18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polscy niemcy w Polsce - Polak robi rysę

GuziX • 2018-08-22, 22:32
Człowiek dziennikarz, znawca od tworzyw sztucznych i agent ubezpieczeniowy w jednym. Film bez szału, pierwszy mój post. Coś mnie jednak poruszyło i zaskoczyło, dlaczego typ to wrzucił do neta, i po zjebie od komentujących - wyłączył komentarze. Klasyka, liczysz na poklask a dostajesz plask w pysk :) Historia z cyklu "a przyklej se Pan naklejkę ". Ciekawe jaką miał minę po dostaniu mandaciku od Policji za kolizję i wezwanie. A mogły się chłopy dogadać.

KlinikaAborcyjna

2018-08-22, 23:16
Cebulak wyjedzie z kraju ale cebula z cebulaka nigdy nie wyjdzie. Ciekawe ile przygarną euro od ubezpieczyciela że nie chcieli odpuścić. :kawa:

rocknroll

2018-08-22, 23:31
Chłop, który to nagrywa ma coś nierówno pod sufitem.. Uszkodził samochód starym heblem, obojętnie czy polski czy niemiecki to ponosi konsekwencje. Jeszcze by naklejkę chciał naklejkę przykleić, szkoda że nie jest dalejnagrane ile mandatu dostał. Wk***iający filmik, szkoda oglądać !

djted

2018-08-22, 23:40
Proste pytanie. "Czy pan brał udział w kolizji?" Pytanie zamkniete. Odpowiedzi sa 2. Tak abo nie. I ten k***a napie**ala wywody. Ja na miejscu gliniarza bym mu przek***ił pałą po plecach to by mu pamiec odswiezyło. Jak ja nienawidze takich k***a debili. ... Sam bym wezwał policje i nie robie problemów jak ktos wezwie. Człowiek napie**ala jak wół by odłozyc jakies pieniadze. Kupi auto i jebnie go jakis Janusz, który chce sie dogadac.... Raz pie**olnełem Niemca. W Niemczech. Nowa audi na parkingu. Pytam ile. (myslałem , ze tak jak w polandii 500 - 1000 E, a typ do mnie, ze 5000 E. Mówie spoko. Policja. Przyjechała kawaleria. Dostałem 30 E mandatu i reszte pokryło ubezpieczenie. Na drugi rok i tak wszystkim doj***li z cenami to miałem wyj***ne.... Nawet szkoda mi sie zrobiło kolesia bo jak postawie sie w jego miescu to niepotrzebny problem....

zakmen

2018-08-23, 00:13
A ja nie rozumiem. Kłócił się coś? Migał się od winy? No ja nic takiego nie widzę. Nagrał zbędny materiał i tyle, wielkie mi halo.

Tryper

2018-08-23, 00:32
Konkretny dzban wydukał ten opis.

HARDSTYLELIFE

2018-08-23, 09:09
Witam serdecznie

Przede wszystkim,ten chłop już gościł na tym zacnym portalu,otrzymywał liście i blaszki na komendzie w Gdańsku na dzielnicy Stogi od jakiegoś typa z cynkówą pod okiem :-)
Wydaje mi się,że to ten sam,który jakiś czas temu,przejął schedę po Andrzeju Sulewskim- bardziej znanym jako "gdański pirat".

Tak czy inaczej, miłego dnia.

panorama

2018-08-23, 09:20
@up To ten pojebus.

Wojtaswp11

2018-08-23, 11:17
W jakim celu ktoś to tu umieścił ??? Większego gówna dawno nie widziałem !!! Panie dziennikarzu... naklejke to sobie na czoło naklej !!!

GuziX

2018-08-23, 13:56
zakmen napisał/a:

A ja nie rozumiem. Kłócił się coś? Migał się od winy? No ja nic takiego nie widzę. Nagrał zbędny materiał i tyle, wielkie mi halo.



Gość liczył na to że policja przyjedzie, da potrzebne pokwitowanie i odjedzie. Pokwitowanie potrzebne dla niemieckiego ubezpieczyciela.

camson

2018-08-23, 14:09
Agent ubezpieczeniowy, dziennikarz, specjalista od tworzyw sztucznych, a k***a samochodu prowadzić nie potrafi, żeby kogoś nie jebnąć.

Hrabia Drapula

2018-08-23, 19:44
i bardzo dobrze, znając życie pojadą do siebie i zrobią w renaulcie, kupiłem samochód dwa lata temu, a takich "rysek" czy wgniotek od pie**olnięcia drzwiami na parkingu chyba jest już z 10 szt , wk***ia niesamowicie, nie w użytkowaniu tylko jak sprzedaje się i każdy taki punkt kupujący wytyka

voytas0

2018-08-23, 21:03
Końcówka wyjaśnia wszystko Polska telewizja NARODOWA Gdańsk.....

mick_s

2018-08-24, 10:02
Z naklejek, polecam coś w stylu "dizel musi dymyć", "pokaż cycki dam ci ciastko"