18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska 1 Anglia 0

Marano • 2022-07-17, 06:41
Polska emigracja rządzi u Brytoli :lol:


Usztafik

2022-07-17, 10:11
@Rutnik
Ale masz k***a ból dupy. Napisałeś co musiałeś, a teraz wracaj do Abdula na zmywak, byś zarobił na swoje fancy live in UK.

Rutik

2022-07-17, 10:17
Usztafik napisał/a:

@Rutnik
Ale masz k***a ból dupy. Napisałeś co musiałeś, a teraz wracaj do Abdula na zmywak, byś zarobił na swoje fancy live in UK.



Ciesz się tym piwem od sralmana, bo obaj smarujecie sobie dupy żeby łatwiej wchodziło. Następny k***a się znalazł " bo ja slyszalem" u kogo Polacy w Anglii robią i " kto wyjechał"

mrokussw

2022-07-17, 10:32
Halman napisał/a:

ktoś kiedyś stwierdził ze zagranicę to wypie**oliła patologia.pl... no coś w tym jest...



Nie , wyjechali ludzie ktorzy mieli resztki mozgu i wyj***li z tego syfu jakim jest polska , ja tak to widze

kawior2007

2022-07-17, 10:42
Halman napisał/a:

ktoś kiedyś stwierdził ze zagranicę to wypie**oliła patologia.pl... no coś w tym jest...



W Polsce może by była normalna, bo może miałaby normalne towarzystwo, a w Anglii ma jeszcze patologię angielską

Marcin360360

2022-07-17, 10:45
baronturbina napisał/a:

Nie. Teraz to już ch*j. Jak pińcet plus zabiorą to patologia weźmie w dłoń widły i pochodnie. Wole te dziki co osiedle ryją niż te dziecioroby.


Czy 500 plus został wprowadzony w Polsce wcześniej od socjalu na zachodzie? Oczywiscie ze nie a 500 plus to odpowiedź socjalu właśnie na zachodzie ktory zabierał nam ludzi pracujących. Czy 500 plus to pomóc tylko patologi? Nie 500 plus jest dla kazdego człowieka a przedewszystkim jako pomoc dla ludzi pracujących. Czy dzisiaj plebs/patologią dostaje wiecej socjalu niz za PO/SLD? Ocztwiscie ze a często słychać negatywne komentarze odnosnie 500 plus bo patologią uwaza ze im sie należą te pieniądze a ludzie co pracuja przeciez je maja. Czy 500 plus jest potrzebne? Nie ale oczywiście winny jest zachód ktory przez socjal ściąga tanią siłę roboczą by na nich pracował. W Polsce jak odbiorą 500 plus to ludzie trochę ponarzekają i będzie ok ale jak w niemczech Czy francji zabiorą socjalu to będą zamieszki a nawet i wojna na ulicy.

jednoręki-ujeżdżacz

2022-07-17, 11:09
Nie chce mi się wam tłumaczyć, barany j***ne, ale pojedzcie i zobaczycie jak często polskie dzieci muszą się napie**alac tylko dlatego, że są białe. Angielskie bydło na nas może próbować upuścić sobie z gwizdka ale na czarne lub ciapate już nie- bo rasizm. Patologia polska lub nie ale dobrze, że wpie**ol spuściła tej świni.

Papież

2022-07-17, 11:50
@stopwar

Jak możesz to wyśli mi tego gifa z mapetami :)

baronturbina

2022-07-17, 12:15
Papież napisał/a:

@stopwar
Jak możesz to wyśli mi tego gifa z mapetami


Możesz sobie to z poziomu telefonu zapisać.

koolowsky

2022-07-17, 16:31
Halman napisał/a:

ktoś kiedyś stwierdził ze zagranicę to wypie**oliła patologia.pl... no coś w tym jest...



ch*ja tam. a kto niby na PISdzielców głosuje? XD

Zbysław

2022-07-17, 16:53
Halman napisał/a:

ktoś kiedyś stwierdził ze zagranicę to wypie**oliła patologia.pl... no coś w tym jest...



To ja powiedziałem i niech tam zostaną na mieście spokój

brylski11

2022-07-17, 21:04
i tak patrzyłem na jej dupę w legginsach ...

viali7

2022-07-18, 08:26
Rutik napisał/a:

Ciesz się tym piwem od sralmana, bo obaj smarujecie sobie dupy żeby łatwiej wchodziło. Następny k***a się znalazł " bo ja slyszalem" u kogo Polacy w Anglii robią i " kto wyjechał"



Moraw straszy, ze szwaby na szparagi przyjada. Kto go slucha? 50% stare trupy, 25% patusy i lumpy, 20% kaleki i dzieci no i 5% marzycieli, ze bedzie lepiej. Ot kur.. cale polskie spoleczenstwo.
https://www.money.pl/gospodarka/premier-mamy-najnizsze-bezrobocie-w-historii-niech-niemcy-sami-zbieraja-sobie-szparagi-6791496323377888a.html

JednorękiBandyta

2022-07-18, 09:49
Halman napisał/a:

ktoś kiedyś stwierdził ze zagranicę to wypie**oliła patologia.pl... no coś w tym jest...



Z tego co ja widzę to jak to jest Polka, to zmusza tą drugą do przeprosin jakiś dzieci więc za darmo jej nie bije po prostu ją wychowuje tamta całkiem możliwe na 99% coś odj***ła rodzice nie nauczyli ją jak się zachowywać to robi to społeczeństwo troche innymi może i pato metodami ale za darmo albo czy jakąś głupotę typu nie ,,zarywaj do mojego chłopaka'' nie dostaje więc wiem że napie**alanie na PL przy każdej okazji bo taka moda, jest słebe tym bardziej że tylko nagrywająca osoba powiedziała coś po Polsku... Wiec prawdopodobnie to same Brytole a nawet jak nie to nic to nie zmienia.

Bo jest wyraźna przyczyna zmusza ja do przeprosin jakiś dzieci nie skacze po głowie i ostatecznie odpuszcza po przeprosinach ja rozumiem że jak kiedyś na waszych oczach ktoś kogoś młodszego bił albo chłopak dziewczynę albo inna podobna sytuacja to wy cicho 0 reakcji i bokiem jak p*zdy tylko przemykaliście to nic dziwnego że teraz macie na wszystko taki komentarz no ale czasami trzeba użyć siły w obronie kogoś... Ale do kogo ja to piszę przy następnym filmiku co ktoś będzie stał zboku nazwiecie go p*zdą taka sadistocowa dwulicowość dla piwek... Coś w stylu nagrywa to idiota bo nie uciekał nie nagrywa to p*zda....