18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Polska służba zdrowia

Barnellini • 2020-08-31, 00:01
Doktor powiedział, że wszystko z nim ok więc pacjent (trzeźwy) poszedł do domu. :D


KrystekKrystek

2020-08-31, 00:12
A składki trza płacić, bo tak! A do lekarza to zapraszamy prywatnie. ch*j mnie strzela

lewanmich1

2020-08-31, 00:12
To wcale nie jest zabawne. Kiedyś dopadła mnie rwa kulszowa to po mieszkaniu też chodziłem na czworaka. Ból jest taki, że największego twardziela kładzie na łopatki. A lekarzowi który spławił pacjenta z rwą... no to cóż, szczere życzenia żeby go okradli, policja zabrała prawko a żona przyprawiła rogi do nieba.

~sensualna

2020-08-31, 00:15
heh kiedyś ponad 3h czekałam na oddziale do przyjęcia i ciągle mi powtarzali że lekarz na sorze ratuje życie xd a okazało się że przez ten cały czas siedział w gabinecie

AbelardG

2020-08-31, 00:18
Życzę temu lekarzowi, żeby się jego baba z murzynem sk***iła. Natomiast jeżeli to była lekarka, to niech jej dziecko wpadnie pod tramwaj (może ktoś zdąży nagrać taką scenkę) :)

OpenStreetMaps

2020-08-31, 00:34
Frajer! Mi jak na żywca fest wrośnięte druty ortopedyczne z nadgarstka ordtopedzio próbował w swym gabinecie wyrywać zwykłymi kombinerkami i gdy mnie zabolało to zdrowym łapskiem zamachałem się na doktorka jednocześnie z okrzykiem Urwa!!! prawie mu w ryj nie przyjebawszy i natychmiast było wypisane skierowanie do szpitala na wyciąganie drutów w znieczuleniu ogólnym.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-31, 00:41
Jak pewna lekarka zakwestionowała istnienie koronawirusa, to sąd lekarski ją wykluczył z zawodu.
No to skoro ten zakwestionował rwę to może to samo???
A tak serio, życzę tej k***ie by zdychał w męczarniach. j***ne konowały...

ZgRyZ

2020-08-31, 02:21
tak wielu komentuje i narzeka, lecz nikt nie podniósł dupy, aby człowiekowi pomóc. brawo, brawo. polsko dokąd zmierzasz?

Hefajstos78

2020-08-31, 02:31
Tak jak i w innych zawodach. Jest jakiś procent profesjonalistów, ludzi którzy kochają to co robią. Reszta to ch*je i cwaniaki.

Eknen

2020-08-31, 03:12
a gdzie on poszedł z tą rwą kulszową ? Na SOR? Do szpitala na rwę kulszową nie biorą. Pewnie dostał zastrzyk przeciwbólowy i polecenie wizyty u lekarza domowego, a ponieważ zastrzyk przeciwbólowy jest o przedłużonym działaniu to nie działa od razu , więc wyszedł na czworakach. Pewnie kazali mu czekać , aż zacznie działać, ale jaśnie k***a pan oburzony, że go na oddział nie wzięli z rwą kulszową chciał zrobić z siebie ofiarę systemu. Jak zwykle film bez kontekstu , a pawie gówno łykają i napie**alają bezmyślnie.

Dyki666

2020-08-31, 03:51
Takie rzeczy tylko w Płocku, tamtejszy szpital jest z tego sławny na całą okolicę no i Polskę. Szkoda chłopa, na pewno bym mu pomógł.

Pedofilek

2020-08-31, 04:45
Apap niech sobie zażyje

wojtasbbi

2020-08-31, 06:22
Służba zdrowia obecnie ma zajebiście przez tego pseudo wirusa. Mam znajomą na sorze. Mówi że roboty wch*j mniej