyg na opis ... w miedzy czasie znowu jebneło :/ znowu zastrzyki chodziłem przez tydzień jak dziadek 90 letni zgarbiony .
w Lutym odebrałem opis i do neurologa a od niego skierowanie do neurochirurga na NFZ .. które mogę sobie w dupę wsadzić bo najbliższy termin 2021 chyba czerwiec albo coś juz nie pamietam ale w każdym szpitalu w okolicy dopiero na 2021 . Prywatnie przez kowida wszyscy się k***A pochowali nie przyjmuja do odwołąnia teraz w sierpniu znowu mnie chwyciło tym razem 2 tyg zastrzykó w i czopków ... zadzwoniłęm do chyba 6 lekarzy z MIelca Tarnowa Rzeszowa i ?? i ch*j ... dalej nie przyjmują k***A PRYWATNIE od marca nie przyjmuja tyle kasy k***a mac mają ze mogą sobie na to pozwolić.
O dziwo jedna prywatna klinika oddzwoniła że jeden lekarz od Września przyjmuje wizyta połowa września 250 zł wizyta .... ch*j do tego czasu cza cierpieć jakos chodzę kuleje bo kuleję czasem sie zapominam i sie za szybko obrócę i odrazu to czuje jakby mi ktoś nóż w kręgosłup wbił pod napięciem . i co zrobić i nic pan nie zrobisz :/
Najlepsze jest to że według portalów Znany..... wizyta 5 min po czym skierowanie do swojego szpitala tryb pilny operacja ... w terminie paru dni ...

Jak to sie smiejemy w robocie NACJONALIZACJA LECZENIA PRYWATYZACJA ZYSKÓW

taka służba zdrowia :/ a no nie przepraszam nakflfen w zastrzykach na 50% odpłątności za 5 zł zamiast 11 :/ i czopki za 12 zł zamast 25 :/ tyle nic wiećej a lekarze ch*j nie maja gdzie upychać kasy jak nie porszaki to wille z basenami o wczasach nie mowie :/

KrystekKrystek napisał/a:

A składki trza płacić, bo tak! A do lekarza to zapraszamy prywatnie. ch*j mnie strzela




Na NFZ brak miejsc ale zapraszam po 16 za 200 zł wyleczymy

FreeCannabis napisał/a:

Poradnie maja obowiązek Cię przyjąć
(wiem że ciężko się dodzwonić ale k***a jeśli nie dajesz rady zadzwonić 20 czy tam 40 razy do przychodni/poradni to zbierz dupę i idź tam.



Oczywiście że maja obowiązek ale nie wiem czy byłeś kiedykolwiek na poradni .. system kwalifikacji jest podzielony na 3 segmenty tryb pilny zagrożenie życia czas natychmiastowy ( ale i u mnie w mieście było nie raz że ktoś z rozje... tętnicą czekał poczekalni z 10 ręcznikami już prawie leżąc z braku krwi ,
tryb przyśpieszony niezagrażający życiu do 2 godzin i tryb normalny nie wymagajacy pilnej porady tu możesz czekac i nawet 10 godzin ( i uwierz mi nawet osoby pracujące w szpitalu które znam nie raz mówili że ktoś czekał pare godzin pojechał do innego miasta do 40 km i dostał pomoć od ręki) . Sam z dzieckiem czekałem chyba kiedyś 3 godziny dusiło młodego ąz wymiotował w szpitalu czekaliśmy praktycznie w kiblu i zygał żółcią po czym dostał inhalacje ..... skończyło sie prywatnie o 1 w nocy u lekarza pediatry za 150 zł całę szczęscie że miałem do kogo zadzonić .

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-31, 22:29
riki88 napisał/a:

To powiem wam tak...



No k***a ciężki przypadek. Jedyna 100% pewna terapia to PAVULON...

St...........on

2020-08-31, 22:48
Eknen napisał/a:

a gdzie on poszedł z tą rwą kulszową ? Na SOR? Do szpitala na rwę kulszową nie biorą. Pewnie dostał zastrzyk przeciwbólowy i polecenie wizyty u lekarza domowego, a ponieważ zastrzyk przeciwbólowy jest o przedłużonym działaniu to nie działa od razu , więc wyszedł na czworakach. Pewnie kazali mu czekać , aż zacznie działać, ale jaśnie k***a pan oburzony, że go na oddział nie wzięli z rwą kulszową chciał zrobić z siebie ofiarę systemu. Jak zwykle film bez kontekstu , a pawie gówno łykają i napie**alają bezmyślnie.



Ty też nie znasz całej sytuacji a pie**olisz smuty.

Tradyt

2020-08-31, 23:21
Dorik napisał/a:

nie śłużba tylko ochrona zdrowia to po pierwsze. Po drugie SOR jest to oddział który powinien przyjmować tylko pacjentów z zagrożeniem życia a nie Januszy z rwą kulszową.... wiec niech się Ci idioci nauczą jeździć do lekarza pierwszego kontaktu i nie zawracają dupę byle gównem na oddziale ratunkowym. "Ja tu siedze od 11" XD- to se k***a posiedzisz jeszcze 5h .. najwidoczniej pomoc tej pani odroczyli bo jest j***ną tępą dzidą która nie wiem do czego jest ten oddział.
Pozdrawiam cieplutko



Nawet takich nie przyjmują przynajmniej w Płocku przypadek mojej żony opisałem w komentarzu wyżej nie chcę się powtarzać