18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polska na III Wojnie Światowej

lukisz0 • 2014-08-01, 00:11
A więc się rozpoczęła... -rzekł gen. Janusz Stopa ze łzami w oczach...
Przygotować wszystkie chorągwie husarii! A pospólstwo, niech się stawią gotowi do walki - rzekł pułk. Bogdan Trąba

...

Po 3 dniach marszu, Polskie wojska, bez wsparcia UE, czy Ameryki stawiła się na pierwszą... i prawdopodobnie ostatnią bitwę. Rosyjskie czołgi gotowe do walki, artyleria już ostrzeliwuje pozycje Polaków, zwykli obywatele... tak zwani patrioci, którzy z kosami i innymi narzędziami zebrali się do walki giną, niczym muchy. Tak.. do dziś pamiętam ich odważne słowa, które wypowiedział patriota do inteligentnego osobnika naszego narodu , a brzmiały one tak...

"Ja będę walczyć! Polska Walcząca! A ty, tak ty tchórzu, uciekaj, zostaw nasz kraj!"

Oczywiście cała gromada osób mądrych już dawno siedzi bezpieczna, gdzieś na zachodzie, a owy patriota leży już martwy, w rowie gdzieś tam... a tak żwawo uciekał ze strachu przez pole z pełnymi gaciami...

Odezwał się generał!

-Dziś walczymy! HUSARIA DO BOJU NA FLANKĘ ZNISZCZYĆ CZOŁGI UDERZENIAMI SZABLI! UZBROJENI CYWILE SZARŻA UDERZCIE W OKOPY ROSJAN CAŁYM IMPETEM! JAKIKOLWIEK MACIE ... -powiedział generał do po części uciekających, a zarazem martwych patriotów.

15 minut później...

niestety przegraliśmy... szarża husarii została przerwana przez salwę z czołgów... generałowie już dawno uciekli, lub przeszli do armii Rosyjskiej...

Taki to koniec mój drogi czytelniku, nie obronisz kraju tylko chęciami, z Rosją nie mamy szans... lecz ty i tak powiesz swoje, na nic tu nasza historia i wspaniałe słowa, wszyscy zdechniecie, jeżeli zostaniecie na tym skrawku spalonej ziemi... opuścisz swoją rodzinę, przyjaciół, a ty sam, tak ty sam nic nie zrobisz, taki z ciebie wojownik przed monitorem, ale bez szkolenia, dowódcy i ekwipunku możesz jedynie zdechnąć jak ten pies :jezdziec: :jezdziec: :jezdziec:

LosKisielos

2014-08-01, 22:20
W sumie przeczytałem to wszystko i dochodzę do wniosku, że gdybym miał wybrać jedno z dwóch to i tak jestem w dupie. Albo fruu samolocikiem do brudasów w Anglii albo fruu samolocikiem na front by dzielnie stawiać czoła Radzieckiej Rosji ( i tak wiem, że tego już nie ma, ale to fajniej brzmi).

W sumie wierze w naszych wojaków, wojna się zmienia. Teraz rakiety i walki w małych grupkach, stawiać opór, zadać największe straty przy wykorzystaniu technologii i się cofnąć. Rosjanie są trochę... jak lemingi. Jeśli ktoś chce oczywiście powiedzieć, że jestem gupek i wgl zwolennik armi/NATO/USA czy czego tam, to niech spojrzy na historie: Wietnam, Amerykanie dostaja wciry od AWP (Armia Wietnamu Północnego, ci źli), którzy nie posiadają nawet własnego lotnictwa. Wcześniej Korea i podobny scenariusz, Rosja dostaje od Allahów w Afganie i wiele innych państw po niej.

W sumie Polska to nasz teren. W sumie nasi wojacy trochę strzelali ostatnio. W sumie coś tam wiemy o wojnie i w sumie mamy sprzęt (ostatnio coraz więcej).

Dlatego w sumie ja wierze, że by się nam udało. Bo w sumie, dzięki takim co uciekali, i takim co zostali w kraju jak było ciężko możemy pisać takie bzdety na sadistic i się przekrzykiwać kto ma racje w kraju w którym nikt do nas nie strzelo. Nie mówię tam o Anglii czy jakimś innym zachodnim zadupiu gdzie czarni odcinają głowy żołnierzom w metrze, allahy nie chcą pozwolić na chodzenie białasom do szkoły z ich dziećmi a w Berlinie są same kebaby. Tam mogą strzelać.

ErniRWL

2014-08-01, 22:21
@lukisz0
A uciekaj se gdzie chcesz, nawet do Kongo. Walka za ojczyzne nie jest obowiązkowa i dlatego tacy ludzie, dobrze wyposażeni po szybkim lecz rzeczowym szkoleniu są najlepsi. BO ONI CHCĄ WALCZYĆ. Ja osobiście wierzę w wygraną. Wojska NATO nie muszą się zbierać, jak ruscy zaatakują to każde państwo członkowskie przejdzie do działania. Lepiej rozwalić ruskich u nas niż u siebie nie? Co prawda Polska zmieni się w kupę gruzu, ale wszystko da się odbudować. Ale ja w przeciwieństwie do tego leszcza, jeśli przeżyję bd chodził z głową podniesioną w huy wysoko. A frajerzy tacy, jak on będą srali ze wstydu przed rodziną i przyjaciółmi.

Wbrew pozorom jest kilka państw, które przeszłyby do akcji. Taka Turcja, już na swoim koncie mają zestrzelonego myśliwca ruskich, gdy ci krym przejmowali i co ruscy zrobili? Wysyłali noty dyplomatyczne z pytaniami XD Chyba jednak kogoś się tam boją.

PS. chyba zaczynam wierzyć w to, że ruscy mają jakieś gruby hakerówtrolli, bo to niemożliwe, żeby ktoś tak myślał, ale mogą se takich ludzi mieć nadal, jeśli jakiś mongoł uwierzy w takie komentarze i nie będzie walczył to żadna strata. Jeszcze by się pomylił i w swoich zacząłby strzelać.

Ben_Dover

2014-08-01, 22:31
Dobrze, niech mendy pokroju autora spieprzają na ten postępowy zachód, który przyjmie ich z równie otwartymi ramionami co cyganów, murzynów, ciapatych czy inne gówno. Widocznie są siebie warci. W Polsce zostaną wtedy patrioci, którzy od wieków tworzyli nasz kraj i za który ginęli nasi dziadkowie i ojcowie. Oby wasza noga tu więcej nie postała bo to będzie obraza dla ich pamięci.

lukisz0

2014-08-01, 22:59
Sycylijczyk napisał/a:

@lukisz0

Ja tylko przelotem.
Nie poruszam "morału," który chciałeś tutaj pokazać, ani nie chcę polemizować z dyskusją jaką, z całkiem dobrym skutkiem, udało Ci się wywołać na tym portalu. Masz prawo do wyrażania swoich poglądów i nawet jestem w stanie zrozumieć Twoje racje.

Mam tylko jedną prośbę.

Nigdy, ale to naprawdę nigdy więcej (serio) nie próbuj pisać bajek, przynajmniej na tym portalu.
Twój styl nawet nie jest koszmarny - po prostu go nie ma. Nazwać Ciebie i Twoje (pożal się Boże) "dzieło" ściekiem, nawet w połowie nie oddaje moich uczuć - po zmuszeniu się przeczytania tego chłamu, autentycznie rozbolała mnie głowa.

Podobno małpy wystukując na klawiaturze losowe litery mają jakąś tam szansę napisać dowolne dzieło Szekspira. W tym Twoja szansa stary, życzę powodzenia.
Tylko następnym razem, sprawdź przed publikacją czy na pewno nie wystawisz czegoś podobnego, co dzisiaj. ;-)



Napisałem to w ok 5 min, na szybko, nie wiem po co się tego czepiasz, ale widzę że chcesz wygrać więc czepiasz się rzeczy, które nawet nie mają powiązania z tematem, jeżeli nie ma twój tekst nic wspólnego z jak ty to nazywasz "dziełem" nie dodawaj komentarzy. Ból dupy nie usprawiedliwia niczego.

your daddy napisał/a:

http://holyshit.pl/user/70110-lukisz0/

wiek 15lat
hobby: minecaft, smoki, plemiona.



To nie moje, z resztą nie byłbym na tyle głupi, aby używać swojego oficjalnego konta, aby wywołać tutaj gównoburze.

jakuzapk

2014-08-01, 22:59
Szatan.. napisał/a:

Cos pieknego az dodam do ulubionych. Daje piwo.

Osobiscie dobrze ze rok temu sciagnalem rodzine do siebie za granice bo podkarpacie blisko ukrainy w razie wojny byli by narazeni w 1 kolejnosci teraz sa w razie czego bezpieczni. POLSKA mnie nie interesuje, niech sobie robia z tym krajem co chca.


wybacz ze dalem Ci piwo ale nie roznisz sie niczym od lafiryndy dajacej dupy pod latarnia.
gdzie zatrabia tam juz lecisz...
jestes zerem jesli nie kochasz swojego kraju- z bogata historia i kultura.
zgiń .

lukisz0

2014-08-01, 23:05
Manhunt1231 napisał/a:



Haha żenujący lewacki pozer :)



Zauważyłem że za słowa "lewak","czerwona morda", lub inne wyzwisko lecą piwa. Dokładnie odzwierciedla to wasz poziom.

Ben_Dover napisał/a:

Dobrze, niech mendy pokroju autora spieprzają na ten postępowy zachód, który przyjmie ich z równie otwartymi ramionami co cyganów, murzynów, ciapatych czy inne gówno. Widocznie są siebie warci. W Polsce zostaną wtedy patrioci, którzy od wieków tworzyli nasz kraj i za który ginęli nasi dziadkowie i ojcowie. Oby wasza noga tu więcej nie postała bo to będzie obraza dla ich pamięci.



Skoro nasi przodkowie tak dzielnie walczyli to dlaczego ŻADEN z was nic nie zrobi żeby w tym kraju się lepiej żyło? Wszyscy tylko gnieździcie się przed monitorem i gdybacie, nasz kraj nie ma przyszłości. Właśnie dlatego że jest tu pełno osób pokroju "sadoli" którzy opisują co by robili gdyby, a tak naprawdę nic nie zrobicie. Gdyby ludzie inteligentni opuścili ten kraj NIC, A NIC BY Z NIEGO NIE ZOSTAŁO. Podpalilibyście gruzy.

ErniRWL napisał/a:

@lukisz0
A uciekaj se gdzie chcesz, nawet do Kongo. Walka za ojczyzne nie jest obowiązkowa i dlatego tacy ludzie, dobrze wyposażeni po szybkim lecz rzeczowym szkoleniu są najlepsi. BO ONI CHCĄ WALCZYĆ. Ja osobiście wierzę w wygraną. Wojska NATO nie muszą się zbierać, jak ruscy zaatakują to każde państwo członkowskie przejdzie do działania. Lepiej rozwalić ruskich u nas niż u siebie nie? Co prawda Polska zmieni się w kupę gruzu, ale wszystko da się odbudować. Ale ja w przeciwieństwie do tego leszcza, jeśli przeżyję bd chodził z głową podniesioną w huy wysoko. A frajerzy tacy, jak on będą srali ze wstydu przed rodziną i przyjaciółmi.

Wbrew pozorom jest kilka państw, które przeszłyby do akcji. Taka Turcja, już na swoim koncie mają zestrzelonego myśliwca ruskich, gdy ci krym przejmowali i co ruscy zrobili? Wysyłali noty dyplomatyczne z pytaniami XD Chyba jednak kogoś się tam boją.

PS. chyba zaczynam wierzyć w to, że ruscy mają jakieś gruby hakerówtrolli, bo to niemożliwe, żeby ktoś tak myślał, ale mogą se takich ludzi mieć nadal, jeśli jakiś mongoł uwierzy w takie komentarze i nie będzie walczył to żadna strata. Jeszcze by się pomylił i w swoich zacząłby strzelać.



Żaden z was tak naprawdę nie poszedłby do wojska, nie rozumiem czy teraz jest taka moda, czy szpan przed kolegami? Nie mówię konkretnie do ciebie, lecz do ogółu, nie czuj się więc urażony.

fdM

2014-08-01, 23:13
lukisz0 napisał/a:


To nie moje, z resztą nie byłbym na tyle głupi, aby używać swojego oficjalnego konta, aby wywołać tutaj gównoburze.



Nie brnij dalej, Panie 15 letnia inteligencja :) Dziwnym trafem dzień, miesiąc urodzenia i ksywka się zgadzają hehe. Tutaj tylko dziwnym trafem przybyło Ci kilka lat :) Wpadłeś, odkryli Cię.

lukisz0

2014-08-01, 23:17
fdM napisał/a:



Nie brnij dalej, Panie 15 letnia inteligencja :) Dziwnym trafem dzień, miesiąc urodzenia i ksywka się zgadzają hehe. Tutaj tylko dziwnym trafem przybyło Ci kilka lat :) Wpadłeś, odkryli Cię.



Jeżeli mówię że to nie moje to nie moje. Mów sobie co chcesz. To nie jest mój oficjalny nick, jakbyś przeczytał to byś wiedział...

Loaloa

2014-08-01, 23:58
He, he, ale się polaczki brandzlują nad nieistniejącą potęgą nieistniejącej armii polskiej. Uważajcie, bo od waszego skamlenia jeszcze dzielnym wojakom sprzetu i umiejętności przybędzie. Jedyne wartościowe formacje Wojska Polskiego to garstka komandosów, kompania reprezentacyjna i rzecz jasna Ordynariat Polowy. Niestety to trochę za mało, żeby wygrać z armią liczniejszą i lepiej przygotowaną do wojny od armii Liechtensteinu.

Acho

2014-08-01, 23:59
"po części uciekających, a zarazem martwych patriotów"
Sk***ysyny. Zabili go i uciekł.

MajkelT

2014-08-02, 00:11
Wiekszosc z Was to pie**olone Cioty anty polskie, nie mam nic przeciwko wyjazdowi i szukaniu pieniadza za granica, wielu tak zrobilo bo z polskiej waluty nie utrzymaloby rodzin itp, ale jak mozecie pisac ze Polska Was nie obchodzi i ze moga robic z nia co chca? Oddajecie ojczyzne tym zlodzieja z wiejskiej i umywacie rece od wszystkiego?Walczyc k***a jak sie nie podoba do h*ja! Tylu pisze ze jest zle a jak byly marsze na wiejska to zaledwie kilkaset osob przyjechalo. Wk***ia mnie to ze zapie**alam po 500km zeby stanac i wspierac tych co chca zmian, a j***ne mieszczuchy ze stolicy siedza w domach, bo ciezko wsiasc w tramwaj czy autobus. Panstwo nas olewa, bo Waszych placzow nikt nie czyta w internecie. Ruszcie k***a dupy i zrobcie cos! Ilu nas jest zobaczcie, jak by co drugi wyszedl k***a z nami na ulice a nie pie**olil kocopoly , jakie to h*jowe panstwo - dzis nie byloby tych kurew co poobstawiala sobie wszystkie stanowiska rodzinami i znajomymi Dla Ruskich zawsze bedziemy lajzami bo nie potrafimy sobie nawet w swoim panstwie poukladac .

lukisz0

2014-08-02, 00:16
MajkelT napisał/a:

Wiekszosc z Was to pie**olone Cioty anty polskie, nie mam nic przeciwko wyjazdowi i szukaniu pieniadza za granica, wielu tak zrobilo bo z polskiej waluty nie utrzymaloby rodzin itp, ale jak mozecie pisac ze Polska Was nie obchodzi i ze moga robic z nia co chca? Oddajecie ojczyzne tym zlodzieja z wiejskiej i umywacie rece od wszystkiego?Walczyc k***a jak sie nie podoba do h*ja! Tylu pisze ze jest zle a jak byly marsze na wiejska to zaledwie kilkaset osob przyjechalo. Wk***ia mnie to ze zapie**alam po 500km zeby stanac i wspierac tych co chca zmian, a j***ne mieszczuchy ze stolicy siedza w domach, bo ciezko wsiasc w tramwaj czy autobus. Panstwo nas , bo Waszych placzow nikt nie czyta w internecie. Ruszcie k***a dupy i zrobcie cos! Ilu nas jest zobaczcie, jak by co drugi wyszedl k***a z nami na ulice a nie pie**olil kocopoly , jakie to h*jowe panstwo - dzis nie byloby tych kurew co poobstawiala sobie wszystkie stanowiska rodzinami i znajomymi Dla Ruskich zawsze bedziemy lajzami bo nie potrafimy sobie nawet w swoim panstwie poukladac .



Dobrze że wy, którzy chcecie tak zostać, tyle robicie dla naszej ojczyzny!

DominikS

2014-08-02, 00:24
Niektorzy z was pisza, ze wojna w terenie nie ma sensu, bo ktos spusci atomowki. Pieprzenie do kwadratu. Po Hiroszimie swiatowi przywodcy wiedza jakie sa konsekwencje po jednej bombie i nikt nie odwazy sie zrobic tego kolejny raz, bo gdyby w Europie spadlaby chocby jedna taka, to caly kontynent bylby skazony. Ruszcie tymi glowami. Za duzo sie s/f naogladaliscie. Po drugie technologia idzie do przodu i jakos sposob walki niespecjalnie sie zmienil. W dalszym ciagu korzysta sie z czolgow, z piechoty i z partyzantki. Ta forma walki nigdy sie nie zmieni, poniewaz kiedy spadnie kilka pociskow to ktos wreszcie musi zejsc na lad i dalej realizowac cele juz w bezposredniej walce. Kto mysli, ze wojny wygrywa sie tylko z lotu ptaka bo ma kilka dronow i wiecej mysliwcow ten jest imbecylem. Afganistan jest tego przykladem. Oni to dopiero moga powiedziec, ze maja same widly tak w porownaniu z nasza armia. Kolejna sprawa to gimbaza poczytala jakies durnoty na onecie i innych durnych portalach sponsorowanych, ze nie mamy czym ani kim walczyc. Ha ha ha...Nasza armia wcale nie jest tak zacofana jak sie moze wydawac i ktos tu juz nawet o tym napisal. Poza tym rusza produkcja w Polsce nowoczesnych mysliwcow, czolgow i innego sprzetu. Polacy potrafia budowac wspaniale konstrukcje i kazdy wie, ze Polak potrafi zrobic prawdziwe cacko. Wedlug mnie nasza armia za jakis czas bedzie miala sprzzet bardzo nowoczesny. Poza tym niejednokrotnie na swiecie udawadniamy, ze nasze grupy GROM czy ostatnio inne specjalne jednostki jak FORMOZA to elity na najwyzszym swiatowym poziomie.
Piszecie, ze sami starcy w Polsce i reszta sp***olila wiec nie bedzie kto walczyl w razie zagrozenia. Otoz w Polsce w razie potencjalnej okupacji do walki pojdzie pół miliona kibiców, ktorzy nie beda srali w gacie tylko pierwsze co to poleca do wojskowych magazynow lub od razu na ochotnikow pojda w kamasze. Wbrew pozorom wlasnie najbiedniejsza czesc Polakow, ktorzy nie chca wyjezdzac z kraju to wlasnie oni beda bronic ojczyzny i nie beda patrzec na to czyja to wina ale beda bronic "Ziemi", wlasnej ziemi ktora ich wychowala.


A was zniewiesciale chlopaczki zarobaski, ktore maja lewicowe poglady to srodkowy palec na papa. Mozecie wyjezdzac :)

lukisz0 napisał/a:



Dobrze że wy, którzy chcecie tak zostać, tyle robicie dla naszej ojczyzny!



Cokolwiek nie napiszesz to i tak jestes antypolakiem. Wstyd mi za ciebie gowniarzu.

Aberracja

2014-08-02, 00:25
MajkelT napisał/a:

Wiekszosc z Was to pie**olone Cioty anty polskie, nie mam nic przeciwko wyjazdowi i szukaniu pieniadza za granica, wielu tak zrobilo bo z polskiej waluty nie utrzymaloby rodzin itp, ale jak mozecie pisac ze Polska Was nie obchodzi i ze moga robic z nia co chca? Oddajecie ojczyzne tym zlodzieja z wiejskiej i umywacie rece od wszystkiego?Walczyc k***a jak sie nie podoba do h*ja! Tylu pisze ze jest zle a jak byly marsze na wiejska to zaledwie kilkaset osob przyjechalo. Wk***ia mnie to ze zapie**alam po 500km zeby stanac i wspierac tych co chca zmian, a j***ne mieszczuchy ze stolicy siedza w domach, bo ciezko wsiasc w tramwaj czy autobus. Panstwo nas olewa, bo Waszych placzow nikt nie czyta w internecie. Ruszcie k***a dupy i zrobcie cos! Ilu nas jest zobaczcie, jak by co drugi wyszedl k***a z nami na ulice a nie pie**olil kocopoly , jakie to h*jowe panstwo - dzis nie byloby tych kurew co poobstawiala sobie wszystkie stanowiska rodzinami i znajomymi Dla Ruskich zawsze bedziemy lajzami bo nie potrafimy sobie nawet w swoim panstwie poukladac .



W Polsce rządzonej przez Polaków nigdy nie będzie dobrze. Jeśli chcesz dowodów, to poczytaj o naszej historii. Czy to średniowiecze, czy współczesność, Polak przy władzy zawsze r*chał swoich rodaków. Zmiana aktualnego rządu, czy nawet całego systemu poprawi sytuację tylko na parę lat, bo jak tylko nowi poczują się wystarczająco silni, to będą robili dokładnie to samo co ci których obalili. Taka jest niestety prawda o polskiej naturze i żadne protesty, rewolucje tego nie zmienią. Polak Polakowi zawsze będzie wilkiem (dowody na to są pod każdym tutejszym tematem).

DominikS

2014-08-02, 00:32
VoidLoop napisał/a:

W Polsce rządzonej przez Polaków nigdy nie będzie dobrze. Jeśli chcesz dowodów, to poczytaj o naszej historii. Czy to średniowiecze, czy współczesność, Polak przy władzy zawsze r*chał swoich rodaków. Zmiana aktualnego rządu, czy nawet całego systemu poprawi sytuację tylko na parę lat, bo jak tylko nowi poczują się wystarczająco silni, to będą robili dokładnie to samo co ci których obalili. Taka jest niestety prawda o polskiej naturze i żadne protesty, rewolucje tego nie zmienią. Polak Polakowi zawsze będzie wilkiem.



Oj mlotku parowcowy. Wlasnie nawet obecnie Polska nie rzadza Polacy tylko potomkowie katow polskich elit. Przejrzyj sobie nazwiska naszych politykow to co drugi ma podwojne obywatelstwo. Inna sprawa, ze Polska najczesciej miala problemy, gdy u wladzy byli "obcy". Poki rzadzilismy my Polacy to nasze ziemie byly rozlegle. Dopiero gdy rozklad zaczynal sie poprzez ingerencje sil obcych na szczeblach wladzy to zaczely sie problemy z integracja narodu. Bylismy tez zbyt tolerancyjnym narodem i w pewnym momencie za bardzo zaufalismy nieodpowiednim "sojusznikom" co doprawadzilo do pierwszych rozbiorow. Ty sie w ogole historii uczyles? Polska zaczela slabnac kiedy przyszedl polski Szwed Zygmunt III Waza i caly dorobek Polski spieprzyl, wiec nie pie**ol kocopolow, ze my Polacy nie potrafimy rzadzic. A Europe przed Turkami kto obronil? Wiesz ile razy Polscy wladcy uratowali dupe zachodowi na przestrzeni wiekow?? Ludzie skad wy czerpiecie informacje?? A wiecie kto propagowal przez ostatnie stulecie przekonanie, ze my Polacy nie potrafimy rzadzic?? No rusz glowa jeden z drugim. Niektorzy pewnie wiedza o jaka grupe etniczna chodzi.