18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polska na III Wojnie Światowej

lukisz0 • 2014-08-01, 00:11
A więc się rozpoczęła... -rzekł gen. Janusz Stopa ze łzami w oczach...
Przygotować wszystkie chorągwie husarii! A pospólstwo, niech się stawią gotowi do walki - rzekł pułk. Bogdan Trąba

...

Po 3 dniach marszu, Polskie wojska, bez wsparcia UE, czy Ameryki stawiła się na pierwszą... i prawdopodobnie ostatnią bitwę. Rosyjskie czołgi gotowe do walki, artyleria już ostrzeliwuje pozycje Polaków, zwykli obywatele... tak zwani patrioci, którzy z kosami i innymi narzędziami zebrali się do walki giną, niczym muchy. Tak.. do dziś pamiętam ich odważne słowa, które wypowiedział patriota do inteligentnego osobnika naszego narodu , a brzmiały one tak...

"Ja będę walczyć! Polska Walcząca! A ty, tak ty tchórzu, uciekaj, zostaw nasz kraj!"

Oczywiście cała gromada osób mądrych już dawno siedzi bezpieczna, gdzieś na zachodzie, a owy patriota leży już martwy, w rowie gdzieś tam... a tak żwawo uciekał ze strachu przez pole z pełnymi gaciami...

Odezwał się generał!

-Dziś walczymy! HUSARIA DO BOJU NA FLANKĘ ZNISZCZYĆ CZOŁGI UDERZENIAMI SZABLI! UZBROJENI CYWILE SZARŻA UDERZCIE W OKOPY ROSJAN CAŁYM IMPETEM! JAKIKOLWIEK MACIE ... -powiedział generał do po części uciekających, a zarazem martwych patriotów.

15 minut później...

niestety przegraliśmy... szarża husarii została przerwana przez salwę z czołgów... generałowie już dawno uciekli, lub przeszli do armii Rosyjskiej...

Taki to koniec mój drogi czytelniku, nie obronisz kraju tylko chęciami, z Rosją nie mamy szans... lecz ty i tak powiesz swoje, na nic tu nasza historia i wspaniałe słowa, wszyscy zdechniecie, jeżeli zostaniecie na tym skrawku spalonej ziemi... opuścisz swoją rodzinę, przyjaciół, a ty sam, tak ty sam nic nie zrobisz, taki z ciebie wojownik przed monitorem, ale bez szkolenia, dowódcy i ekwipunku możesz jedynie zdechnąć jak ten pies :jezdziec: :jezdziec: :jezdziec:

endriu875

2014-08-01, 01:00
paralyse napisał/a:


Polakiem :mrgreen:



mój błąd ale nie powiem, wk***iłem się niemiłosiernie.



lukisz0 napisał/a:



Oczywiście, wegetuj w swoim kraju za 1680zł miesięcznie, zamiast coś postarać się zmienić, wyzywaj innych na forum dla nastolatków "patrioto"



więc będę wegetować i będę wyzywać. na chuy tu wchodzisz skoro masz nowy ojczysty język, nowy ojczysty kraj a i pewnie jakąś czarną do domu wpuściłeś. rzygać mi się chce przez takich ludzi jak ty. wart jesteś tyle co dz**ka z tajskiego burdelu. zapewniłeś byt swojej rodzinie zagranicą? bije brawo, ch*j nas to obchodzi, więc łaskawie :idzwch*j:

ja...........an

2014-08-01, 01:02
lukisz0 napisał/a:



Oczywiście że mnie tu nie będzie, gdy wy wszyscy będziecie umierać za skrawek ziemi zwany "Polską" nie masuje dzika, jak to ty nazywasz, a da się łatwo zauważyć, że osoby piszące komentarze tego typu, są twojego pokroju, czyli prymitywne małpy z dostępem do komputera... "szurogryzie" interesujące, dobrze że "poszedłbyś" na wojnę... przynajmniej głupich byłoby mniej



Za skrawek ziemi zwany Polską, za polskość ogółem, za bezpieczeństwo mojej rodziny i przyjaciół, tych którzy sami już nie mogą się bronić, za naszą historie i styl życia. Za to, że Putin nie będzie mi dyktował co myśleć i mówić, za to że dla niego i ja i Ty nie jesteśmy ludźmi, tylko tępymi polaczkami i nadajemy sie tylko do gazu.

I zamiast sp***a**ć jak szczur, jak Ty, zrobie co będę musiał.

Bo chcę właśnie tu mieszkać, mimo tego że boli mnie gdy patrze jak nasz kraj obecnie wygląda.

Ale to jest coś czego Ty nigdy nie zrozumiesz, bo w dobie globalizacji, wystarczy Ci Twój laptop, dostęp do wifi i nie ma znaczenia gdzie w tym momencie jesteś.

Zostawisz rodzine i wszystkich bliskich żeby mieć dostęp do sadistica i wyśmiewać zzagramanicy te prymitywne małpy, które umieraja za skrawek ziemi.

PS. Każdy masuje dzika.

jehehej

2014-08-01, 01:15
żadnej wojny nie będzie -.-
Jak już to polecą atomówki z obu stron i nie sp***olicie.

Ra...........py

2014-08-01, 01:20
Jaka wojna k***a, tu nie ma o co walczyc, tym bardziej w polsce, jak się będą tłuc to tam gdzie ropa

zonk

2014-08-01, 01:20
Samudaripen napisał/a:

NATO ma Rosję na strzała.
Pozdrawiam, bez odbioru.


Skończ wierzyć w bajki.

Nie pozdrawiam.

Sasker

2014-08-01, 01:30
Unia poprała mózgi. Takie samo gówno tylko w ładniejszym papierku. W rosji masz większą swobodę niż w którymkolwiek państwie ue a putin sam jeden dyktuje warunki tym pokrakom. j***ć ue i konop 720bo to na bank jakiś lewacki ukryty pedał.

lukisz0

2014-08-01, 01:32
jajadokolan napisał/a:



Za skrawek ziemi zwany Polską, za polskość ogółem, za bezpieczeństwo mojej rodziny i przyjaciół, tych którzy sami już nie mogą się bronić, za naszą historie i styl życia. Za to, że Putin nie będzie mi dyktował co myśleć i mówić, za to że dla niego i ja i Ty nie jesteśmy ludźmi, tylko tępymi polaczkami i nadajemy sie tylko do gazu.

I zamiast sp***a**ć jak szczur, jak Ty, zrobie co będę musiał.

Bo chcę właśnie tu mieszkać, mimo tego że boli mnie gdy patrze jak nasz kraj obecnie wygląda.

Ale to jest coś czego Ty nigdy nie zrozumiesz, bo w dobie globalizacji, wystarczy Ci Twój laptop, dostęp do wifi i nie znaczenia gdzie w tym momencie jesteś.

Zostawisz rodzine i wszystkich bliskich żeby mieć dostęp do sadistica i wyśmiewać zzagramanicy te prymitywne małpy, które umieraja za skrawek ziemi.

PS. Każdy masuje dzika.



Jakby Ci zależało na rodzinie, to byś dawno z nimi uciekł, a nie bawił się w wojenki za ziemię, oddałbym życie za tych których kocham, ale nie pozwolę im cierpieć, tylko dlatego że zginąłem na "wojnie".

Lyck

2014-08-01, 01:57
a sp***alaj ty z tym gownem, wolalbym popuscic w gacie od pocisku rozpie**alajacego mego kolege ale byc w tym okopie i bronic naszej ziemi przed ruskimi psami

Vinsix

2014-08-01, 06:37
A żeby ciebie i tych debili co dali temu piwo pies j***ł.
I to najlepiej jakiś ruski.
Łajka albo coś.

Symbian

2014-08-01, 08:00
Jak dla mnie to walczący za polske ochotnik będzie miał średnie 40IQ . Ci z większym sp***olą . sp***ole ja , bo k***a umierać za sk***ysynów nie zamierzam . Polski już nie ma . NATO ? Wojska nato liczą 28 różnych krajów , zanim zbiorą sie do kupy i przyjdą pomóc to rosja sie na Portugalii zatrzyma . Dziękuje dowidzenia .

Anser

2014-08-01, 08:10
Jak czytam te komentarze to naprawdę boli dupa jak cholera. Co do autora tego tematu, mam takie pytanie czy ty cokolwiek k***a wiesz o wojsku Polskim? Byłeś kiedyś w wojsku ? Zapewne NIE. Ja byłem stacjonowałem w Ustce, mamy spore zasoby sprzętu wojskowego NIE PRZESTARZAŁEGO. Czołgi to już mamy taką generację (PT-91 chyba 3 czy 4 generacji, Leopardy 2) że z łatwością dorównują T90 (obecnie najliczniejszy czołg ruskich ). Karabinów też mamy sporo zakonserwowane i czekają w magazynach. Nie wiem co ci strzeliło na mózg że będziemy szablami walczyć czy kamieniami, dlatego przestań czytać j***ną WIKIPEDIE bo żaden kraj nie powie ci ile dokładnie ma on wojsk w kraju i wyjmij głowę z dupy.


PS. Co do rodziny to tak zapewne płakali by jak bym zginą ale byli by też dumni że broniłem to o co moi przodkowie walczyli i nie pójdzie to na marne. Dlatego zadam też ci pytanie. Co zrobisz jak ruskie do ciebie zapukają do drzwi? Jesteś za granicą myślisz że daje ci to bezpieczeństwo? k***A obudź się jak myślisz co zrobi kraj gdzie jesteś WYJEBIE CIĘ NA PIERWSZĄ LINIE i tam będziesz napie**alał z szabelką i kamieniem bo karabin to da swemu obywatelowi niżeli tobie.

PS2. Zapomniałem dodać przestańcie pie**olić że NATO ma ich na strzała bo gówno ma sama ich mobilizacja zajęła by około 30 lub więcej dni.

MCMerci

2014-08-01, 08:14
Symbian napisał/a:

Jak dla mnie to walczący za polske ochotnik będzie miał średnie 40IQ . Ci z większym sp***olą . sp***ole ja , bo k***a umierać za sk***ysynów nie zamierzam . Polski już nie ma . NATO ? Wojska nato liczą 28 różnych krajów , zanim zbiorą sie do kupy i przyjdą pomóc to rosja sie na Portugalii zatrzyma . Dziękuje dowidzenia .


Z jednej strony masz rację, a z drugiej należy ci dać w ryj.
To że Polską rządzi banda kretynów, którzy myślą że są "mondrzy" bo założą garnitur, to nie znaczy że należy olać Ojczyznę.
Co więcej-w razie wojny z Ruskimi, trzeba zatrzymać te wszystkie leniwe k***y polityczne, które na 100% będą chciały pierwsze sp***olić z kraju i wydać ich Putinowi. On nie będzie się z nimi pie**olił, tylko wyśle ich na wycieczkę, polarnenniedźwiedzie oglądać.

lukisz0

2014-08-01, 08:33
Anser napisał/a:

Jak czytam te komentarze to naprawdę boli dupa jak cholera. Co do autora tego tematu, mam takie pytanie czy ty cokolwiek k***a wiesz o wojsku Polskim? Byłeś kiedyś w wojsku ? Zapewne NIE. Ja byłem stacjonowałem w Ustce, mamy spore zasoby sprzętu wojskowego NIE PRZESTARZAŁEGO. Czołgi to już mamy taką generację (PT-91 chyba 3 czy 4 generacji, Leopardy 2) że z łatwością dorównują T90 (obecnie najliczniejszy czołg ruskich ). Karabinów też mamy sporo zakonserwowane i czekają w magazynach. Nie wiem co ci strzeliło na mózg że będziemy szablami walczyć czy kamieniami, dlatego przestań czytać j***ną WIKIPEDIE bo żaden kraj nie powie ci ile dokładnie ma on wojsk w kraju i wyjmij głowę z dupy.


PS. Co do rodziny to tak zapewne płakali by jak bym zginą ale byli by też dumni że broniłem to o co moi przodkowie walczyli i nie pójdzie to na marne. Dlatego zadam też ci pytanie. Co zrobisz jak ruskie do ciebie zapukają do drzwi? Jesteś za granicą myślisz że daje ci to bezpieczeństwo? k***A obudź się jak myślisz co zrobi kraj gdzie jesteś WYJEBIE CIĘ NA PIERWSZĄ LINIE i tam będziesz napie**alał z szabelką i kamieniem bo karabin to da swemu obywatelowi niżeli tobie.

PS2. Zapomniałem dodać przestańcie pie**olić że NATO ma ich na strzała bo gówno ma sama ich mobilizacja zajęła by około 30 lub więcej dni.



Kolego, rozumiem Cię, lecz w tych czasach nie chodzi już o wielkość armii (patrz. Korea Północna), a o technologie, chodzi mi to o iż są teraz bomby, wodorowe, atomowe co za różnica i tak każda z nich potrafiłaby wypalić całą naszą armie, nie ważne czy byłoby nas tysiące, miliony... Polska nie ma szans, nie po to otrzymaliśmy życie, aby ginąć za naszą ziemię, gdyby nie to moja babcia może poznałaby swoich rodziców... Pobór do wojska to największa głupota, samo w sobie to jest głupotą walczyć na rozkaz osoby, która ma w głowie tylko swoją racje. W owej bajce chciałem pokazać to że może wy patrioci stracicie życie za ludzi, którzy będą balować na waszych trupach. Wielu będzie dowódców, którzy przejdą na inną stronę, a porównanie nasza "średniowieczna armia" na zaawansowaną technologicznie armię wroga jest ukazaniem tego, że nie ważne ilu nas jest i jak wysokie są nasze morale jak to wszystko co mamy i kochamy może zniknąć w sekundzie...

PS.
Dodam jeszcze, że sam mam rodzinę, dom i co mam się sprzeciwić Rosjanom, gdy tutaj przyjdą, oni mogą zrobić ze mną co chcą, splunę im w twarz i będę się śmiał gdy oni mnie rozstrzelają? Nie lepiej to przeżyć i zrobić tak, aby przyszłość była lepsza dla moich dzieci,wnuków? Truchło może zgnić i przypominać tylko o moim "heroicznym" wyczynie, a inteligentna żywa osoba może zrobić więcej, na pewno dla dobra rodziny. Jestem tego zdania, iż honor trzeba porzucić w pewnym momencie, bo nie odbudujesz kraju bez żywych ludzi, a ginąć bezmyślnie na froncie jest totalną głupotą, myślenie że zginęło się za kraj jest przejawem idiotyzmu, może jest to dobra śmierć, ale pamiętaj że twoje zwłoki nie pomogą nikomu, no najwyżej będzie więcej roboty dla wroga, jeżeli będzie może chciał Cię pochować.

zonk

2014-08-01, 09:08
Anser napisał/a:

Jak czytam te komentarze to naprawdę boli dupa jak cholera. Co do autora tego tematu, mam takie pytanie czy ty cokolwiek k***a wiesz o wojsku Polskim? Byłeś kiedyś w wojsku ? Zapewne NIE. Ja byłem stacjonowałem w Ustce, mamy spore zasoby sprzętu wojskowego NIE PRZESTARZAŁEGO.



Wystarczy bomba elektromagnetyczna i ten cały nie przestarzały sprzęt idzie w p*zdu. A ruskie pojadą na lampowym sprzęcie i będą mieli wyj***ne.

HO...........OR

2014-08-01, 12:44
Jeśli ZSRR ekonomicznie wykończyła wojna w Afganistanie i obniżka światowych cen ropy. To jak myślisz czym dla Rosji była by okupacja Polki, Ukrainy i republik bałtyckich?