18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska służba zdrowia

Barnellini • 2020-08-31, 00:01
Doktor powiedział, że wszystko z nim ok więc pacjent (trzeźwy) poszedł do domu. :D


SkoPio

2020-08-31, 06:32
Coś mnie ominęło, czy na filmie nie widać tego, co zrobił lekarz? Jaką postawił diagnozę? Jakie leczenie podjął? Co powiedział pacjentowi? Czy pacjent się zastosował? Bo widać tylko, że ktoś idzie. I że nikt nie pomaga temu człowiekowi, więc nikt ze zgromadzonych nie czuł takiej potrzeby. Ten na czworakach chyba też nie czuł...
No to jest jakiś konkret, czy tylko filmik bez wsparcia faktów?

Tradyt

2020-08-31, 07:31
Ten SOR w Płocku na Winiarach to tylko spychacz i zj***ć do Wisły . Przez tych idiotów o mały włos wdowcem nie zostałem . Żona skręt jelit leży na korytarzu i wije się z bólu od kilku godzin a pani doktor wychodzi i mówi , że najlepiej to udawać aby dostać się bez kolejki. Został przyjęta po 12 godzinach.Zj***łem ją jak psa ale co z tego żona metr jelita usunięte i na pół roku wyłoniona stomia i potem kolejna operacja. Najlepsze było to jak przywieźli więźnia z puszki zakutego z rozbitą głową to nie dość że im naubliżał to i tak przyjęty bez kolejki... Także ostrzegam jak ktoś jedzie na SOR do Płocka na Winiary to niech nie oczekuje tam pomocy .

mlekozklasa

2020-08-31, 08:01
Najlepsze w tej sytuacji jest to, że poradnie w szpitalach nie działają bo pandemia, ale ten sam lekarz co w poradni pracuje, przyjmuje prywatnie codziennie. I cyk 200 zł za wizytę. Dziwne, że w prywatnych gabinetach nie ma pandemii.

FreeCannabis

2020-08-31, 08:22
AbelardG napisał/a:

Życzę temu lekarzowi, żeby się jego baba z murzynem sk***iła. Natomiast jeżeli to była lekarka, to niech jej dziecko wpadnie pod tramwaj (może ktoś zdąży nagrać taką scenkę)



Człowieku zastanów się chwile.....
dziecko zostaw w spokoju, niech ją ch*j strzeliiiiii

SkoPio napisał/a:

Coś mnie ominęło, czy na filmie nie widać tego, co zrobił lekarz? Jaką postawił diagnozę? Jakie leczenie podjął? Co powiedział pacjentowi? Czy pacjent się zastosował? Bo widać tylko, że ktoś idzie. I że nikt nie pomaga temu człowiekowi, więc nikt ze zgromadzonych nie czuł takiej potrzeby. Ten na czworakach chyba też nie czuł...
No to jest jakiś konkret, czy tylko filmik bez wsparcia faktów?



Co do Twojej wypowiedzi kolego, bardzo dobra analiza.

pod większością przypadków/filmików nie ma takiej analizy ale nikogo to nie obchodzi.... Komentują i ch*j.nic więcej..


Omija nas bardzo wiele......

mlekozklasa napisał/a:

Najlepsze w tej sytuacji jest to, że poradnie w szpitalach nie działają bo pandemia, ale ten sam lekarz co w poradni pracuje, przyjmuje prywatnie codziennie. I cyk 200 zł za wizytę. Dziwne, że w prywatnych gabinetach nie ma pandemii.



a co do Ciebie Typie, Nie patrz kto ile zarabia, masz jaja to idź tam k***a odczekaj swoje opie**ol każdego jak leci z personelu a zwłaszcza kierownika/czkę) opie**ol- mam na myśli grzeczną zniewagę/podważanie kompetencji
| || grzeczną !!!!! ||||
Poradnie maja obowiązek Cię przyjąć
(wiem że ciężko się dodzwonić ale k***a jeśli nie dajesz rady zadzwonić 20 czy tam 40 razy do przychodni/poradni to zbierz dupę i idź tam.

kapelan_szturmowy

2020-08-31, 08:55
FreeCannabis napisał/a:

poradni to zbierz dupę i idź tam.

i pocałuj klamkę. Ochroniarz wpuszcza tylko tych co są na liście.


wuwa1910

2020-08-31, 09:42
Mój Płock taki piękny :lol:

Goldi85

2020-08-31, 10:13
No ja tam sie borykam z kamieniem na nerce pewien czas.... jak dostałem ataku bólu (kolka nerkowa ) i mi dłonie z bolu wykrzywiło to ordynator powiedział ze symuluje

Cz...........as

2020-08-31, 11:10
KrystekKrystek napisał/a:

ch*j mnie strzela



Weź idź z tym do lekarza, to może być coś poważnego :-D

lukaszk1985

2020-08-31, 11:12
Ja trafiłem na SOR ze strasznym bólem placów i nie moglem chodzić (jak się później okazało wypadł mi dysk). A ratownik medyczny mi powiedział, że z takimi głupotami się karetki nie wzywa - a padłem na ziemie na korytarzu w pracy bo mi przez ucisk na nerwy odejmowało nogi...

bredy75

2020-08-31, 11:27
Idzie na wymiane endoprotezy. Ma jeszcze kawalek do przejscia ale zabieg planowany na styczeń 2024., więc wolał być chwile wcześniej.

Besteher

2020-08-31, 12:30
Ma szczęście. Mogli kazać mu wypie**alać w podskokach

ceptronik2

2020-08-31, 13:16
Jak by nie zus to byście wszyscy zdychali pot płotem!!!...a nie czekaj k***a...

lukaszk1985

2020-08-31, 13:24
ceptronik2 napisał/a:

Jak by nie zus to byście wszyscy zdychali pot płotem!!!...a nie czekaj k***a...



PoT to Ci chyba po jajkach leci i masz zwarcie :-D

Dorik

2020-08-31, 16:11
nie śłużba tylko ochrona zdrowia to po pierwsze. Po drugie SOR jest to oddział który powinien przyjmować tylko pacjentów z zagrożeniem życia a nie Januszy z rwą kulszową.... wiec niech się Ci idioci nauczą jeździć do lekarza pierwszego kontaktu i nie zawracają dupę byle gównem na oddziale ratunkowym. "Ja tu siedze od 11" XD- to se k***a posiedzisz jeszcze 5h .. najwidoczniej pomoc tej pani odroczyli bo jest j***ną tępą dzidą która nie wiem do czego jest ten oddział.
Pozdrawiam cieplutko

Bizior4

2020-08-31, 16:18
pie**olona patologia, tylko czekać aż to wszystko pie**olnie. Ludzie już mają tego wszystkiego dosyć, mają nas za baranów, ludzie na korytarzach umieraja. 12.09.2020 Warszawa, szykuje się protest, wszyscy powinni wyjść na ulicę, trzeba skończyć ten teatrzyk