18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska 1 Anglia 0

Marano • 2022-07-17, 06:41
Polska emigracja rządzi u Brytoli :lol:


Adae

2022-07-18, 13:58
Duma mnie rozpiera widząc jak rodacy i ich potomkowie w myśl słów Mickiewicza " Zaprawdę powiadam Wam: Nie macie uczyć się cywilizacji od cudzoziemców, ale macie uczyć ich, prawdziwéj cywilizacji" uczą kultury na emigracji.

Xięgi Pielgrzymstwa Polskiego - polecam wy j***ne nieuki.

kocur

2022-07-18, 14:30
Rutik napisał/a:

ociaż jeden jak w tym przypadku angielski, to dowiedziałbyś się dlaczego nasza rodaczka brała udział w tej bójce. W związku z tym, że jesteś zwykłym ignorantem i powtarzasz tylko to co inni "stwierdzili", to powiem ci co zaszło na końcu. Otóż dziewczyna nauczyła Brytyjkę czegoś czego mam nadzieje nie zapomnij do końca życia. Szacunku do swoich koleżanek, które na koniec wpie**olu który otrzymała, ładnie po kolei przepraszała. Jeżeli stawianie w czyjejś obronie nazywasz patologią, to już wiem co robiłeś w szkole jak ktoś atakował



p*zda zapiekla, cebulakowa patolska duppa na emigracji

Rutik

2022-07-18, 14:46
kocur napisał/a:

p*zda zapiekla, cebulakowa patolska duppa na emigracji



Widzę po twoim komentarzu, że faktycznje elita została. Na takim fundamencie można budować wspaniałą przyszłość dla nowych pokoleń. Szacunek.

viali7

2022-07-18, 20:50
Rutik napisał/a:

Widzę po twoim komentarzu, że faktycznje elita została. Na takim fundamencie można budować wspaniałą przyszłość dla nowych pokoleń. Szacunek.


Elita, wiekszosc na garnku starych albo na rencie siedzi. Na pewno nie pracuja, wystarczy spojrzec na czestotliwosc wrzutow na sadola. Przerwa na zupe mamy, trzepanko i szukanie nowych materialow do wrzucenia. Pelna profeska w tym co robia, artysci.

Zyggi94

2022-07-19, 15:52
Rutik napisał/a:

Widzisz sralman, gdybyś uczył sie języków i poznał chociaż jeden jak w tym przypadku angielski, to dowiedziałbyś się dlaczego nasza rodaczka brała udział w tej bójce. W związku z tym, że jesteś zwykłym ignorantem i powtarzasz tylko to co inni "stwierdzili", to powiem ci co zaszło na końcu. Otóż dziewczyna nauczyła Brytyjkę czegoś czego mam nadzieje nie zapomnij do końca życia. Szacunku do swoich koleżanek, które na koniec wpie**olu który otrzymała, ładnie po kolei przepraszała. Jeżeli stawianie w czyjejś obronie nazywasz patologią, to już wiem co robiłeś w szkole jak ktoś atakował twoich kolegów. Srałes w gacie, i dlatego skończyłeś w piwnicy śmiejąc się z innych.
Widzisz sralman, gdybyś uczył sie języków i poznał chociaż jeden jak w tym przypadku angielski, to dowiedziałbyś się dlaczego nasza rodaczka brała udział w tej bójce. W związku z tym, że jesteś zwykłym ignorantem i powtarzasz tylko to co inni "stwierdzili", to powiem ci co zaszło na końcu. Otóż dziewczyna nauczyła Brytyjkę czegoś czego mam nadzieje nie zapomnij do końca życia. Szacunku do swoich koleżanek, które na koniec wpie**olu który otrzymała, ładnie po kolei przepraszała. Jeżeli stawianie w czyjejś obronie nazywasz patologią, to już wiem co robiłeś w szkole jak ktoś atakował twoich kolegów. Srałes w gacie, i dlatego skończyłeś w piwnicy śmiejąc się z innych.



Piwo za ten komentarz, ja mieszkam w uk i właśnie tym gówniarzom brakuje takiego polskiego qpie**olu. Tutaj grupy 13 latków potrafią dorosłego człowieka zabić, bo czują się bezkarne, a Ty k***a pchniesz gnoja pójdziesz siedzieć i w TV Cie pokażą. Jedyny ratunek dla tego społeczeństwa to uczyć swoje dzieci napie**alac inne, aż puchną, bo nikt oprócz dzieciaka nie jest w stanie im nic zrobić. Patologia pójdzie do kryminału, bo tam hot dogi dają takie jest podejście "Council people" czyli tak anglicy patologię nazywają. Przyzwyczajeni do kamer na każdym kroku, myślicie, że oni sobie coś z tym robią? Jak tu policja nie szuka sprawców, bo mają w dupie. Jedyne co ich do pionu stawia, to wpie**ol. Nagle uświadamiają sobie, że nie mogą machac k***a łapami przed twarzą, mordę drzeć i popychać. Dostanie raz i oczka biednego pieska. Ludzi którzy nie mają szacunku do niczego nie nauczysz, sie zachowywać, to jest plebs on jak Ciebie się nie boi to nie będzie szanował, bo tam rodzice tego nie uczą.
A pedały co na oczy c**y nie widziały, a życie znają z serialu k***a breaking bed, do piwnicy wypie**alac i gałę staremu dalej pucowac

n1ck.ee

2022-07-23, 15:11
Zuch dziewczyna!