18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska 1 Anglia 0

Marano • 2022-07-17, 06:41
Polska emigracja rządzi u Brytoli :lol:


Halman

2022-07-17, 06:46
ktoś kiedyś stwierdził ze zagranicę to wypie**oliła patologia.pl... no coś w tym jest...

Zasysacz

2022-07-17, 06:46
Jeszcze laczka na jape pod koniec i grzeczna...

baronturbina

2022-07-17, 07:10
Halman napisał/a:

ktoś kiedyś stwierdził ze zagranicę to wypie**oliła patologia.pl... no coś w tym jest...


A ile tego w Polsce zostało? Całego gnoju z obory nie dasz rady wyrzucić Hal…

Halman

2022-07-17, 07:15
baronturbina napisał/a:

A ile tego w Polsce zostało? Całego gnoju z obory nie dasz rady wyrzucić Hal…



może wystarczy zabrać 500 plus?

baronturbina

2022-07-17, 07:17
Nie. Teraz to już ch*j. Jak pińcet plus zabiorą to patologia weźmie w dłoń widły i pochodnie. Wole te dziki co osiedle ryją niż te dziecioroby.

stopwar

2022-07-17, 07:51
baronturbina napisał/a:

Jak pińcet plus zabiorą to patologia weźmie w dłoń widły



:smiechzula:



Payan

2022-07-17, 07:53
Halman napisał/a:

może wystarczy zabrać 500 plus?



Chcesz żeby pozabijali się? :lol: W sumie, mogliby. :roll: Zawsze to mniej pato na ulicach.

0rion

2022-07-17, 08:23
ta druga swinia to tez polus. akcentu nie ukryjesz z tym "sorrey"

brylant1412

2022-07-17, 08:54
no i klasa jak tamta zaczęła to należało się jej

Speakerninja

2022-07-17, 09:07
0rion napisał/a:

ta druga swinia to tez polus. akcentu nie ukryjesz z tym "sorrey"



Tu się mylisz. Akcent zajeżdża mi na Liverpoolski ale mogę się mylić, do tego szkociory w 1 parze butów mogą chodzić przez 3 lata x 4 sezony więc są uEbane niczym menelski rów.

petru23

2022-07-17, 09:15
Ale od razu idzie poznać Polkę po zgrabnej dupce.

owoc

2022-07-17, 09:17
Byle by młoda problemów za to nie miała. Piwo dla niej.

Rutik

2022-07-17, 09:37
Halman napisał/a:

ktoś kiedyś stwierdził ze zagranicę to wypie**oliła patologia.pl... no coś w tym jest...



Widzisz sralman, gdybyś uczył sie języków i poznał chociaż jeden jak w tym przypadku angielski, to dowiedziałbyś się dlaczego nasza rodaczka brała udział w tej bójce. W związku z tym, że jesteś zwykłym ignorantem i powtarzasz tylko to co inni "stwierdzili", to powiem ci co zaszło na końcu. Otóż dziewczyna nauczyła Brytyjkę czegoś czego mam nadzieje nie zapomnij do końca życia. Szacunku do swoich koleżanek, które na koniec wpie**olu który otrzymała, ładnie po kolei przepraszała. Jeżeli stawianie w czyjejś obronie nazywasz patologią, to już wiem co robiłeś w szkole jak ktoś atakował twoich kolegów. Srałes w gacie, i dlatego skończyłeś w piwnicy śmiejąc się z innych.

Halman napisał/a:

ktoś kiedyś stwierdził ze zagranicę to wypie**oliła patologia.pl... no coś w tym jest...



Widzisz sralman, gdybyś uczył sie języków i poznał chociaż jeden jak w tym przypadku angielski, to dowiedziałbyś się dlaczego nasza rodaczka brała udział w tej bójce. W związku z tym, że jesteś zwykłym ignorantem i powtarzasz tylko to co inni "stwierdzili", to powiem ci co zaszło na końcu. Otóż dziewczyna nauczyła Brytyjkę czegoś czego mam nadzieje nie zapomnij do końca życia. Szacunku do swoich koleżanek, które na koniec wpie**olu który otrzymała, ładnie po kolei przepraszała. Jeżeli stawianie w czyjejś obronie nazywasz patologią, to już wiem co robiłeś w szkole jak ktoś atakował twoich kolegów. Srałes w gacie, i dlatego skończyłeś w piwnicy śmiejąc się z innych.