18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

hamusq

2013-12-13, 10:48
No bedzie duma, zwlaszcza, ze nasza armia nie bedzie w stanie bronic naszych granic, ba miast bronic dluzej niz tydzien!... Gdy nas ruskie najada to generalicja wraz z politykami sp***oli do Angli gdzie utworzy kolejny rzad na uchodzstwie, zostana tylko prawdziwi zolnierze, ktorzy nie beda w stanie bronic dluzej jakiegokolwiek miasta niz tydzien... Ale co tam, polacy znowu beda "bohatersko" walczyc o nic.

BongMan

2013-12-13, 11:07
Polska... GROM - najlepsze siły specjalne na świecie. Polska armia - najsłabsza w Europie, jedna z najsłabszych na świecie. Ech...

osa79

2013-12-13, 11:28
"Tobie Ojczyzno" - hehehehehehe

SuSzibar

2013-12-13, 14:23
Szkolą nas do spowalniania marszu przeciwnika, nie do obrony kraju.. Ma to trwać do 14 dni, następnie interweniować mają państwa sojuszu. Wszyscy doskonale wiedzą, że żaden zachodni kraj w razie potrzeby nie przyjdzie nam z pomocą.. a i tak dalej uparcie władza trzyma się tej koncepcji. Pewne jest to, że w WP nadal jest wielu patriotów i jeśli coś w założeniu ma trwać tydzień, jestem pewien, że potrwa wiele dłużej ! Ale to za mało, niestety..

Duentar

2013-12-13, 14:24
Nie jestem pewien czy GROM jest taki "polski". Oczywiście marzeniem jest się tam znaleźć i stanowić elitę wojowników. Pamiętam jednak słowa gen.Petelickiego, który powiedział w jednym wywiadzie, że pierwsze lata GROMu były związane z operacjami na izraelskich ziemiach.

W jakimś ostatnim filmiku, któryś z dowódców mówił, że są po to aby upomnieć się o polskiego obywatela. Nie jestem do końca pewny czy wtedy w Izraelu było rzeczywiście dużo Polaków, którzy potrzebowali interwencji GROMu.

SuSzibar

2013-12-13, 14:31
GROM nie interweniował w Izraelu.. pierwszą misją tej jednostki była ta na Haiti. Jeśli specjalsi przebywali w Izraelu, to na szkoleniach. Żyd jaki jest każdy wie, ale jednostki specjalne mają z najwyższej półki, do tego duże doświadczenie.
W naszych jednostkach specjalnych większość komandosów wywodzi się z rodzin wojskowych, patriotyzm i oddanie Ojczyźnie to jeden z warunków bez których nie można podjąć takiej służby.

Kr...........53

2013-12-13, 21:11
SuSzibar
NATO?..

Gu...........99

2013-12-13, 23:48
Za GROM zawsze piwo.

Znam się z kilkoma gromikami, fajne chłopaki, jak piją to na całego i co najlepsze - nie interesuje ich polityka.

SuSzibar

2013-12-14, 16:03
Krav53 napisał/a:

SuSzibar
NATO?..



NATO, Weimarska Grupa Bojowa, czy pojedyńcze panstwa.. na ich pomoc nie możemy i nigdy nie mogliśmy liczyć.

wapniarz

2013-12-15, 15:39
Nie mówcie że polska armia jest jedną z najgorszych. Może i jesteśmy słabo wyposażeni ale nikt nie bierze pod uwagę godzin jakie spędzają żołnierze trenując, szkoląc się i ucząc.

Forgesse

2013-12-15, 15:46
Kto nie marzył o byciu w GROM'ie ten p*zda.

Aneta18

2013-12-15, 15:50
Autor dzieki temu postowi moze o sboie mowic kombatant, gdyz duzo zrobl dzis dla ojczyzny.

mielonka2345

2013-12-15, 15:57


nie mam nic do Gromu ale automatycznie skojarzyło mi się z ich wyposażeniem na filmiku...

Brzydkii

2013-12-15, 15:58
@2up a Ty co zrobiłeś dla swojego kraju pie**olony hejterze?